OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cartee 6. 4. 2021 17:21

je pro info od rána od 7 ze 100% mám teď 57% a to jsem celej den skoro na telefonu. žádný složitý operace. ale fb, messanger WhatsApp a brouzdání po netu a nějaký to spotify.

SOT mám 4 hodiny a 49 minut a mám ještě 48% baterie.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod ales.bucci 6. 4. 2021 20:06

Mam 1+8 (bez pro) a jedinej mínus má u mě t absence 5g a trochu mě štve, že od A11 blbnout Honor hodinky když jsem zároveň v autě, jako by se telefon neuměl rozhodnout kam připojit hovor... Tak zůstane na telefonu, namísto do BT v autě
ales.bucci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hamon 8. 4. 2021 12:07

Dnes na OnePlus 8T nová aktualizace na 11.0.8.12.KB05BA
Co je nového?
Systém
• Optimalizováno umístění ikony EMERGENCY na zamčené obrazovce
• Vylepšena citlivost navigačních gest během nabíjení
• Opraven problém se selháním po změně přizpůsobeného písma
• Opraven problém, že služba Splash Screen Information Service mohla přestat fungovat
• Opraven malý problém s pravděpodobností, že jazyk v Provision nenásleduje jazyk systému
• Opraven malý problém s pravděpodobností, že rozšířený snímek obrazovky může přestat fungovat
• Opraven malý problém s pravděpodobností u rekordéru, že kvalita záznamu nemusí splňovat očekávaný výsledek
• Opraven problém, že opakované použití nesprávného otisku prstu dlouhým stisknutím k odemčení způsobí obrazovku blesku
• Opraven malý problém s pravděpodobností, že dvojité klepnutí je při psaní neobvykle spuštěno
• Opraven problém se selháním při probuzení hlasové asistence na zamčené obrazovce přejetím po ikoně
• Opraven problém, kdy se čas domovské obrazovky zobrazuje neobvykle, když je jazykem systému arabština
• Aktualizace bezpečnostní opravy Android na 2021.03
Fotoaparát
• Opraven problém se zpožděním při přehrávání videí zaznamenaných 4K CINE 60FPS
Hodiny
• Opraven problém, že budík nemusí zvonit podle plánu v pracovní dny
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 8. 4. 2021 14:04

Zajímavý, že o této aktualizaci jsme si tady psali na str. 20, že ji už máme v tel. nainstalovanou....
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hamon 9. 4. 2021 16:42

To si asi pleteš na straně 20 se píše jen o nějaké 11.0.5.5 a asi jen na OP8 já mám OP 8T a teprve přišla na můj foun já Oxygen updater nebo beta verze nepoužívám. Verze na 8/8T/8Pro jsou odlišné.
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 9. 4. 2021 19:03

11.0.5.5 je mi nabízena ode dneška. Má někdo srovnání s předchozími verzemi 11 - změnila se byť jen sebemenší věc, opravil se třeba nějaký bug, který byl v prvních verzích 11, přibyla nějaká nová funkce, nebo je to vše stejné?
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tondaskater 12. 4. 2021 19:07

Já OnePlus 8 Pro používám celou dobu na verzích 11..., 10 jsem nikdy neměl.

Osobně k 11.0.5.5:
-zatím bez problémů
-baterie za mě dobrý (každý den mně zbyde cca 40-60%, aktivita ±3 hodiny)
-fotky - asi standardní kvalita

Nebál bych se aktualizovat.
Zda přejít třeba z Android 10 na 11 to už nechám na vás.
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 12. 4. 2021 19:16

No já jsem na 11 přešel v prosinci a pak jsem se velmi rád (a hodně pracně) vrátil k desítce. Ale právě už se moc nepamatuju, co všechno mi tehdy vadilo. Vadilo mi rychlé vybíjení v 11, ale ta upřímně po čtyřech měsících používání není nic extra ani v desítce. Moc se mi nezdál foťák, ale to mohlo být placebo, nemám přímé srovnání. Zmizely různé ty 5G a VoLTE, ale ty mi stejně nepodporuje O2. Takže je možné, že to vyjde plus mínus nastejno...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod monter 12. 4. 2021 19:18

Tondaskater ... Z výroby je naistalován Android 10...Android 11 jsi musel nainstalovat ty, nebo někdo před tebou, pokud nemáš mobil od novoty...
OP10Pro 12GB/256GB zelený, OP 12 16/512 zelený
monter
Junior

Odeslat příspěvekod tondaskater 12. 4. 2021 19:52

Ano byl tam android 10, ale u mě cca 1 hodinu, pak jsem nainstaloval 11.
Mobil jsem koupil v prosinci a hned aktualizoval.
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ales.bucci 16. 4. 2021 10:21

to tu fakt neni nikdo s OP8 (bez pro) s Vodafonem?
Rád bych zjistil, jestli ten 5G nemám jen já...
ales.bucci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 16. 4. 2021 20:19

Tak jsem už podruhé aktualizoval 10 na 11 (poprvé v prosinci a po pár dnech jsem se vracel zpět). Říkal jsem si, že to zkusím podruhé a že třeba ta poslední subverze jedenáctky nebude tak špatná. Nicméně jsem naštvaný už po pěti minutách, selfie foťák v 11 je zřetelně horší než v 10. Nechápu. HW je stejný, tak zmastili něco v SW. V 10 jsem udělal napoprvé krásnou ostrou selfie fotku na úrovni špičky fotomobilů. V 11 už jsem si udělal deset selfíček a je to mazanina, že by to nebylo použitelný ani před pěti lety. Stejný světelný podmínky, nehnul jsem se z místa, rozdíl mezi fotkami půl hodiny. Po delším zkoumání bych řekl, že jednou z příčin je to, že automatika u selfie kamery v 11 se nesmyslně snaží přeexponovat fotku, takže tahá výš ISO, fotka je zašuměná, na delší čas (větší riziko neostrosti) a celkově zbytečně moc světlá. Když se ubere cca 2/3 EV, tak je to sice pořád méně ostré (netuším proč), ale aspoň už se na to dá koukat. Každopádně hlavní kamera zůstala naštěstí stejná, tak to jsem si oddychl. Selfie kameru holt přestanu používat a budu dělat selfie naslepo hlavní kamerou.

Jediný plus je, že mi přibylo VoLTE, který v mojí 10 bůhvíproč nebylo.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lacino88 19. 4. 2021 09:55

Ahoj, stal som sa majiteľom OnePlus 8 Pro 256GB. Prechádzal som z Xiaomi Mi 8 a mám otázku. Kde sa v aplikácii fotoaparátu dá ručne zapínať / vypínať HDR. Niekedy to HDR sa sám automaticky nezapne ako by som chcel. Na Xiaomi bol v bočnej liste prepínač (podobne ako svetlo má on off auto bolo aj HDR on off a auto).
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1; PSU SuperFlower 650W Gold; MB MSI Z97 Gaming 3; CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX; GPU ASUS Strix GTX 970; RAM Kingston 2x8GB HyperX;SSD 240GB+500GB;HDD 1TB+2TB; NEC EA244WMi; OnePlus 8Pro 256GB;Samsung UE48H6470
lacino88
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 19. 4. 2021 16:26

já to nikde nenašel, objeví se mi to tam automaticky..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 19. 4. 2021 17:35

Foťák - tři tečky - nastavení - 1. položka zap/vyp.

Aspoň tak to mám já na svém.
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron