Realme 7 Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lamas N95 11. 4. 2021 08:18

Jsou to asi jenom bezpečnostní záplaty. Vylepšení přijde až s novou aktualizací UI 2.0 android 11 která by měla brzdy dorazit.
Lamas N95
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koubie777 27. 4. 2021 17:54

Zdravím, mám dva dotazy ohledně tohoto telefonu.

1) Máte někdo info, kdy lze očekávat update na Android 11? Mám pocit, že jsem někde četl, že měl být během března a stále nic.

2) Mám telefon cca půl roku a chtěl jsem se Vás zeptat na Vaše zkušenosti s kapacitou baterky. Zdá se mi, že se telefon vybíjí o hodně rychleji, než když jsem si jej pořídil. Samozřejmě je to běžné, ale nečekal bych to po půl roce používání.

Abych byl konkrétní, tak telefon využívám jako poměrně dost, mám v něm dané dvě SIM karty, zesynchronizované dva emaily (osobní a pracovní), kalendář pravidelně aktualizovaný a doplňovaný novými událostmi atd., no a na konci dne mívám třeba 20% s tím, že doba zapnutí obrazovky od posledního nabití (dle údajů v nastavení), jsou třeba jen 3h a 15min. Mám pocit, že dříve jsem na konci dne v pohodě míval i 50-60%, neměl jsem v něm ale 2 SIM a více emailů, jinak jsem jej využíval stejně.

Máte někdo podobnou zkušenost, nebo to přisuzujete právě tou druhou SIM (telefon musí více "hledat signál") a synchronizací druhého mailu?

Díky předem za Vaše poznatky!
Koubie777
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 27. 4. 2021 18:20

“ 2) Mám telefon cca půl roku a chtěl jsem se Vás zeptat na Vaše zkušenosti s kapacitou baterky. Zdá se mi, že se telefon vybíjí o hodně rychleji, než když jsem si jej pořídil. Samozřejmě je to běžné, ale nečekal bych to po půl roce používání.”

Je to dan za 65W nabijanie, cize sa opotrebovanie baterie neda zrovnavat so skusenostami s predchadzajuceho mobilu.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 27. 4. 2021 20:44

Dual sim mód je náročnější na baterii, v tom bych hledal tu změnu...
Elektronický plyn je dílo satanovo!
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VS75 27. 4. 2021 22:56

Koubie777 píše:Zdravím, mám dva dotazy ohledně tohoto telefonu.

1) Máte někdo info, kdy lze očekávat update na Android 11? Mám pocit, že jsem někde četl, že měl být během března a stále nic.


mám Realme 7i a Android 11 už na něm mám cca 14 dní ;-)
Mazda6 SDN G165 Revolution (2019)
VS75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 4. 2021 06:10

Určitě? Můžeš dát printscreen? Díky
anonymni

Odeslat příspěvekod VS75 28. 4. 2021 22:41

...
Přílohy
Screenshot_2021-04-28-23-36-34-69.jpg
Mazda6 SDN G165 Revolution (2019)
VS75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2021 06:26

Díky, tak snad se dočkáme brzy také pro 7 pro.
anonymni

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 4. 2021 19:38

Realme 7 Pro obdrželo novou aktualizaci: RMX2170PU_11.A.37 Android 11

Android 11 prináša smartfónom vylepšené notifikácie s konverzáciami v popredí, bubliny pre chat a jednorazové povolenia pre aplikácie. Dobrou funkciou je aj možnosť ovládať smart výrobky v domácnosti (IoT) cez jednotné menu po dlhšom podržaní tlačidlá napájania.

Výrobca dodáva, že je možnosť sa vrátiť aj na starší systém Android 10, ale upozorňuje, že sa tým vymažú všetky dáta v pamäti smartfónu. Smartfón by vám mal dostupnosť aktualizácie oznámiť automaticky. Môžete si ju tiež overiť manuálne v Nastaveniach. Pred inštaláciou sa pre istotu ubezpečte, že máte batériu nabitú aspoň na 70 % jej kapacity.

[Zdroj: www.mojandroid.sk]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 4. 2021 06:14

Dobrá informace, ale bude to ještě chvíli trvat; minimálně pro 7 Pro.
Podle původního článku je potřeba mít firmware RMX2170PU_11.A.37 a já mám teprve RMX2170_11.A.34 . Takže nejdříve očekávám dubnovou záplatu a pak třeba, někdy..
Taky budou vydávat ve vlnách, takže to může být další zpoždění. Ale je dobré vědět, že A11 je na světě.
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 30. 4. 2021 16:12

aj já su na světě, taky dobré vědět :-)), dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Mirus100 1. 5. 2021 19:53

1. V Seznamu aplikací mám asi jako každý majitel tohoto telefonu aplikace Android Auto a Digitální rovnováha. Nikde ale nevidím ikonky ke spuštění z displeje. Může mi to někdo nějak osvětlit?

2. Používáte někdo aplikaci Call Recorder - SKVALEX pro nahrávání hovorů? Prý je to jednička v této činnosti. Poradí někdo co kde v telefonu i aplikaci všechno povolit aby korektně fungovala?

3. Nikde jsem ve specifikacích nenašel informaci, zda telefon podporuje navigační systém Galileo. Spíše, že ne. Podle této stránky https://www.usegalileo.eu/EN/inner.html#data=smartphone ho chipset Qualcomm Snapdragon 720G podporuje i když zase není v seznamu zařízení. Ale aplikace GPS Test mi satelity Galileo ukazuje.
Ví někdo jak to tedy vlastně je?
Přílohy
GPS Test - satelity Galileo.jpg
Mirus100
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 5. 2021 23:06

metyn píše:aj já su na světě, taky dobré vědět :-)), dědek

Chvála Bohu :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 2. 5. 2021 05:40

:tleskani :D , dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Mirus100 8. 5. 2021 05:37

Dnes se mi nabídla aktualizace na verzi RMX2170_11_A.36.
Aktualizace.PNG

Co je nového nebo opraveno zatím nevím. Myslím, že vzhledem k velikosti aktualizace toho moc nebude.
Ale snad je nová bezpečnostní záplata (05.04.2021). Nejsem si jistý.
Mirus100
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků