Realme 7 Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2021 20:05

V plánu byla na 11/2020.
Menší zpoždění :D
Kašli na to. Zapamatuj si, že realme je slibotechna a příště ho nekupuj. A jestli tě ten telefon tak štve, tak se ho zbav hned a kup si jinej.
Já si o realme už udělal svůj názor.
Ale telefon je to dobrej a funguje mi jak má. Tak proč řešit A11, kde pak budeš zkoumat to, ze při rychlonabíjeni to neukazuje setiny procent ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod antoushek 4. 8. 2021 20:45

Používáte čtečku otisků v displeji? Je spolehlivá na odemykání mobilu na 100 %?
antoushek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 8. 2021 21:32

Je.
anonymni

Odeslat příspěvekod Helmut123 6. 8. 2021 15:41

Máte vo svojich realme telefónoch obchod s témami (theme store) Na youtube som videl videonávody ako si zmeniť v tomto telefóne tému ale v mojom telefóne táto možnosť proste chýba. Skúsil som stiahnuť apk. z netu, nainstalovať ju ale bez efektu. Aplikácia vyzerá rovnako ako vo videu, tému stiahnem ale nespustím ju.

Skúšal som písať na support, odkázali ma na mail. Tam mi za 2 týždne neodpísali. Znova som písal na chat supprort kde bolo same pardon, sorry atď... V minulosti som im za toto už písal a odpoveď bola, že sa táto funkcia objaví v UI 2.0.

Ako ste na tom vy? Riešil to niekto z vás alebo len ja by som chcel zmeniť tému či font ale nemôžem? :)

-- 6. 8. 2021 16:46 --

antoushek píše:Používáte čtečku otisků v displeji? Je spolehlivá na odemykání mobilu na 100 %?


Mne funguje dobre. Manželka má Samsung A52 a mne sa zdá, že je pomalšia ako na mojom realme 7 pro :-))
Helmut123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VLKOR 6. 8. 2021 16:51

Už mně došla trpělivost. Dneska jsem si přepl pomocí VPN na Ameriku. Ihned aktualizace dostupná. I po vypnutí VPN to vidí ten update. Až to budu mít hotové, tak se ozvu
Obrázek
VLKOR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 8. 2021 17:38

Dobrý. Ale nechápu "pomocí VPN".
Můžeš alespoň naznačit?
anonymni

Odeslat příspěvekod VLKOR 6. 8. 2021 17:42

Stáhnul jsem si bezplatnou aplikaci ProtonVPN a tam si nastavil pripojeni na USA. Ihned aktualizace dostupná

-- 6. 8. 2021 18:53 --

nnnokiaE52 píše:Dobrý. Ale nechápu "pomocí VPN".
Můžeš alespoň naznačit?

Aktualizace dopadla úspěšně. Aktuálně dělám tovární nastavení. Mám ve zvyku to dělat při každém přechodu na nový Android.
VLKOR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 8. 2021 18:11

Hm, zkusil jsem, dal jsem Holandsko (pro změnu) a je to tam. Tady je vidět, jak nás maj Číňani v ...(někde).
Zazálohuju a naistaluju, až bude čas. Diky
anonymni

Odeslat příspěvekod VLKOR 6. 8. 2021 18:45

Nemáš vůbec zač. Mně už prostě došly nervy a trpělivost, tak jsem to zkusil po svém. Vypadá to, že to je funkční řešení i do budoucna, takže ho hodlám používat i v budoucnu. Jsem rád, že jsem pomohl i tobě.
VLKOR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VLKOR 6. 8. 2021 22:11

Jinak Realme mě teda fakt mile překvapilo. Realme 7 PRO Android 11 sluší a rozumí si. Velmi dobrá optimalizace a další věci. Možná přeci jen ještě dám značce Realme v budoucnu šanci.
VLKOR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwepo753 7. 8. 2021 04:21

VLKOR píše:...
Aktualizace dopadla úspěšně. Aktuálně dělám tovární nastavení. Mám ve zvyku to dělat při každém přechodu na nový Android.

Logicky by se měl dělat Hard Reset před aktualizací a ne po.
qwepo753
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirus100 7. 8. 2021 06:27

VLKOR píše:Stáhnul jsem si bezplatnou aplikaci ProtonVPN...

Aplikace chce vytvořit účet. A jsou tam nějaké poplatky. Je to tedy opravdu zdarma?

EDIT: Vyřešeno !!!
Naposledy upravil Mirus100 dne 7. 8. 2021 12:44, celkově upraveno 1
Mirus100
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2021 07:18

qwepo753 píše:
VLKOR píše:...
Aktualizace dopadla úspěšně. Aktuálně dělám tovární nastavení. Mám ve zvyku to dělat při každém přechodu na nový Android.

Logicky by se měl dělat Hard Reset před aktualizací a ne po.

vždycky po aktualizaci, aby se odstranily případné krpy v systému, ale může se udělat i před akt.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwepo753 7. 8. 2021 07:54

Vždy před, taková velká aktualizace nejlepší na čistý systém.
qwepo753
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Helmut123 7. 8. 2021 18:05

Dnes prišla aktualizácia c.24. Opravuje známe chyby. Nepozeral niekto na tie témy, či to tam máte?
Helmut123
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků