OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 8. 9. 2021 15:01

Nemáte někdo problém s příliš vysokou svítivostí displeje v noci (Oneplus 8 Pro)? Mám v Androidu nastavený tmavý režim, v noci se mi jas displeje automaticky sníží fakt na minimum (případně ho snížím manuálně) a přesto bych s tím minimem mohl osvětlit středně velkou místnost. Zkoušel jsem googlovat a spousta lidí píše, že se jim jas a kontrast výrazně zvýšily v loňském květnovém updatu, že tím prý OnePlus softwarově "maskoval" nějaké problémy s displejem... důvod je mi fuk, ale je to dost extrémní, v ložnici to výrazně ruší třeba osobu, která vedle spí.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod IMI5 8. 9. 2021 15:26

Mr.Scully : V noci máš spát ne čučet do mobilu :D Jinak ti neporadím mám OP 7T Pro a nejnižší jas je v pořádku.
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 8. 9. 2021 16:15

Uspávám kojence, tak potřebuju nějak strávit 20-30 minut - jinak než čučením na postýlku :D Právě zatím všechny AMOLED, co jsem měl, tak šly ztlumit krásně. OnePlus 8 Pro jde dobře ztlumit na sluníčku (že fakt není nic vidět), ale v noci je to kontrast jako blázen.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tondaskater 8. 9. 2021 19:36

Máš pravdu, pravděpodobně svítí i na minimum docela hodně. Dnes jsem to zkusil večer v ložnici a taky bych řekl, že svítí zbytečně moc. Já to nikdy neřešil, syn a manželka spí klidně i za světla :-)
Ale je to opravdu do očí docela záře.
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 8. 9. 2021 20:37

Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snoop69 8. 9. 2021 21:11

Já problém s jasem na minimum na O+8Pro nepozoruju :tleskani
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tondaskater 11. 9. 2021 18:09

Otázka zda to máte taky tak, jestli používáte Facebook Messenger a chytré hodinky.

Měl jsem Huawei GT a při oznámení zprávy - chodily dvě notifikace do hodinek.
Teď mám Galaxy Watch 4 a je to stejné.

Když vypnu "bubliny" tak se oznámí zpráva jen jednou a je vše v pořádku. Dokázal to někdo z vás nastavit, aby upozornění fungovalo správně i když jsou zapnuté bubliny?

Díky
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lacino88 27. 9. 2021 22:30

Ahoj, stretol sa niekto z Vas s tmavsim obrazom pri prehravani videa?
V systeme, ako aj v inych sferach sa mi zda byt jas ok. Ale ako nahle si spustim serial/film mi to pride dost tmave. Tak isto aj pri Netflixe. Pouzival som Xplayer, tak som to porovnal s VLC a zdalo sa mi VLC svetlejsie (dokonca sa mi prislo ze obraz je kvalitnejsi). Na druhy den som skusal a zrazu bolo VLC take iste ako Xplaer co sa tyka jasu. Tak som skusil stiahnut BSplayer. Pri spusteni bol rozdiel v jase enormny.
Riesil z Vas niekto podobny problem.
(mam OnePlus 8 Pro 256GB verziu s poslednou aktualizaciou 11.0.8.8.IN11BA)
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1; PSU SuperFlower 650W Gold; MB MSI Z97 Gaming 3; CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX; GPU ASUS Strix GTX 970; RAM Kingston 2x8GB HyperX;SSD 240GB+500GB;HDD 1TB+2TB; NEC EA244WMi; OnePlus 8Pro 256GB;Samsung UE48H6470
lacino88
Junior

Odeslat příspěvekod monter 11. 10. 2021 19:43

Prosím poraďte,
při spuštění apk Facebook se mi objeví hláška : Relace vypršela, přihlaste se znovu...
a to se opakuje stále dokola...přeinstalování apk nepomohlo a tovární reset také ne...na PC mi FB jede normálně... poraďte co s tím
OP10Pro 12GB/256GB zelený, OP 12 16/512 zelený
monter
Junior

Odeslat příspěvekod lacino88 14. 10. 2021 06:06

Ahoj, po továrenskom resete si aplikácie dal obnoviť, alebo si zvolil ako novú inštaláciu a všetke aplikácie čo používaš manuálne vyhľadal v google play?
Alebo ďalšie možnosti:
1. V približne 25% všetkých prípadov sa neustále zobrazuje upozornenie „relácia na Facebooku vypršala“, pretože dotknutý používateľ namiesto toho, aby na základe neho konal, upozornenie odmietne. V takýchto prípadoch stačí klepnúť na upozornenie, zadať svoje poverenia na Facebooku, prihlásiť sa a postupovať podľa pokynov na obrazovke. Triky sa už nezobrazia.
2. Choďte na nastavenie. Prejdite na nastavenia zariadenia pre Účty. Klepnite na Facebook. Klepnite na Odstrániť účet. Potvrďte akciu. Po odstránení účtu zo zariadenia sa problém vyrieši, takže používateľ môže jednoducho znova pridať svoj účet na Facebooku.
3. Vo väčšine prípadov má manuálna synchronizácia s natívnym účtom na Facebooku za následok úspešnú synchronizáciu dát a efektívne sa tak nadobro zbaví oznámenia „relácia na Facebooku vypršala“.
Choďte na nastavenie > Účty. Klepnite na Facebook. Stlačte Synchronizovať teraz. Počkajte, kým zariadenie synchronizuje údaje s natívnym účtom Facebook.
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1; PSU SuperFlower 650W Gold; MB MSI Z97 Gaming 3; CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX; GPU ASUS Strix GTX 970; RAM Kingston 2x8GB HyperX;SSD 240GB+500GB;HDD 1TB+2TB; NEC EA244WMi; OnePlus 8Pro 256GB;Samsung UE48H6470
lacino88
Junior

Odeslat příspěvekod monter 14. 10. 2021 12:25

Tovární reset jsem zkusil 2x...jednou jsem apk nechal obnovit ze zálohy a podruhé ručně...nic nepomohlo...rady z Googlu taky nepomohly...
Na chvilku pomůže jen restart mobilu...
OP10Pro 12GB/256GB zelený, OP 12 16/512 zelený
monter
Junior

Odeslat příspěvekod Hamon 26. 10. 2021 09:05

Na OnePlus 8T včera přišla aktualizace Oxygen OS 11.0.11.11.KB05BA
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 26. 10. 2021 15:20

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 26. 10. 2021 22:08

Aha, pozdě, sakra, aktualizoval jsem už včera. Má to vliv i na platbu hodinkami? Nevím teď jistě, jak to funguje, jestli hodinky přes bluetooth přepošlou žádost o platbu do aplikace Google Pay a tudíž to také skončí neúspěchem nebo ne...

Aspoň jedno plus jsem po dlouhý době na tomhle telefonu našel... na důležitém koncertě jsem nahrával video kvalitním foťákem a když jsem musel měnit baterky apod., tak jsem asi dvě tři skladby nahrál svým Oneplus 8 Pro... a kvalita úplně skvělá, fakt mě to překvapilo. Jako fotograf jsem na tohle pes, ale docela jsem koukal, asi ta světelnost objektivu holt udělá svoje.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hudys 27. 10. 2021 06:29

A jaké máš hodinky? Ty přeci jedou nezávisle na telefonu, karta je přímo v hodinkách. Přeci můžeš platit, i když nemáš telefon u sebe.
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků