Google Pixel 4a – obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vormen 29. 9. 2021 06:54

to byla krátkodobá akce na google store DE při příležitosti nějakýho výročí, podmínka ale byla adresa v DE.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 29. 9. 2021 12:32

"Německý Google shop láká na pěkné slevy. Končí za pár hodin" https://www.svetandroida.cz/google-slevy-nemecko-narozeniny-2021/
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod gloom83 29. 9. 2021 14:35

Ano, byla to krátkodobá akce. Dobu dodání mám 4.-7.10., tak uvidím jestli dorazí. Popravdě tomu moc nevěřím. :-)
gloom83
Junior

Odeslat příspěvekod gloom83 7. 10. 2021 22:18

Tak mobil je doma a jediné, s čím mám trochu problém, je displej. Ta bílá je vážně žlutá. Kdybych ho koupil za 11tis z Alzy, tak ho jdu vrátit. Není někde v okolí Ostravy možnost ho vidět naživo? Fakt by mě zajímalo, jestli je to vlastnost displeje a mají to všechny pixely 4a, nebo je to kus od kusu.
gloom83
Junior

Odeslat příspěvekod Dastube 26. 10. 2021 22:01

Dobrý deň dnes som si všimol že na fotkách a videách sa mi začala objavovať tmavšia škvrna. Pravdepodobne určite to bude z priameho svetla. Čo mám s tým robiť? Ísť s tým do servisu? Dalo by sa to vyreklamovať?
PS: fotografia sa nedá poslať.
Dastube
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 26. 10. 2021 22:18

Fotografie se poslat samozřejmě dá a to vícero způsoby. Stačí se na to zeptat strýčka Google.
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 3. 11. 2021 18:24

gloom83 píše:Tak mobil je doma a jediné, s čím mám trochu problém, je displej. Ta bílá je vážně žlutá. Kdybych ho koupil za 11tis z Alzy, tak ho jdu vrátit. Není někde v okolí Ostravy možnost ho vidět naživo? Fakt by mě zajímalo, jestli je to vlastnost displeje a mají to všechny pixely 4a, nebo je to kus od kusu.

Také mě ten žlutý display ze začátku hodně vadil, ale po čase jsem si na to zvykl a dnes už to neřeším, obzvlášť když používám tmavý motiv, kde to není tak patrné.
Dost jsem to tehdy řešil v diskuzi o Pixelech na Facebooku, ale většina uživatelů psala, že je to ok, asi je to dost individuální a záleží z jakeho telefonu uživatel přechází a na co je zvyklý,já treba prechazel z Xperia Z5C a ta ma LCD display hodne do modra, ale také do dnes nevím jestli je to nějaká vlastnost, nebo chyba nějaké série, protože jsem zatím neměl možnost porovnat s nekym jinym, ale stezovali si na to i nekteri uzivatele s Pixelem 5.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod gloom83 21. 11. 2021 22:03

tomus: Díky za reakci. Když člověk ví, že v tom není sám, lépe se s tím pak smíří. :-D

A abych řekl pravdu, tak už i já jsem si na ten displej celkem zvykl a začínám být spokojeným majitelem pixelu.
gloom83
Junior

Odeslat příspěvekod Rocky 25. 11. 2021 15:34

Dobrý den,
měl bych dotaz na Pixel a VoLTE (přístup k datům při hovoru).
Je na Pixelu 4a funkční? Koupil jsem pixel bratrovi a bohužel při hovorech mu data nefungují.
Operátor Vodafone. Android už je verze 12. V nastavení volba Volte nemá.
Předem díky za reakci.
Rocky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gloom83 28. 11. 2021 11:28

Koupi mobilu Pixel 4a bychom si teď rozmysleli. Na co si uživatelé stěžují?

https://www.svetandroida.cz/google-pixel-4a-prasklina/
gloom83
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 28. 11. 2021 14:37

Rocky: Také mám Pixel 4a a operátora Vodafone a mohu potvrdit, že VoLTE nefunguje, potažmo tato položka nikde v nastavení není. Čert vem vyšší kvalitu hovoru nebo rychlejší sestavování spojení s VoLTE, ale to že jste během hovoru a ještě chvíli po něm offline, tak to mě teda víc štve :roll:
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod POGi 15. 9. 2022 10:36

resil uz nekdo problem s tlacitkem zapnout/vypnout? dnes z niceho nic restarty a vytaceni tisnove linky....
EDIT: tak to vypada na vadne tlacitko.Jen pohlatim tlac,tak reaguje..da se vymenit nebo popripade jen soft vypnout?
POGi
Junior

Odeslat příspěvekod m.newton 23. 12. 2022 08:15

Nemáte někdo s tímto telefonem aktuální zkušenost se (pro mě) samovolnou aktualizací systémových aplikací? Např. Telefon, Kalendář, Hodiny, Fotky a pod...zakázal jsem snad všechno co jsem uměl, aby se to samo neaktualizovalo, ale stejně se to po odisntalaci aktualizace vždy dosype třeba po dvou dnech. Už nevím, kde co mám zakázat - Google Obchod jsem v obecném nastavení zakázal, v aplikaci taky jsem snad našel...už nevím. Díky za radu...
m.newton
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 9. 2023 20:30

Google Pixel 4a se loučí. Google ukončil jeho podporu

Telefon končí s podporou po třech letech
Poslední aktualizace na telefon dorazila v srpnu
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků