Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 22. 11. 2021 14:06

Podobně jsem to měl s Oneplus 8 Pro, telefon 5G samozřejmě podporoval, ale v O2 řekli, že smůla, že oni podporují jen některé značky a modely. U jiných operátorů to chodilo v pohodě. Předpokládám, že u Pixelu to bude stejná situace. (Mám taky O2, bohužel).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hudys 22. 11. 2021 17:59

Já ještě neměl možnost vyzkoušet, ale mám taky O2. Takže to nemá asi cenu. A to mám i neomezený data :(
Ale zatím to nějak neřeším.
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 22. 11. 2021 21:38

Pixel 5 mi u Vodafonu také nefunguje na 5G.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod František Šafr 23. 11. 2021 21:34

To je bohužel známo, že 5G oficiálně na Pixelech u nás nejde. U Pixelu 5 to jde řešit rootem (návod je, tuším, na svetandroida.cz, ale u Pixelů 6 to zatím nejde nijak, ale je možné, že to v budoucnu také půjde pomocí rootu. Ptal jsem se u všech operátorů a bez pozitivní odpovědi. Pixel totiž není oficiálně v ČR podporovaný, takže máme smůlu. :/
František Šafr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 24. 11. 2021 05:20

Ony jsou hlavně také operátory na 5G podporovány jen paušální tarify, takže nestačí mít jen podporovaný telefon.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod lada t5 24. 11. 2021 10:57

Ono by mi to 5G co se týká rychlosti bylo stejně asi houby platné, když mám s Vodafonem smlouvu na neomezená data rychlostí 10 MB, je to tak? ;-)
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod vlastik-habbib 24. 11. 2021 11:18

A VoLTE vam u Vodafone nebo T-Mobile jde? Ja sice 5G tarif mam, ale uprimne mi absence VoLTE vadi o dost vic. Je docela neprijemny, kdyz treba v aute pri nejakem delsim hovoru celou dobu nejde internet.
vlastik-habbib
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 24. 11. 2021 21:45

Kupovali jste někdo někde takové to tenoučké silikonové pouzdro? Dá se to někde vůbec sehnat? Dostal jsem k mobilu ten tvrdý bezpečný Spigen, ten z toho udělá doslova cihlu. Vždycky jsem měl jen takové ty nejtenčí silikonové/gelové, obvykle se to dávalo k mobilům zdarma. Ale nikde v českých shopech to nevidím skladem.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TomZ 24. 11. 2021 22:41

V cz shopech jsem nenašel vůbec nic. Kupoval jsem na Amazonu.de sklo i kryt,konkrétně Caseology Parallax Case. Kryt je super,ale je z toho cihla.ale to mi nrva,lepší než rozbitej tel bez krytu.
Tak zkus amazon.de, viděl jsem tam i ty silikonový o kterých mluvíš.
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hudys 25. 11. 2021 06:27

Taky jsem kupoval na Amazonu. Aktuálně používám Spigen Liquid Air, ten je celkem tenký.
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 25. 11. 2021 07:09

Na pixelu5 jsem si zamiloval karbonové pouzdro z Aliexpressu, stojí sice trochu více, ale je to nejlepší pouzdro co jsem kdy měl. S Pixelem 6 zkušenosti nemám, ale jestli někdo hledá odolné ale extrémně tenké, na pohled velice krásné (mě se to fakt líbí) tak může vyzkoušet
CZK 623.43 36%OFF | YTF-Carbon real carbon fiber case For Google Pixel 6 Pro case Fine hole camera anti-fall cover Pixel 6 5G Aramid fiber shell
https://a.aliexpress.com/_mMWP690

Ještě mám velmi dobré zkušenosti na pouzdra ringke https://www.ringkestore.com/collections/pixel-6
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 25. 11. 2021 13:37

Dík za tip, dal jsem do bookmarků, mezitím jsem za pár kaček objednal tenhle, snad jediný na českém trhu, co nevypadá úplně tlustě, tak uvidím.
https://www.vsechnonamobil.cz/flexi-tpu ... rveny.html

Zatím nevím, jestli si mobil nechám. Je poměrně velký a díky vyčnívajícímu foťáku takový nevyvážený. Přemýšlím, jestli si oproti Oneplus 8 Pro pomůžu. Lepší je stabilizace videa, jinak moc plusy nevidím - hůř se mi drží, čtečka prstů je stejně blbá a neumí to odemknout pomocí obličeje.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Parzival 30. 11. 2021 10:06

Ahoj, přemýšlím o koupi a chci se zeptat. Zda někdo přecházel z menšího mobilu (mám iphone 11 pro) a byl pro něj rozměr displeje ok nebo je už moc velký telefon? A jaká je tloušťka telefonu včetně foto modulu? Předem děkuji
Parzival
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlastik-habbib 30. 11. 2021 10:41

Prechazel jsem z iPhone 7, takze skok je to fakt velky. Pixel je pro me dost cihla a urcite bych preferoval neco mensiho, dokonce jsem pokukoval po iPhone 13. Ale pomer cena/vykon je u Pixelu super a docela se mi libi i ty moznosti, co Android oproti iOS nabizi. Pro me je to kompromis a uprimne necekam, ze bych s Pixelem 6 vydrzel 4 roky jako s iPhonem 7. Ale hracka je to pekna.
vlastik-habbib
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 30. 11. 2021 14:43

Parzival - cihla to je. Ani ne tak velikostí jako spíš tloušťkou a určitou nevyvážeností a vyčníváním fotomodulu. Přecházel jsem z o něco tenčího mobilu (podobně velkého) a stejně je to šok. Ale vhodné pouzdro to dokáže trochu eliminovat.

Já jsem furt rozpačitý, mobil beru jako kompromis a protože všechny ostatní vlajkové modely mají svoje vlastní problémy, tak bych si nepomohl a nechávám si ho. Ale wow efekt se tedy nekoná, v poměru výkon/cena jsem měl daleko lepší mobily.
Mr.Scully
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků