Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hudys 6. 12. 2021 06:54

Tak update by měl dle mého dojít v prosincovém balíku, což bude tento týden. Verizon verze dostala update na čtečku již v listopadu a na XDA si hodně pochvalovali, jak šlape daleko lépe.
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod TFSi 6. 12. 2021 07:20

Co se čtečky týká, tak mám podežření, že to Gůgl po*ral softwarově. Protože z toho, co mám vypozorované, tak někdy odemyká třeba půl dne na první dobrou i když se na čtečku trefím sotva půlkou prstu a najednou přijde "období", kdy prstem neodemknu ani kdybych se rozkrájel. Takže když napodruhé neodemknu prstem, tak automaticky odemykám pinem. No a za pět minut zase odemykám na první dobrou. A přitom přihlašování do aplikací (banking,...) funguje snad úplně vždy a to používá stejnou čtečku?!?!
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 6. 12. 2021 11:00

Aha, takže my jsme tu aktualizaci čtečky ještě nedostali, to bylo jen pro US trh? Tak to je fajn - pokud se to třeba o půlku zlepší, tak největší problém bude vyřešen.

Ad přihlašování - já spíš nechápu (ale to může být moje dlouhodobé nepochopení Androidu obecně), že většinou čtečka funguje, ale občas musím prostě zmáčknout HW tlačítko, abych vůbec mohl čtečku použít. Typicky třeba vyndám mobil z kapsy, vidím Always On displej i čtečku, ale na prst to nijak nereaguje a musím napřed stisknout HW tlačítko na zapnutí a pak teprve se čtečka rozjede.

Plus občas vyndám mobil z kapsy a Always On neběží vůbec... prostě displej tmavý. To jsem taky nevypozoroval, za jakých podmínek to nastává.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 12. 2021 10:51

Google Pixel 6 získává v Česku podporu pro odemknutí auta

[Zdroj: dotekomanie.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 7. 12. 2021 14:38

Trošku mi uniká, proč bych měl k BMW pro odemknutí přikládat mobil, když stačí položit ruku na jakoukoliv kliku... pokud se tím myslí, že člověk nemusí mít pro odemknutí v kapse klíčky, tak to je taky k ničemu, na to má BMW mobilní aplikaci, že si kdykoliv přes mobil na dálku odemkne nebo pustí topení nebo tak něco... no nic, počkám na užitečnější updaty :-)
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Parzival 9. 12. 2021 07:57

Zdravím, neobjednával jste někdo kryt MNML (PHNX)? Jsou to nejlepší kryty ale na ofiko stránkách mi napsali, že teď nezasílají do ČR. Tak mě zajímá zda nemáte nějakou stránku kde se to dá koupi. Mám když tak naprodej Spigen Thin fit. Vyhodil jsem obal tak ho nemůžu vrátit. Nechám za 500 včetně zásilkovny.
Parzival
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod franco.n1 9. 12. 2021 09:33

O PHNX pouzdrech jsem neslyšel, ale vypadají zajímavě. Pak hoď zkušenosti.

Ještě se vrátím k nočnímu (nebo vlastně obecně standby) vybíjení. Trochu jsem s tím laboroval a v noci mi to sundá 1-1,5% za hodinu a dokonce ani když zapnu ultra spořič baterie, tak se to nezmění. Takže za noc jsem klidně 15% dole. Ještě zkusím na noc dát režim letadlo, ale to je vlastně jenom ze zvědavosti - není to řešení. Na diskuzích jsem se dočetl, že to dost lidem vyřešil factory reset - to beru jako poslední řešení.

Nemáte s tím někdo zkušenost? Kolik vám bere telefon v klidu bez používání?
franco.n1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2021 09:56

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 9. 12. 2021 10:15

Klíčové je, jestli je AOD nebo ne. Pokud ano, tak 1-1.5% je standardem už všech telefonů (jen Oneplus mi žral v noci 4% za hodinu). Pokud AOD není, tak vybíjení v noci by mělo být minimální.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Parzival 10. 12. 2021 12:11

Sklo objednané z amazon.de tloušťka 0,26 a nemám problém se čtečkou funguje pořád dobře :).
Parzival
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod franco.n1 10. 12. 2021 18:37

Samo ze AOD je vypnuty. Dneska jsem vyzkousel dat rezim letadla a stale jsem za noc na 10%... Uvidim jak po updatu pristi tyden a kdyztak zkusim ten factory reset.

Parzival: dej link prosim
franco.n1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 11. 12. 2021 10:33

To zkus buď v nastavení nebo nějakým speciálním software detekovat, co to způsobuje za aplikaci nebo systémové nastavení. Já jsem před dvěma hodinama vyndal mobil z nabíječky, mám AOD a mám pořád 99%. Vybíjení při nečinnosti určitě není problém tohohle mobilu.

Btw. včera se mi aktualizovala aplikace fotoaparátu, ale ještě jsem nezjistil, jestli to mělo nějaký efekt.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Valnik 11. 12. 2021 20:50

Zdravim,

jestli mate nekdo zajem o Pixel 6 Sorta Seafoam, pouze rozbaleny, kupovan pres Google Store, tak mam 1ks k dispozici. Je k nemu origo case Google, cena 13.500kc. Idealne osobni predani v Plzni, ale pokud bude rozumna domluva, muzu poslat pres Zasilkovnu. Kontakt pls do SZ.
Naposledy upravil Valnik dne 12. 12. 2021 14:35, celkově upraveno 1
Valnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Parzival 12. 12. 2021 09:11

Parzival
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod franco.n1 14. 12. 2021 19:07

Vcera vecer mi pristala aktualizace. Trvala odhadem skoro hodinu a zadnou zasadni zmenu nevidim.

Teda ctecka je se sklem co mam vyrazne lepsi, ale porad zadna hitparada.

Ohledne baterky se to trochu zlomilo asi 3 dny zpatky, podle me to muze byt aktualizaci sluzby pripojeni google, ktera prisla ten den. Ted jsem nekde mezi pul a jednim procentem za hodinu v klidu. Takze lepsi, ale porad je co zlepsit. Uvidim co po prosincovem updatu...
franco.n1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků