OnePlus Nord 2 5G - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 5. 2022 13:32

eiben píše:Ono kolikrat kdyz mam telefon treba v kapse nebo tasce a nez to zacne normalne hlasite zvonit abych ho uslysel tak volajici to prerusi v domneni, ze se nedovolal. Proto tu funkci chci vypnout, ale nenasel jsem jak :(

zkus jinou aplikaci na telefon, např. True Phone tam by to mělo jít nastavit
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 27. 5. 2022 20:34

V telefonu to delaji vsechny vyzvaneni. Stahl jsem si z obchod play nejaka nova vyzvaneni a nepomohlo to
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 5. 2022 02:06

myslel jsem aplikaci na volání, ne jiné vyzvánění
https://play.google.com/store/apps/deta ... c8PxYO4yAc
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veptus 28. 5. 2022 16:04

Finální verze Android 12 Oxygen os 12.1
4.89 GB
je postupně šířena.

Obrázek
veptus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod superj 3. 6. 2022 19:39

Zkoušel někdo? Měla by to být beta na indickou dn2101
superj
Junior

Odeslat příspěvekod veptus 3. 6. 2022 21:20

Aktualizaci A12 je zaváděna postupně a následovat by měla DN2103
OnePlus se rozhodlo uvolnit BETU, která se osvědčila zřejmě rovnou uvolnit.
Zavádění bylo zahájeno v Indii a jako vždy probíhá postupně, což znamená, že oznámení o aktualizaci dostala pouze malá skupina zařízení. V určitém okamžiku poté, pokud nebudou nalezeny žádné chyby, které by mohly zastavit vývoj, bude zahájena širší distribuce. Nové číslo sestavení pro indické jednotky Nord 2 5G je DN2101_11.C.04 a bezpečnostní záplaty z května 2022
veptus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepyn 4. 6. 2022 20:25

superj píše:Zkoušel někdo? Měla by to být beta na indickou dn2101

Zdar, mám dnes instalováno, DN2101_11_C04, 4,14,186+ (verze jádra), M_V3_P10M_V3_P10 (verze zákl. pásma), prostě jsem našel odkaz ( mám oxygen updater), stáhl 4,89 GB rozbalil (je to zip), vypnul telefon, zapnul současným držením spod. hlas. a power, po najetí nasměrování do downloadu a bylo to. Zatím nic co by nejelo, vše ok, výdrž baterie nevím, mám to krátce. Svižnost systému ok, i s hodinkama si rozumí,

-- 4. 6. 2022 21:29 --

veptus píše:Aktualizaci A12 je zaváděna postupně a následovat by měla DN2103
OnePlus se rozhodlo uvolnit BETU, která se osvědčila zřejmě rovnou uvolnit.
Zavádění bylo zahájeno v Indii a jako vždy probíhá postupně, což znamená, že oznámení o aktualizaci dostala pouze malá skupina zařízení. V určitém okamžiku poté, pokud nebudou nalezeny žádné chyby, které by mohly zastavit vývoj, bude zahájena širší distribuce. Nové číslo sestavení pro indické jednotky Nord 2 5G je DN2101_11.C.04 a bezpečnostní záplaty z května 2022


Tak teď nevím jestli jsem něco nepodělal, jelikož mám asi indickou verzi ?? viz. můj příspěvek výše. Děkuji za odpověď.
Pepyn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veptus 4. 6. 2022 20:49

superj píše:
veptus píše:Tak teď nevím jestli jsem něco nepodělal, jelikož mám asi indickou verzi ?? viz. můj příspěvek výše. Děkuji za odpověď.

No my máme verzi DN2103, ale jaký v tom je rozdíl netuším.
V indické verzi by mělo jít nahrávání hovorů a co jsem našel tak údajně podporují různá pásma.
Hardwarově by měli být totožné.
Toto jsem našel v diskuzi:
Získal bych jedno z frekvenčních pásem, které je pokryto firmwarem EU.
Pokud chápu, chybějící několik frekvenčních pásem by nemělo být příliš špatné, v nejhorším případě by to mohlo znamenat jen nižší sílu signálu nebo pokrytí v závislosti na prevalenci pásem používaných vaším GSM poskytovatelem. Pokud máte štěstí a žijete v městském prostředí, vaše pokrytí by mělo být téměř nedotčeno.
veptus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patas86 30. 6. 2022 13:54

Nová aktualizace
Přílohy
Resizer_16565936550711.jpeg
Patas86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanSimacek1 30. 6. 2022 19:53

Po poslední aktualizaci je telefon zpomalený. Občas trvá než jde odemknout, než se zobrazí aplikace. Radím neaktualizovat.
JanSimacek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Valnik 1. 7. 2022 16:40

U me po poslednim updatu vse ok.
Valnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 2. 7. 2022 09:11

Já taky nemám problém.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod nikolas.kastovec 3. 7. 2022 16:22

Ahoj, zjistil jsem, že mám na svém Nordu2 problém s notifikacemi, respektive se zvukem notifikací na WhatsAppu. Když mi přijde zpráva na WhatsApp, normálně vidím notifikace na horní liště, ale mobil mě neupozorní zvukem. Když jdu do nastavení a kouknu do správy notifikací, zjistím, že jsou nová oznámení vedena jako "Tichá oznámení". Potom, co zakážu tichá oznámení to nějakou dobu funguje, ale poté zase zvuk fungovat přestane...když se pak opět podívám do nastavení, zjistím, že jsou tichá oznámení znovu povolena.

Takže problém je tedy v tom, že (1.) jsou oznámení na WA vedena jako tichá a (2.) nastavení se samo po nějaké době (třeba i v řádech hodin) přehazuje. Zkoušel jsem ukončit WA, restart mobilu, vymazat cache WhatsAppu, ale nic nefunguje. Momentálně jsem na Androidu 11, A20. Chtěl bych se vás zeptat, jestli jste se s tím také někdo nesetkal, popřípadě jak jste to řešili. Díky moc.
nikolas.kastovec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aldred 8. 7. 2022 13:06

Na Oxygen Updater mi přilétla aktualizace DN2103_11_C.01. Měl by to být už nový A12. Nezkoušel někdo? Ještě k tomu sbírám odvahu

Obrázek
aldred
Junior

Odeslat příspěvekod superj 8. 7. 2022 19:36

Stahuju, ale stále to bude beta....
superj
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků