Blackberry bez internetu? zkusenosti

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod bj28 8. 6. 2011 18:18

Imhotep: aby ti v BB Bold 9000 běžela wifi, je nutné mít aktivované i BIS... bez toho to prostě neběží, proč, to nevím.
bj28
Junior

Odeslat příspěvekod Imhotep 8. 6. 2011 19:10

ja viem ze je zverstvo, ale raz za cas musim napisat adresu a to sa bez nej neobide. Ale nechapem preco to nefunguje ako na ostatnych fonoch: ak napisem znak s diakritikou, tak mi skrati spravu na 60 znakov :roll:

bj28: uz mi to funguje, ale musim zapinat tie datove prenosy. Sice to ide pomaly, ale aspon nieco. Len dufam ze su to neni EDGE prenosy, lebo ma pri pohlade na fakturu vykoti :D (ale nemali by byt, 40kB/s je na EDGE prilis vysoka rychlost :D )
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod goob 9. 6. 2011 11:29

I na ostatních telefonech Ti byť jediný znak s diakritikou zkrátí SMS na 60 znaků. To mi věř ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Imhotep 10. 6. 2011 10:32

ano viem, preto som napisal ze preco to nefunguje ako na inych telefonoch ze to skrati na 60 znakov. Mne tych 60 znakov staci aby som napisal aspon adresu. Lenze na BB sa mi znak s diakritikou napisat neda. Kludne aj zapnem to skracovanie, len nech to ide.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 10. 6. 2011 11:59

Imhotep: a třeba už jen z tohoto důvodu je lepší posílat mail ;-) . Je to levnější a s diakritikou. Pokud druhá strana mail nemá, její chyba. Musí se spokojit s SMS bez diakritiky.
R.

PS: toto ber z nadsázkou, protože si myslím, že BB je doopravdy jediný telefon, který bez internetu postrádá smysl.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod goob 13. 6. 2011 11:36

To není problém. Podržíš klávesu s písmenem a trackpadem/kuličkou vybereš příslušný znak s diakritikou.

Jinak psát SMS s diakritikou je nesmysl. Hlavně to od Tebe žádná strana ani nepožaduje a nebude se pozastavovat nad tím, že mu v SMS přišel text bez hacku a carek :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod leila1 30. 12. 2011 00:34

Můžete mi prosím někdo poradit, u nového BB 9780 mi funguje internet pouze přes wifi, prestoze mam u vodafonu neomezeny tarif na volani, sms a net. BIS nemam. Facebook funguje také jen v případě dostupné wifi.
leila1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zekon 30. 12. 2011 00:43

Mel jsem podobny problem. Vyresila to aktualizace aplikaci FB a TW. Web myslim, ze fungoval.
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod goob 9. 1. 2012 14:45

Tak si aktivuj BIS.
goob B-]

goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mirek.www 12. 2. 2012 19:12

Ahoj všem majitelům BB. Příští týden mi konečně dorazí BB 9360. Koukal jsem na nabídku Vodafonu a nenašel jsem BIS pro běžné uživatele, jen firmy. Má někdo zprávu (co jsem koukal o pár příspěvků zpět) jestli to nezavedou, případně jiné info ? Budu asi muset přejít T-Mobilu. :-S
Spálená grafika: FS Amilo Xi 2428 (R.I.P. 28.8.11) - 3,5roku
Nový notebook: SAMSUNG RV520 (*30.8.11), HTC Wildfire (+14.02.2012),
BlackBerry 9360
mirek.www
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 12. 2. 2012 19:26

Ted uz ma Vodafone BIS pro vsechny a dokonce i pro predplacenky, ale na rozdil od O2 a T-Mobile ma FUP.
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod mirek.www 12. 2. 2012 19:39

Máš na mysli tohle: 315Kč/600MB ?
BlackBerry 9360
mirek.www
Junior

Odeslat příspěvekod goob 15. 2. 2012 03:58

Ano.
goob B-]

goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mirek.www 19. 2. 2012 18:24

Když si aktivuju BIS a přijde mi sms, tak stačí jen restartovat mobil alt+shift+del a pak nastavit emailový účet a bude to šlapat? Hlavní mail mám na seznamu, kam mám přesměrovány všechny. Nebo musím přes tohle http://mobileemail.vodafone.cz/ to nějak registrovat ?

Díky
BlackBerry 9360
mirek.www
Junior

Odeslat příspěvekod KarelMlha 19. 2. 2012 19:19

Muzes to nastavit primo v telefonu.
KarelMlha
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka