HTC Wildfire (FAQ na první stránce)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod brawler 26. 9. 2010 11:55

Tak ICQ nejde stahnout ani prez APPbrain nejaky dalsi napady???
brawler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 26. 9. 2010 11:56

Já čekání vzdal a mám to bez úprav TM. Nicméně prý se čeká na schválení... Typické výmluvy. Očekávám tak za měsíc by to mohlo být venku.

Pro ICQ doporučuji meebo
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nagano80 26. 9. 2010 12:02

brawler
to musis ale delat podle toho navodu co tu je ja takhle stahnul plno veci co neni videt ani v marketu ale stahl sem si 3gb aplikaci z marketu a dal to uz neresim hodim na kartu co chci a pres ASTRO instaluju
tady je citace z webu App co se pise vlevem hornim rohu,kdyz udelas presne vse podle navodu staci kdyz budes mit propojenej mobil s pc a v prohlizeci na pc klines na icq a automaticky se sosne do mobilu ale uz se to tady taky resilo viewtopic.php?p=7667603#p7667603

Vítejte na AppBrain

* Objevte nejlepší Anroid aplikace pomocí hledání, žebříčků a kategorií
* Jednoduše instalujte a spravujte aplikace přímo pomocí webového prohlížeče pomocí Android app
* Instalujte aplikace jedním kliknutím na webu pomocí aplikace Fast Web Installer.
* Sdílejte seznam Vašich nainstalovaných aplikací s Vašimi přáteli
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod Jozefinkos 26. 9. 2010 18:40

Neví se ještě kdy bude aktuailzace na 2.2?
Jozefinkos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gage 26. 9. 2010 18:47

V nejbližší době se vrhnu na decustomizaci podle návodu od Snekace http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=1121877.
Také mě už nebaví čekat. Odpovědi, která vysvětluje co T-Mobile dělá s aktualizací jsme se sice dočkali, ale samotné aktualizace už se nejspíš nedočkáme. Představte si jak dlouho jim bude trvat aktualizace na Froyo. Zajímalo by mě, co tam jako řeší-to ten telefon mají tak moc přebrandovaný? Asi těžko. Jen na to pečou.
gage
Junior

Odeslat příspěvekod vabrousekp 26. 9. 2010 20:26

Mám takový dotaz. Když poslouchám hudbu, tak u některých skladeb slyším takové divné praskání v pozadí. Dělá vám to taky? Upozorňuji, že to není sluchátkama, protože jsem vyzkoušel asi 3 druhy sluchátek.
vabrousekp
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 9. 2010 21:23

hele mobil nenatáčí se zvukem videa?

-- 26. 9. 2010 22:31 --

jinak k tomu icq...proč si nenainstalujete meebo a spokojenost
dr._lukas
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 26. 9. 2010 21:44

me videa normalne se zvukem nataci :D
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod marczus 26. 9. 2010 23:53

vabrousekp píše:Mám takový dotaz. Když poslouchám hudbu, tak u některých skladeb slyším takové divné praskání v pozadí. Dělá vám to taky? Upozorňuji, že to není sluchátkama, protože jsem vyzkoušel asi 3 druhy sluchátek.

"u nekterych skladeb" co treba spatna MP3 ?
marczus
Junior

Odeslat příspěvekod vabrousekp 27. 9. 2010 07:14

jako nwm ale ja si potrpím na kvalitu, takže všechno stahuju ve vysoké kvalitě
vabrousekp
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 27. 9. 2010 08:06

vabrousekp
tohle ale neni WALKMAN uz to tady par lidi rikalo je to mobil tak nemuzes chtit aby to bylo jako cool fotak,kamera a jeste prehravac
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod sstaryy 27. 9. 2010 08:52

Nazdar lidi! A co skype? Je pro wilda udělaný? a dá se přes něj i volat, nebo jen psat? Díky za info....
sstaryy
Junior

Odeslat příspěvekod majk06 27. 9. 2010 10:23

ahoj potrebuju poradit stah sem aldiko a kdyz stahnu knizku na pamlmobil a dam ji na kartu nevim jestli to ma vliv kam ji davam ale proste mi nejde otevrit poradi nekdo

-- 27. 9. 2010 11:32 --

stahoval sem v epub a stejne to nejde proste
majk06
Junior

Odeslat příspěvekod marty22 27. 9. 2010 10:45

Musíš knížky uložit do adresáře ebooks/import a potom v aldiku dát importovat.
Samsung Galaxy Spica,HTC Wildfire, SE Xperia mini pro, Archos 5IT,Archos70,HTC Wildfire,HTC Desire,LG P970,Galaxy Tab
marty22
Junior

Odeslat příspěvekod Proofy 27. 9. 2010 10:49

mam dotaz,

existuje aplikace nebo widget, kde bylo prochazeni hovoru jako to ma napriklad SE. zalozka na zmeskane, prijate a volani hovory?
tahle funkce mi tam hrozne chybi, zkousel jsem toho hodne a nic. kdyz uz to je na internetu zajimavy, tak podle kodu jako je carovy kod, vyfotim a v marketu nenalezeno.
Proofy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka