HTC Wildfire (FAQ na první stránce)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod fvs1 12. 2. 2011 19:14

2sstaryy: souhlasím v jediné věci - taky se mi občas stane, že mobil vyzvání a já nedokážu hovor nijak přijmout. Až přestane zvonit, tak se obrazovka znovu rozhýbe. Jinak je ten mobil v pohodě.
fvs1
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 12. 2. 2011 21:40

jakou verzi androida máš,2.1 Eclair nebo 2.2 Froyo a máš oficiální nebo nějakou custom romku,rozepiš to trochu prosím,dík.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod jimmbo205 13. 2. 2011 20:54

ještě k tomu, že po připojení k PC se WF neptá, jak se má připojit. Doporučuju zkontrolovat v nastavení, zda jste si to, aby se pokaždý ptal, nevypnuli ;)
jimmbo205
Junior

Odeslat příspěvekod fvs1 13. 2. 2011 22:00

2Cheetah: Mám froyo originál t-mobile - žádný úpravy.Ale vzhledem k tomu, že telefonuji poměrně dost a stalo se mi to tak třikrát, tak je to v podstatě zanedbatelné.Jsem s WF spokojen.
fvs1
Junior

Odeslat příspěvekod vejfukCZ 13. 2. 2011 22:57

Predevcirem se mi to stalo poprve. To se holt obcas stat muze,
hTC EVO 3D 2.3.4, hTC Wildfire Froyo
vejfukCZ
Junior

Odeslat příspěvekod gogospk 13. 2. 2011 23:44

fvs1 píše:2sstaryy: souhlasím v jediné věci - taky se mi občas stane, že mobil vyzvání a já nedokážu hovor nijak přijmout. Až přestane zvonit, tak se obrazovka znovu rozhýbe. Jinak je ten mobil v pohodě.

Wildwire mám cca třetí měsíc, můžu potvrdit stejný problém, příchozí hovor, telefon zvoní ale nelze přijmout. Stává se to tak dvakráte do týdne. Chápu, že to tu někteří jedinci budou popírat, ale to je mi celkem ukradené. Prostě se Wildík takto chová. Protože telefon nemám na hrání, ale na práci a mám denně cca 30 - 50 telefonátů a provolám denně dvě - tři hodiny, asi na mne připadne statisticky tento problém i za ty šťastné, kterým se to nestává. :-D
Ono mít denně dva hovory, tak asi bude klid, že ano ..... :lol:
Stejně tak popisovaný problém s odmítnutím hovoru je běžný, stačí přece gesto prstem směrem nahoru a je vymalováno,což je při vytahování telefonu z kapsy bohužel časté.
Jak jsem za těch pár měsíců poznal, je to pěkná hračka na dlouhé chvíle třeba v čekárně u lékaře, ale na intenzivní používání se to opravdu nehodí. Pokud to někomu bude ležet v kanclu na stole a udělá pár telefonátů za den, bude asi spokojenej ........
gogospk
Junior

Odeslat příspěvekod fvs1 14. 2. 2011 12:04

Jak jsem za těch pár měsíců poznal, je to pěkná hračka na dlouhé chvíle třeba v čekárně u lékaře, ale na intenzivní používání se to opravdu nehodí.
Souhlasím. Pro intenzivní služební telefonování je asi nejlepší co nejjednodušší (=hloupý a hlavně ne dotykový) telefon s týdenní výdrží baterie. Když já jsem ale hračička a tak všem v práci tvrdím, jak je ten WF super.
fvs1
Junior

Odeslat příspěvekod mirek.www 14. 2. 2011 12:31

Na 50 hovorů denně jsem se ještě nedostal :lol: , ale občas kolem 20 - 25 uskutečním a problém zatím nenastal. Asi každý mobil má své "omezení" a třeba v tomto případě by možná byla lepší volba ten Desire nebo něco podobného, tam už to možná bude o něčem jiném. Nebo je to "další" bug a je potřeba na něj upozornit výrobce, aby to dali třeba do další aktualizace telefonu.
Trochu z jiného soudku: Mám v týmu hráče, co mají Iphone 3GS a 4 a už po několikáté se stalo, že se mi omlouvali že zaspali, protože jim nezvonil budík :lol:
Spálená grafika: FS Amilo Xi 2428 (R.I.P. 28.8.11) - 3,5roku
Nový notebook: SAMSUNG RV520 (*30.8.11), HTC Wildfire (+14.02.2012),
BlackBerry 9360
mirek.www
Junior

Odeslat příspěvekod tomina666 14. 2. 2011 18:34

Dnes mne Wilda pekne stve:-( potom co jsem si nainstalil park synchro (nebo tak nejak - programek od VF, ktery jsem po chvilce odinstalil ) a hranim si v MyPhoneExplorer jsem si nechtic smazal tel.cisla.. nastesti jsem mel udelanou zalohu....ale nejde mi synchroniz. Lide s FB:-( proste nemam v moznosti lide- zobrazit - FB For HTC Sense..docela mne to stve, ale nemuzu to dat zpet, zkousel jsem FB ucet odebrat, pridat...nic.... udelalo to nekomu???

asi budu muset udelat wipe, ale moc se mi do toho teda nechce skrz ulozene pozice her:-)))
tomina666
Junior

Odeslat příspěvekod baytik 14. 2. 2011 18:45

gogospk píše:
fvs1 píše:2sstaryy: souhlasím v jediné věci - taky se mi občas stane, že mobil vyzvání a já nedokážu hovor nijak přijmout. Až přestane zvonit, tak se obrazovka znovu rozhýbe. Jinak je ten mobil v pohodě.

Wildwire mám cca třetí měsíc, můžu potvrdit stejný problém, příchozí hovor, telefon zvoní ale nelze přijmout. Stává se to tak dvakráte do týdne. Chápu, že to tu někteří jedinci budou popírat, ale to je mi celkem ukradené. Prostě se Wildík takto chová. Protože telefon nemám na hrání, ale na práci a mám denně cca 30 - 50 telefonátů a provolám denně dvě - tři hodiny, asi na mne připadne statisticky tento problém i za ty šťastné, kterým se to nestává. :-D
Ono mít denně dva hovory, tak asi bude klid, že ano ..... :lol:
Stejně tak popisovaný problém s odmítnutím hovoru je běžný, stačí přece gesto prstem směrem nahoru a je vymalováno,což je při vytahování telefonu z kapsy bohužel časté.
Jak jsem za těch pár měsíců poznal, je to pěkná hračka na dlouhé chvíle třeba v čekárně u lékaře, ale na intenzivní používání se to opravdu nehodí. Pokud to někomu bude ležet v kanclu na stole a udělá pár telefonátů za den, bude asi spokojenej ........

Pokud mas tolik telefonatu, vyplati se ti pouzivat nejake HF. A ty uz obvykle nejake tlacitko na prijeti hovoru maji. Ale souhlasim, je to neprijemne. Ovsem v tehle cenove kategorii ocekavatelne.
baytik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomina666 14. 2. 2011 23:41

pls nemate nekdo zalohu origos obsahu SD karty, tak jak to bylo od novoty?? mne se to cele nejak po.ebalo, formatovala se mi SD.... a potrebuju na SD hodit defaultni obsah...diky

//Snekac: FAQ na první stránce není sranda, fakt tam je ;-)
tomina666
Junior

Odeslat příspěvekod doliva 15. 2. 2011 00:23

Měl by fungovat odkaz na první stránce.
doliva
Junior

Odeslat příspěvekod Jurry 15. 2. 2011 22:17

Resim problem s vypinanim Sygicu.Mam froyo 2.2,sygic 8.22 a nyni v8.24.Pri hledani v menu,napr. pri zadavani cile se mi sygic vypina.Kdyz se podari zadat cestu jiz naviguje v pohode.Prijde mi jak kdyby mel nedostatek pameti.pouzivam advanced task manager a ten pise 140-160mb free.Nevite nekdo co s tim?diky
Jurry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karelX 15. 2. 2011 23:14

verze 8.22 je upravená z 8.12, kdoví co je to ta 8.24 :?:
použij poslední ofiko verzi 8.16, tam nemám žádný problém..
...chtěl jsem se jenom zeptat panstvo, nemá někdo už chut na dobrou brazilskou kávu??...
karelX
Junior

Odeslat příspěvekod tomina666 15. 2. 2011 23:56

delalo mi to to same a je to presne tak, jak rika karelX!!
ja mam v.8.06 a v pohodicce:-)
tomina666
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka