HTC Wildfire (FAQ na první stránce)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stekli 25. 2. 2011 16:11

Možná jsem blázen, že Wildu neprodám za 4000, když na něj mám kupce, ale prostě holt nemůžu jen tak přidat 7000 a koupit HTC Desire HD, alespoň né, když jsem student.. Ty problémy co píšete jsem nezaznamenal, někdy spíše jiné problémy, při kterých mám chuť telefonem říznout o zeď.. Například když vjedu do seznamu sms, tak trvá hrozně dlouho než se sms načtou a když se načtou a já si jednu sms vyberu, tak se mi otevře třeba uplně jiná a takhle třeba 5x dokola.. Můžu vám říct, že to je opravdu nápor na moje nervy.. ;) Po 3 dnech od aktualizace počasí mi nefunguje widget "HTC počasí".. Takže ho musím odstranit a zase přidat.. No zkrátka je na Wildovi pár menších much a teď záleží na konkrétním člověku, jak mu moc vadí.. Každopádně čekám zase do prázdnin a pořizuju jiný kousek.. (stejně jako každý rok) Jak napsal dr_lukas, nejspíš Apple nebo dražší verzi HTC.
stekli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 2. 2011 18:53

Já bych do drahší verze HTC nešel... když už platit nad desítku, tak za Samsung.. je úplně někde jinde než htc.. ale je to škoda.. do min roku jsem považoval htc za značku srovnatelnou s applem
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sstaryy 25. 2. 2011 18:58

stekli:K widgetu počasí : přesně to samé mi taky dělalo.. Nechtěl jsem to tu rozepisovat, abych zas nějaké skalní kolegy wildfarťáky nenaštval, alše přesně můj problém s widgety byl o počasí a přesně tak jak ho poisuješ.
Dám ti obligátní radu vypni a zapni přístroj - mě od té doby tento widget nezlobí....Joooo, holt i na chytré přístroje stačí hloupá oprava...
K radě aktualizovat youtube přehrávač - provedeno, některá videa stále nejdou...
sstaryy
Junior

Odeslat příspěvekod stekli 26. 2. 2011 15:15

dr_lukas: asi máš pravdu.. Kamarád si koupil Samsung Galaxy S a můžu říct, že se mi moc zalíbil.. Akorát nejsem moc přesvědčen o kvalitě plastů. Jen přece když jsem držel Desire HD a Galaxy, tak Desire vypadal více pevněji a taky byl podstatně těžší.

sstaryy: Díky za radu, jakmile to zase uvidím, tak ho vypnu a zapnu..
stekli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sten35 26. 2. 2011 15:38

stekli: všiml jsem si, že jsi měl kupce na sveho wildu. Také jsem majitelem tohoto přístroje, ale popravdě řečeno ne zrovna nadšeným a proto bych ho chtěl prodat aspoň za ty 4000 Kč. četl jsem, že si měl kupce, ale rozmyslel sis to. Já si to rozmýšlet nechci ale hledám kupce, nevěděl by si ještě o někom? Bydlím na jihu Moravy
Sten35
Junior

Odeslat příspěvekod jimmbo205 26. 2. 2011 19:33

Tak pánové nevím... WF používám někdy od října a zatím si nemůžu stěžovat. Vše funguje jak má. Připojení k Pc normálně, to že mi nešel zvednout hovor se mi stalo asi jen jednou a to když jsem měl puštěnou muziku do sluchátek ale jinak.. Po SW stránce si nestěžuju, zatím se mi podařilo vyřešit vše k naprosté spokojenosti...

A že se Vám dlouho načítají SMS... Pokud si tu aplikaci zavřete nějakým task killerem tak se nemůžete divit, zvlášť pokud těch SMS tam máte hodně .Ten telefon je po stránce HW několik let starej, HTC se alespoň snažilo dohnat výkon procesoru tím, že dalo hodně RAMky, ale čipset na 528MHz bez GPU akcelerace je na Android prostě málo výkonej...

Teď už najisto vím, že další telefon bude zase android. Chtěl bych něco s klávesnicí, což je zatím u androidu docela problém..
jimmbo205
Junior

Odeslat příspěvekod kar666 27. 2. 2011 05:10

S tím načítáním SMS... občas si ty SMS promažte. Taky mě to občas zlobilo, že to načetlo jinou konverzaci, anebo to najelo na úplně první a pak jsem musel 83 SMS sjíždět dolů.
Počasí widget od HTC dejte dopryč a dejte si tam meteoservis, znalci z WM potrvdí, že je velmi kvalitní.
Rozhodně bych si WF už nekoupil, ale s Androidem mobil určitě jo, o třídu víš s lepším HW.
Ještě otázka, proč používat na androidu task killer? Mě to přijde zbytečný...
BTW minulý týden jsem WF resetnul a hle práce je s ním daleko rychlejší.
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod stekli 27. 2. 2011 12:01

sten35: Ano, je to můj známej, ale počkám si do léta a pak mu ho nechám za nějakých 3700.. Protože pak bych se ho už nemusel za takový peníze zbavit.. Výkupní cena v bazaru je okolo 2000 a to je trestně málo..
stekli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 27. 2. 2011 12:10

Tady jsou aktualni ceny pri prodeji pres aukro.cz - http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0 ... egory=8495
Taky jsem ho tak prodaval.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomina666 27. 2. 2011 12:12

nj, bazar je holt bussines...uz mne napadlo, ze bych v tomhle zacal "podnikat":-D jinak jak tady stekli psal, ze je student a nema navic 7tis. aby si koupil neco lepsiho od HTC... vubec bych za ty prachy HTC nebral..a ani Samsung. Proc?? kvuli aktualizacim OS... pochybuju, ze je na tom Samsung nejak rapidne lepe... a dat 10tis. a mit treba jen jednu, dve aktualizace OS?? Asi mne nekdo ukamenuje, ale v tomhle je proste iPhone lepsi.... Navic mne prijde Samsung desne lacine vyrobeny (konstrukcne). V tomhle ohledu je podle mne lepsi HTC!


jinak mam ted to 3GS a uplna spokojenost, prijde mi rychly jak cert na to, ze CPU ma 600 MHz a RAMku 256 MB :-))
tomina666
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 2. 2011 14:21

Tomina666: mám naprosto stejný názor... Apple je jedinná firma, která nesere jak na telefon z roku 2008, tak na telefon z roku 2010.. to co předvádí HTC, SE, LG, Samsung a další podobní je k zblití
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sten35 27. 2. 2011 17:45

no ty ceny jsou opravdu silene. No popravde planuju koupit iphon 5 az bude na trhu protoze mam jeste nokii n900 ale to je katastrofa, zadne poradne aplikace na to nejsou. a Wildu jsem koupil abych zjistil zda mi sedi android. S wildou ych byl jinak spokojeny kdyby clovek nepricuchl k high-endum.

Jinak nevi nekdo jak mam nastavit město kde bydlím u pocasí? Kdyz dam Kyjov tak mi to nic nenajde a nastavit to pres aktualní polohu mi to nejde :(
Sten35
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 2. 2011 18:32

S tím nastavením počasí jsem ty taky hrál jako debil... pomohlo až vyhledání aktuální polohy přes google maps ;-) Jinak kolik myslíš, že bude stát iPhone 5? Zase 17 litrů? :-D To je jedinné co mě brání si tento přístroj koupit.. prostě za telefon nedám co za kvalitní počítač
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sten35 27. 2. 2011 18:38

no zkousel jsem to i pres google maps ale nic. Na ceny kolem patnacti tisic jsem zvyklý a jestli to je o neco vic nevadi :D n900 jsem kupoval za 15tis. :D Jinak lákají me i nove telefony s androidem a dual-core procesorama.

A co se tyce aplikace youtube staci ji aktualizovat nebo nainstalovat znovu aby se mi rozjeli videa? Protoze stale cist ze video nelze prehrat je unavne :)
Sten35
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 2. 2011 18:43

Tak to nevím.. ale taky mě to štve.. a za telefony tolik nedám :-D Snad udělají i iPhone mini ;-)
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků