HTC Desire HD

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Clothylda 31. 8. 2010 12:02

Neví někdo, kdy bude u nás v prodeji?
Clothylda
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 8. 2010 13:11

Měl by být do konce tohoto roku
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GiFu 1. 9. 2010 07:16

Jsem zvědavý na cenu a který displ. nakonec bude. :hm Různě uvádějí dva. A hlavně jestli už tam bude 2.2?
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 16. 9. 2010 09:13

Mam novej cil v hledacku:-) Ze vcerejsi zpravy na mobilmanii vyplyva, ze by mel byt dostupny behem rijna-listopadu. Cena kolem 14ti tisic. Froyo 2.2 tam bude. Chtel jsem poridit galaxy s, ale asi pockam jeste na tohohle macka :-)
Naposledy upravil Kkozi dne 16. 9. 2010 09:24, celkově upraveno 1
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GiFu 16. 9. 2010 09:23

Když pominu, že nemám rád samsung, tak si myslím, že tento kousek bude lepší jak SGS. A ohodně (stačí pročíst mobilenet.cz) Na MM uváději disp. TFT, ale jinde super LCD - ten novej. Zajímalo by mě co tam teda je? Navigace by měla být taky zdarma jak u nokie. Čekám na N8, ale tohle vyjde ve stejné době, to bude boj co koupit.
Naposledy upravil GiFu dne 16. 9. 2010 09:34, celkově upraveno 1
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tvargy 16. 9. 2010 09:23

jj, souhlas...o víkendu jsem málem koupil galaxy s ale desire hd se snad vyplatí za čekání
@tvargy
tvargy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 16. 9. 2010 09:28

Trosku se bojim ty velikosti, ale vzhledem k tomu,ze mam ted blackberry bold, coze taky neni zadny mrne, tak to asi nebude tak hrozny.Zas ten velkej displej..hmmm. Doufam,ze to bude nejaka lepsi technologie uz. Libi se mi taky ta nova navigace, ta vypada hodne pouzitelne.
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GiFu 16. 9. 2010 12:01

Já se velikosti nebojím, teď mám 3" a je to moc málo. :lol:
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sten35 16. 9. 2010 12:12

htc by bylo samo proti sobe, kdyby pouzili jen TFT technologii. Je to prece jen top model od HTC tak si myslim ze tam bude na 90% SLCD. Jen jsem zvedavy jaky bude graficky cip, snad bude lepsi nez co ma Desire, protoze videl jsem nejake videa na youtube a nektere hry se dost sekaly.
Mometalne mam n900 se kterou nejsem uz moc spokojenej takze cekam co nabídne Desire HD
Sten35
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 16. 9. 2010 16:11

Tak jsem se právě dověděl z videa na svetu android, že v telefonu bude Super AMOLED. Co je na tom pravdy nevím, ovšem překvapivé to je určitě :-)
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom077 16. 9. 2010 17:48

Specifikace:

Obrázek


Zdroj Smartmania:

Hardwarové parametry
Operační systém: Android 2.2 s novou verzí HTC Sense
Procesor: Qualcomm Snapdragon, 1 GHz
Displej: kapacitní, 4,3", WVGA (480×800 px), 262 000 barev, technologie Super LCD (SLCD)
Paměť: 768 MB RAM, 1.5 GB vnitřní paměť, slot na microSDHC karty
Telefon: čtyřpásmový GSM modul (GPRS/EDGE třídy 12), 3G/HSDPA (900/2100 MHz)
Konektivita: Bluetooth 2.1 (EDR, A2DP, FTP, OPP), Wi-Fi 802.11b/g/n, USB 2.0/micro USB
GPS: ano, 20 kanálů, podpora A-GPS, digitální kompas
Fotoaparát: 8 MPx, duální LED dioda, autofocus, záznam videa v HD rozlišení (720 p)
Baterie: Li-Ion 1230 mAh
Další informace: 3,5mm jack na sluchátka, pohybový senzor, proximity senzor, světelný senzor, Dolby Mobile SRS zvuk, podpora DLNA

http://www.htc.com/europe/product/desirehd/specification.html


Jinak mě by spíš zajímalo,jestli displej bude sklo nebo nějaký tvrzený plast??? Nedočetli jste se to někde???

Jinak taky chci Samsung Galaxy S .... ale toto HTC vypadá dost dobře ..... být cena 12tis (vím,že po uvedení asi nereálné) ale bylo by to fajn 8-)
Nokia E50
Tom077
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 16. 9. 2010 19:25

SGS je zatím ta největší Androidová sračka, co jsem měl :-/ Nové HTC bude pro mne spásou, jestli to do té doby vydržím! Že já se zbavoval Desiru...
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Junior

Odeslat příspěvekod Darius17 16. 9. 2010 20:03

displej je na 100% SLDC, ale 262K barev? to je vtip?
jinak co se týče provedení tak supr a displej bude sklo si myslim :)
Darius17
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 16. 9. 2010 20:20

řidič BOB
A můžu vědět v čem je to taková sračka ?
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom077 16. 9. 2010 20:28

Taky by mě zajímalo,proč si to ŘIDIČ BOB myslí ....
Jinak já jsem rozhodnutý vyměnit svou stařičkou Nokii právě za SGS (čekal jsem co uvede Nokia - nějak mě nepřesvědčila - Nokii už tedy nechci) ... ten Desire HD vypadá velice dobře .... ještě cena kdyby byla kolem 12tis .... to by byla paráda (ale je jasné,že při uvedení to je nereálné - přeci jen nevydělávám jen na nový phone :D :D
Nokia E50
Tom077
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků