HTC A8181 Desire - SMS, ZVONĚNÍ, PŘIPOJENÍ K PC

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod krajdax 15. 1. 2011 20:16

dobrý den
chtěl jsem se zeptat ohledně telefonu HTC A8181 Desire (Bravo) nějak nemůžu přijít na to že když se mi sms uloží do konceptů tak ty koncepty němůžu najít jako kdyby ta složka neexistovala ale přesto to píše že to bylo uloženo v konceptech.
Pak jsem se chtěl zeptat jestli jde nastavit na vyzvánění vlastnímelodii například mp3 jde o to že tam jdou dát jenom melodie které jsou předem nastavené.
A ještě mi nejde připojit k pc napíše mi to že na to nebyl nalezeníý ovladač.
Prosím jestli by k tomu měl někdo nějaké rady nebo jednoduše jestli k tomu někdo nemá nějaký manuál protože příručka která k tomu byla je stručná a obsahuje věci které znám ale to co nemůžu najít tam není :-D předem děkuju :-)
krajdax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 15. 1. 2011 21:53

V aplikaci zprávy dej tlačítko "menu" a objeví se koncepty, pokud nějaké máš.

Návody (podpora) = http://www.htc.com/cz/userguide.aspx?p_id=312
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod norwan 15. 1. 2011 23:09

Ad mp3: Na karte si vytvor slozky
/media/ringtones
/media/alarms
/media/notifications

(zvoneni, budik, upozorneni) a tam si vloz mp3

ad navod: u novyho telefonu je plnohodnotny navod na karte
norwan
Junior

Odeslat příspěvekod krajdax 16. 1. 2011 23:51

aha díky moc vyzkouším to :-)
krajdax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gracer 17. 2. 2011 09:26

Zdravím všechny, jen bych ještě navázal na Krajdaxe a jeho jednu otázku, že mu nejde připojit MT k PC. Mám podobný problém. Dostal jsem od kamaráda Desire bez instalačního CD, stáhnul jsem si HTC sync, ale při připojení přes usb mi to píše, že žádné zařízení není připojeno a u paměťové karty, že zařízení nebylo rozpoznáno. Můžete mi prosím někdo poradit co s tím? Moc díky.
gracer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PepiQ 18. 2. 2011 03:32

Odpovídal jsem již v tématu viewtopic.php?f=1922&t=1109971&p=8046708#p8046708 , ale ať to případně nemusíš hledat...

gracer - a nemáš tam nastaveno, aby se telefon nabíjel? Zkus tohle:
Nastavení - Připojit k počítači - Výchozí typ připojení
... zde zvol například pro transfer souborů "Disková jednotka" a potvrď tlačítkem "Hotovo". Popřípadě si v téže nabídce zaškrtni políčko "Dotázat se", pro příští propojování s PC. :-)

Pozn: k Desire ani žádné instalační CD přibaleno nebylo pokud vím, podporuje USB Mass Storage, tzn. po připojení k jakémukoli PC nevyžaduje drivery a měl by nativně umožnit přenos dat.
PepiQ
Mírně pokročilý