HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Reku 9. 2. 2012 13:41

sphinter - A to máš telefon od operátora O2 ?
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Man5on 9. 2. 2012 14:06

Dříve se mi stávalo u HTC DESIRE S, že se zničeho nic zrestartoval a to 1 - 2 do týdne. U HTC EVO ještě ani jednou.
Man5on
Junior

Odeslat příspěvekod sphinter 9. 2. 2012 14:20

Ano, od O2. Nejdřív jsem si myslel, že za to mohl třeba operátor, ale druhý restart mě vyvedl z omylu. Do včera bylo vše v pohodě. Včera jsem nainstaloval dvě hry a přes noc ho nechal na nabíječce. Tak přemýšlím, jestli by to nemohlo být tím. Jednu z těch her jsem už smazal, tak uvidím, co dál. Na netu jsem taky nenašel nic o samovolných restartech.

Jaká je vlastně poslední, oficiální, verze androidu pro EVO? Já mám 2.3.4.
sphinter
Junior

Odeslat příspěvekod cohy 9. 2. 2012 20:48

Dneska jsem měl pěknej bug, mám cca 75% baterky za chvili kouknu na telefon a sup 25%. Potěšilo :oops:
Přílohy
2012-02-09_13-36-00.png
cohy
Junior

Odeslat příspěvekod dzemic 9. 2. 2012 21:21

zdravim chci se zeptat dneska jsem si poridil evo a chci se zeptat jestli mam nechat baterku uplne vybit nebe ne. a jestli to uplne vybiti mam udelat cca 3x jak se to u novyho telefonu melo delat. a jeste jestli vadi kdyz dam vecer kolem pul 11 telefon na nabijecku a rano kole 6 ho vytahnu jestli to nebude mit vliv na baterku
dzemic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 9. 2. 2012 22:30

Takže ty chodíš spát v 22.30 a vstáváš v 6.00? To jsme rádi, že to víme :-D

S tou novou baterkou 3x vybít/nabít se tu taky kecalo. Vykašli se na to a nebuď otrokem baterky. Ta baterka bude v pohodě i v době, až se founu budeš zbavovat. ;-)

Jo. A nabíjej klidně celou noc. Dobrou

Imho. Jak dlouho se vám nabíjí? Mě to přijde dost dlouhý. SGSII se nabíjel určitě kratší dobu. Schválně to ovíkendu změřím. Má na to vliv i nabíjení přes pomalý USB?
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymouss 10. 2. 2012 07:01

USB PC dává méně ampérů, takže to má určitě vliv. Já nabíjím asitak 2 - 3 hodiny (nabíječkou), to se mi zdá dobré, předchozí HTC Touch HD jsem nabíjel asi 4-5 hodin.
anonymouss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lucommander 10. 2. 2012 21:59

sphinter píše:Ano, od O2. Nejdřív jsem si myslel, že za to mohl třeba operátor, ale druhý restart mě vyvedl z omylu. Do včera bylo vše v pohodě. Včera jsem nainstaloval dvě hry a přes noc ho nechal na nabíječce. Tak přemýšlím, jestli by to nemohlo být tím. Jednu z těch her jsem už smazal, tak uvidím, co dál. Na netu jsem taky nenašel nic o samovolných restartech.

Jaká je vlastně poslední, oficiální, verze androidu pro EVO? Já mám 2.3.4.

Mně se se první EVO 3D mnohokrát samo restartovalo, i když jsem jej měl nepoužívaný v kapse či na stole nebo v průběhu hovoru, a poté vypsalo hlášku, že bylo obnoveno po abnormálním restartu a zdali to chci oznámit HTC Na zahraničních serverech jsem se dozvěděl, že je to častý jev a jediným řešením je reklamace. V Alze mi vrátili peníze. Byl Made in China. Teď mám už 14 dní z Mall.cz (Made in Taiwan) a vše je v pořádku.
Lucommander
Lucommander
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Clintus 11. 2. 2012 10:02

Já mám EVO made in Taiwan a také se mi už dvakrát restartovalo, obnoveno po abnormálním restartu atd.....Není to výrobcem, je to prostě SW chyba, nějaká aplikace to schodí, uvědomte si, je to malej počítač.
Clintus
Junior

Odeslat příspěvekod kraida 11. 2. 2012 10:52

Rozhodně radím nepoužívat task killery taky se mě už restartoval ale vždy to bylo při velkém vitížení kdy ram byla na hranici její velikosti. Telefon si s ramkou a ukončováním aplikací většinou poradí sám. Když jsem tam měl task killera tak to dělalo neplechu tak jsem to vymazal a používám jen jednu věc a to že ho denně zrestartuju a telefon běží jak po másle bez jedinýho problému či samovolného restartu.
kraida
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sphinter 11. 2. 2012 15:17

Našel jsem na zahraničních serverech vlákno o restartech a tam také psali, že se občas restartuje. Psal jsem mail na české zastoupení HTC a sdělili mi, že jde o SW chybu, kterou napraví HR. Já osobně počkám, jestli to udělá znova a potom podniknu nějaké kroky. V mém případě si myslím, že byla na vině baterka, která se nějakým záhadným způsobem špatně nabila (vybila se celá za 8,5 hodiny). Teď telefon jede, jak po másle.

Jinak dnes jsem zkusil tři nové hry. Real Racing 2, GTA 3 a Hockey Nations 2011. Všechny šlapou jako hodinky a zejména Real Racing 2 je něco naprosto úžasného. Doporučuji!!
sphinter
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 11. 2. 2012 16:08

Rozhodne nerozhoduje miesto, kde bolo Evo vyrobene. Syn ma Chinu a ziaden restart- uz ho ma mesiac a kvalita spracovania 100%. Ja mam DHD Taiwan druhy rok a restartol sa mi raz v lese, ked nemohol najst signal. Restart robim takisto preventivne aspon raz za tyzden.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Jedit 11. 2. 2012 16:28

Kupoval někdo to HTC EVO 3D na www.htcstore.eu? Jsou s obchodem nějaké problémy? Mám ho koupit z oficiálního www.htcstore.eu nebo byste ho kupovali jinde?
Jedit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 11. 2. 2012 16:47

Kupoval jsem asi 14 dní zpátky. V 14hod odeslaná objednávka, druhý den v 10hod zvonil kurýr (ostrava). Všechno OK.
Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod Jedit 11. 2. 2012 17:22

Díky.
Jedit
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka