HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Clintus 11. 2. 2012 18:52

Já ho bral z Prahy ze "slunečního softu", oficiální prodej pro ČR. Myslíte, že je potřeba ho týdně restartovat? Já to dělal snad dvakrát za dobu co ho mám....
Clintus
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 11. 2. 2012 20:44

Ak ho vypinas ( nie hybernujes ), tak nemusis. Ale ak je stale zapnute, tak mu urcite neublizis, kwd ho raz za cas restartnes. Uvidis, ako sa zrychli.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod dzemic 11. 2. 2012 22:29

kupoval jsem ho v htcstore a naprosta spokojenost sice made in china ale nikde nic nevrze vsechn sedi a prepinac 2d-3d de z tuha. maj tam i pouzdro sice neorig ale sedi perfektne. jen folie nemeli takze jsem musel koupit jinde.
dzemic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jedit 11. 2. 2012 23:30

Tak sem si to objednal u htcstore.eu asi před 3 hodinama, ale nepřišel mi žádnej email o potvrzení objednávky a v objednávkách to taky nemám. Mám si telefon objednat znova nebo počkat do pondělí?
Jedit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 12. 2. 2012 08:47

Oni to potvrzujou ručně, žádnej automat. A jaksik víkendu se tam asi nepracuje. Vydrž do pondělí.
Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod Clintus 12. 2. 2012 09:24

Mě vrže ten spodní kryt, když uchopím prsty mobil za boky, tak se ozývá takové lehké praskání...Tlačítko přepínání 2D - 3D jde taky ztuha, ale kapánek chrastí :) Ale tak to jsou maličkosti.
Clintus
Junior

Odeslat příspěvekod Man5on 12. 2. 2012 10:53

Zadní kryt povrzává, po delším používání se to projevuje intenzivněji, ale i přes tento neduh nedám na Evo dopustit, je to mašina.
Man5on
Junior

Odeslat příspěvekod marseb 12. 2. 2012 13:21

Existuje nejaky prehravac MP3 ktery by mi porad netridil pisnicky podle alb ale podle toho jak to mam ulozene pisnicky ve slozkach na pam. karte?
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod twingo80 12. 2. 2012 16:12

astro player
twingo80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymouss 12. 2. 2012 16:25

Picos píše:Ak ho vypinas ( nie hybernujes ), tak nemusis. Ale ak je stale zapnute, tak mu urcite neublizis, kwd ho raz za cas restartnes. Uvidis, ako sa zrychli.

Restartovat bezdůvodně Android je blbost, tyhle zvyky z WM jsou na Androidu zbytečné. :mrgreen:
anonymouss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin_o5 12. 2. 2012 17:11

Nadhodím tu jinou otázku než výdrž baterie a vrzající spodní kryt. Neví někdo o nějaké blížší informaci o vydání ICS pro EVO 3D než, že v Q1 2012? Ono už se to kvapem blíží a jsem celkem zvědav ;-)
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Junior

Odeslat příspěvekod sphinter 12. 2. 2012 17:34

sphinter
Junior

Odeslat příspěvekod Jedit 12. 2. 2012 17:43

Jsou v telefonu ty tři 3D hry?
Jedit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 2. 2012 17:45

Jsou.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Picos 12. 2. 2012 20:38

Vsetko co sa robi bezdovodne je blbost. Ale ak vidim, ze sa mi DHD spomaluje a nereaguje na 100% korektne, tak ho restartnem a fici ako po masle. V priemere mi to vychadza tak, ze ho restartujem raz za tyzden. Doma mame 4 fony s Androidom, tak viem o com pisem.
Picos
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka