kdo poradí s BlackBerry?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod macinho 29. 4. 2012 10:56

Zdravím,
potřebuji další radu s BlackBerry Bold 9700. Má wi-fi, profil mi také najde, ale jakým způsobem se připojím na net? Zřejmě nemám nainstalovaný nějaký prohlížeč... poradí někdo kde stáhnout aplikace a prográmky pro BB?
Děkuji.
macinho
Junior

Odeslat příspěvekod macinho 30. 4. 2012 18:54

Vyřešeno. Díky do T-mobilu.
macinho
Junior

Odeslat příspěvekod vitorio1 16. 11. 2012 20:00

Ahojte,mám dotez k Blackberry..rozbil se mi můj Bold,a přišel jse mo všechna data,které jsem ale týden před tím zálohoval do pc přes desktop blackberry.Mám je tedy uložené v pc.Mám již ale bohužel Samsung galaxy a nevím jak všechny data které byli v BB dostat do Samsungu,nebo jak je alespon otevřít v pc abych se dostal alespon ke kontaktům??
prosím pomozte,poradte mi..
Díky
vitorio1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 28. 11. 2012 03:07

Nesynchronizoval sis např. data přes Gmail? To by pak šlo nejspíš jednoduše. Případně co synchronizace kontaktů přes Outlook?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek.896 26. 12. 2012 14:10

Mám možnost si koupit blackberry storm 2 ze dobré peníze...ještě jsem bb nikdy neměl. Bude mi fungovat wifi bez problému i bez BIS/BES? A co normální net přes 3G sítě, Edge apod...? Teď mám LG km 900 Arena a obojí mi jde bez problému. Operátora mám O2 a nejsem paušální zákazník, dobíjím si.
siemens a60, siemens a50, sony ericsson w200i + 8 GB M2, LG KU990 Viewty + 2 GB Micro SD, samsung GT-E1080i, LG KM900 Arena + 32 GB Micro SDHC, nokia 6020, Blackberry 9320 + 32 GB SDHC, Samsung E1200 Red/Black, Acer M220,
radek.896
Junior

Odeslat příspěvekod Free-thinker 29. 12. 2012 18:29

je to evergreen téma. Bez BIS/BES je takmer nemožne rozchodiť maily (cez edge, 3g, atď) aj ked tu može byt odpoveď: http://www.scottsavage.net/2008/12/blackberry-without-bis/
Existuju ale programy (Gmail, Yahoo,...) s ktorými sa to dá. Tiež je tu možnosť isť cez operu.

http://www.bbgeeks.com/quick-tips/tips-for-tuesday-blackberry-email-without-bis-887681/

Inak su BB fony best čo sa týka bezpečnosti, prehladnosti systému, stability, a maju niektoré fajnové vychytávky už v základe.
->Ericsson GA318, Nokia 3310, Motorola V2288, Sony Ericsson T230, Sony Ericsson K530, Nokia 5310 XpressMusic, BlackBerry 8320, Nokia N8, Sony Xperia U, -> Nokia Lumia 920 White
Blackberry Playbook 64GB
Free-thinker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mpolan 9. 1. 2013 18:41

Jestli ovšem situaci chápu správně, při vstupu do mailu přes prohlížeč mi nic problémy dělat nebude, přihlásím se zcela normálně a uvidím vše bez problémů.
Doba doteková mě nějak neoslovila a tak uvažuju o BB Curve 9320, nejlevnější současné BlackBerry. Mám se připravit na nějaká omezení ve výkonu nebo funkci?
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod PetrSv 10. 12. 2020 12:33

Mám také dotaz k Blackberry. Mám Key2
Neví někdo, jak nastavit aplikaci DTEK? Pochopil jsem, že je to nějaká bezpečnostní aplikace od Blackberry. Šíleně mě vytáčí. Jinak naprosto super mobil, ale kvůli tomuhle ho asi jednou vyhodím. Pravděpodobně z jedoucího auta.
O co jde? Aplikace DTEK v pravidelných intervalech (cca 10 min) kontroluje stav telefonu. Nejvíc mě to vytáčí, když mám puštěnou navigaci. Jedu, najednou zmizí navigace a objeví se hláška, že "Aplikace DTEK dokončila prohlídku. Stav zařízení uspokojivé". Když to hned neodmáznu, telefon zhasne a zamkne se. Pak přijedu na křižovatku a nevím, kam mám jet.
Nikde jsem nenašel, jak aplikaci DTEK uzadnostnit, je jí úplně jedno, do čeho mi skočí, jestli zrovna píšu SMS, fotím, nebo naviguji. Zatím mi ještě neskočila do hovoru, tak asi nějaké prference tam jsou. Nechápu, proč mi telefon 6 x za hodinu musí hlásit, že jeho stav je uspokojivý. Snad by to stačilo jednou za týden! Všechno kolem DTEK jsem vypnul ale nepomohlo to.
Pokud někdo ví, co s tím, budu hrozně rád. Díky
PetrSv
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod PetrSv 10. 12. 2020 19:00

To vypadá že by mohlo být ono. Bude chvíli trvat, než se tím prokoušu. Jsem generace, která se učila rusky a německy.
Díky.
PetrSv
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků