HTC One X versus SGS3, aneb šok srovnání mobilmanie...

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Chrosty 19. 8. 2012 18:20

Hádat se o to který je lepší mi přijde ztráta času, každý si přijde na své, někdo chce na displeji lepší bílou někdo černou. :D ( Vlastním One X a v rodině máme i SIII, jsou na stejné úrovni. :-)
Chrosty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalpalka 31. 8. 2012 18:11

Osobne teda vlastnim ONE X a zjistuji ze matcin samsung galaxy W zvlada naprosto to stejne co muj one X pouze je trochu mensi. Rozdily jsou minimalni, a to ze umi sgs3 ruzne ficury v podobe sledovani otevrenych oci... je mi uplne jedno, one X sem koupil kvuli vzhledu a kvuli tomu ze mi prisel objektivne i jako dobry pomer cena/vykon. jinak baterie po posledni aktualizaci pri normalnim pouzivani(telefon, par sms, trocha wifi) vydrzi i 3 dny naprosto v pohode.
Dell XPS - CR-48 - One X
michalpalka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peco1111 1. 9. 2012 18:51

Tak mohu také přispět k hodnocení, vlastním od června HTC O X a měl jsem s ním problém, nešel zapnout, tak proběhla reklamace - výměna základové desky, kdy jsem zvažoval, že vezmu S3, ale stejně jsem se vrátil k HTC, ten se mi subjektivně líbí mnohem více.
Minulý týden jsem koupil manželce S3, tak jsem si s ním pochopitelně vyhrál a musím říct, že je opravdu povedený, ale celkově zpracování je povedenější u HTC.
Rychlost - podle mě stejná, žádné zásadní rozdíly jsem nenašel
Foťák - HTC mi přijde jako s přirozenějšími barvami, ale Samsung zase v celkovém pojetí hezčí, hodně záleží na světelných podmínkách.
Zprávy - zde je pro mě lepší HTC, i když nedokáže ubírat diakritiku a krátí znaky, píši proto na qwerty, což je přijatelnější ;)
Ale Samsung zase má lepší T9, i když nejdou vkládat slova jako třeba u staršího S2:( pouze přes slovník v menu, složitější :(
Výdrž - ta se dá hodnotit těžce, neb žena využívá méně, ale 3 dny vydržel na první nabití. HTC s mým používáním, někdy je K.O. ve 14 hod, přes víkend vydrží i 2 dny. Ale většinou jej ale dávám na noc na nabíječku, ať nemusím přes den řešit šťávu ;)

Celkově bych ale
peco1111
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků