Vodafone Smart Prime 6 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod N.B.K.S 31. 7. 2015 09:48

Marnie píše:to ipanema:

zkus zformátovat sd kartu jako FAT32.
Měl jsem stejný problém s 64GB kartou. Po zformátování do FAT32 už funguje.
návod jak na to, jsem napsal zde: http://androidforum.cz/post954488.html#p954987

Ať se daří :)

Zkoušel jsem ledacos (kromě tohohle prográmku), až toto zabralo na 64GB samsung EVO+ (mimochodem mnohem rychlejší než EVO bez plus)
I když se karta tváří naprosto stejně ve win7 i na xperii z3c, když ji zformátuju čímkoli jiným (fat32, se stejnou alokační jednotkou, s partition nastavenou jako aktivní i jako neaktivní), tak v tomhle telefonu funguje jenom, když jí projedu guiformatem z odkazu v návodu

Evidentně není format jako format, což teda nechápu - ale budiž, hlavně, že jede
(to by mě zajímalo, co jinýho s tím guiformat.exe udělá ...)

Díky moc, teď už se daří ;-)
N.B.K.S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 31. 7. 2015 10:00

Zkoušeli jsme, nepomohlo ani přes tu utilitu. FAT32 byl zvolen.
Majitel telefonu si koupil novou kartu 16GB za cca. 190,- a jede bez starostí.
Můj mobil: OnePlus 8T
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod vivan 2. 8. 2015 20:40

Zdravím,koupil jsem si včera tento telefon.Vydrž baterie zatím super.Rychlost,síla signálu WIFI a LTE taky super.Myslím že dobrý kup.
Všiml jsem si ale občas lehce problikávajícího displeje.Při nabíjení se nevypíná a karta SanDisk Micro SDHC 32GB Ultra Class 10 jede taky v pohodě.Foťák jsem si přepl na 4:3 abych měl plnohodnotný 8MP.To jsou zatím mé první postřehy :-)
vivan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Chose_TB 5. 8. 2015 07:24

oooooooooo píše:mas to tady ve foru 100 krat.bez rootu adb, s rootem spousta app co neumi to co ve finale nastroj od google adb konzole

Vcera se mi vratil telefon z reklamace. Dle sdeleni servisu se chyba neprojevila, atd. bla bla bla.
Zkousel jsem udelat recovery pomoci HoloBackup (nejaka graficka nadstavba nad adb.exe) ale nic to neudela. Napise ze se zahajuje obnova po 10vterinach to napise ze obnova provedena ale nic se nestane.
Mate s tim nekdo nejak zkusenost?

EDIT: Zdravím, ještě mám dotaz ohledně foťáku. Zakoupil jsem selfie tyc, v Iphone funguje, v Samsung S4 mini funguje. Ve Smart Prime 6 (SP6) ne, v nastaveni fotaku neni volba pro pouziti spouste v konektoru sluchatek. Mate nekdo nejakej program kterej by fungoval, nebo poradi nekdo jak to rozchodit v SP6?
Naposledy upravil Fíla dne 6. 8. 2015 12:06, celkově upraveno 2
Důvod: necituj vlastní příspěvky + příspěvky sloučeny
Chose_TB
Junior

Odeslat příspěvekod Marnie 15. 8. 2015 23:00

zkus aplikaci Camera MX, stahnes ji na google play
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 16. 8. 2015 08:18

Bohužel musím také říct že telefon je šílenej šit ,stále se seká vypadky signálu zlobí telefonování absolutně žádná podpora stálé sliby že o tom vědí a nic za 2měsíce ani ň.Reklamace nemožná(závada se prý neprojevila a to že nejde ukládat foto a video je nezajímá >:-( ) bohužel telefon je i neprodejný nikdo to nechce ač je jak nový ani MP ,důrazně před ním varuji hlavně pokut hodně voláte a fotíte tragedie.Jinak pro lidi na hraní běží slušně a rychle (myšleno hry a pro děti),ale jako telefon totální šit ani jako druhý ]:-<
zdenek sport
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 16. 8. 2015 09:58

Tak to mne se telefon neseka vubec. To ukkadani foto/video resi root. Vypadky nemam vubec a to jsme ted kupovali uz druhy do rodiny a take bez problemu...

Marnie píše:zkus aplikaci Camera MX, stahnes ji na google play

Tuto aplikacku pouzivam taky a nema chybu!
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 16. 8. 2015 10:09

A nemáš nastavenu na tvrdo síť 2G ? To se potom nic nehledá je to bez problémů. Ale....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zdenek sport 16. 8. 2015 10:29

Nemám mám automat. kupoval jsem ho kvuli lte.Mě se seká hlavně volání (občas se neoběví zelené sluchátko na příjmutí hovoru někdy zas červené a nejde ukončit hovor :-S ) dále foták již několikrát se mě vubec noběvili ovladací prvky na displeji :D pomuže restart .Je pravda že na hry a hudbu a filmy je super to se ještě nesekl ani jednou .Nemám bohužel potíže sám doporučil jsem ho znamejm a naprosto stejné chyby(raději bych se neviděl >:-( ). Také dotyková vrstva není nic moc :grr: .Asi věděli proč zrušili 30 dení lhůtu na vrácení :eh .Poslední odověď z vodafone je že o chybách vědí a pracují na tom (buhužel již od července) .A nehodlám dělat root tohle je prostě chyba jejich .Dle info od známeho z vodafone se v poslední době množí reklamace tohoto modelu(a většina zamítá pouze se provede formát a klasika závada se neprojevila ,není jak zatím opravit není žádná oprava firmweru na skladě :tleskani ) :twisted:
zdenek sport
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 8. 2015 12:57

muj prispevek z 3.5 v tomto vlaknu.Nic co by se nedalo predpokladat s jistotou stejnou jako ze vyjde slunce
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod mikemiky 16. 8. 2015 13:09

Tak to je mi lito, ja ho mam od 28.6. A krom toho ukladani,coz jsem vyresil rootem,trvalo to 5 minut i se stazenim vseho potrebneho,zadne takove projevy nemam. Origo app fotak nepouzivam tak nevim. Ale jestli se chova takto meli by ti reklamaci uznat.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod ekim 16. 8. 2015 14:33

zdenek sport: No tady se trosku VDF zastanu. Vydani finalni verze nakeho FW neni legrace. Podle me ho ani nedela VDF ale primo cinani v Alcatelu. Coz je problem nebot oni ti vydaj klidne 2-3 FW za den ale je v nem vic chyb nez v predchozim. A tady musi VDF delat proste kontrolu necoho co by melo byt funkcni.
Co se tyce sekani atd za 2 mesicni uzivani cca 4x restartovan. Vse beha v klidu jak ma. Neni na nem root. Pravda ani hry neb mam telefon na komunikaci a ne na hrani
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod Marnie 16. 8. 2015 17:44

jen bych upresnil ze software kdyztak uvolni ZTE, Alcatel vyrabi Vodafone Smart Ultra 6 a prime 6 dela ZTE. (ale to je jen technická)

Jinak souhlas za to, že opravu androidu asi Vodafone neudělá, kor u nizsi tridy, ktera pro ne neni vubec zajimava, na druhou stranu je to pekna habaďůra na normálního zákazníka.

Problémy atd. bych hledal přes google, v angličtině na zahraničních fórech (převážně).

Jinak za mě: Mám ho cca měsíc a běhá bez problému - volání, signál, foto, fullhd videa jsem nahrál najednou asi 2 hodiny (v Camera MX, rovnou na pam. kartu), výdrž 2 dny při zapnutém LTE, normálním používáním + Youtube videa není problém, reaguje rychle na dotek, vše ihned ... pokud to vydrží aspoň rok, budu spokojený, protože za ty prachy, to lepší asi nebude :D

Tak hodně zdaru !
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 16. 8. 2015 17:59

je to presně obracene:D
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 16. 8. 2015 18:51

Jo jo, napsal to presne obracene, ale hezky:-D
mikemiky
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka