OnePlus 6 / 6T – obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 12. 1. 2021 11:01

Rukavice nenosím, tak nevím. Ale po poslední aktualizaci mám taky trochu pocit, že čtečka funguje jinak. Hůře. Po odemčení je to už stejné. Ale pokud odemknu palcem a né obličejem, tak vidím jasný rozdíl ve zhoršení, než tomu bylo před poslední aktualizaci.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 5. 2021 15:30

OnePlus 6,a 6T obdržel novou aktualizaci: OxygenOS 10.3.11 Květnové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 7. 2021 20:20

Co si takhle zahrát na OnePlus 6T třeba Crysis?

► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 8. 2021 16:34

OnePlus 6 a 6T
Dostávají aktualizaci stabilní verzi Android 11
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 9. 2021 08:15

OnePlus 6 / 6T obdrželi novou aktualizaci: OxygenOS 11.1.1.1 spolu ze Zářijovými bezpečnostními záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 18. 1. 2022 13:18

Legendy jdou do důchodu. Softwarová podpora OnePlus 6 a 6T je u konce

Na svém fóru to aktuálně oznámil přímo výrobce
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrogar 1. 4. 2022 08:34

Dobrý den,
už nějaký ten pátek mám OnePlus 6T a jsem s ním stále nadmíru spokojen. Měl bych na Vás dva dotazy.
1) Skončením sw podpory je mobil na výhoz nebo ne? Mohu ho dále používat a nebo mám očekávat omezení funkčnosti?
2) Poslední dobou se mi stává, že mi vypadnou obě SIM a přestane fungovat NFC. Většinou při telefonování se najednou odpojí, jako bych je vytáhnul ven.... Po restartu zase fungují. Za poslední měsíc se mi to stalo tak 5x. Měl někdo podobný problém? Jak jste to řešili?
Strašně nerad bych se telefonu zbavoval. Jsem na něj zvyklý a výkonu má stále dostatečně...
Děkuji za rady.
petrogar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 1. 4. 2022 08:47

Měl jsem 6T a mám teď 8T a stávalo se mi někdy u obou telefonů, že když jdu platit a zapnu si NFC a u toho čekám ve frontě, tak někdy se tel. choval a chová tak, jak kdyby NFC nebylo vůbec zapnutý. Musel jsem přes lištu NFC vypnout, hned zase zapnout a pak se platba provedla. Teď to dělám tak, že NFC zapnu až mám nákup v tašce a je to bez problémů. Problém se SIM kartami jsem nikdy neměl žádný.

SW podpora končí a nebude dostávat jen nové aktualizace. Android má díry v každé verzi a i z Obchodu Play si můžeš stáhnout nějaký vir. Takže tohle naprosto neřeš, jestli ti bude OP6 vyhovovat. Ani se ti nedivím, že nechceš měnit. Ono až tak není kam, pokud nepotřebuješ mít nějaký ultra fotky a pařit nejnovější hry.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petrogar 2. 4. 2022 07:10

Mně když vypadne NFC, tak mi přestane svítit, ale zapnout nejde. Musím bohužel restartovat telefon.

Telefon mi bohatě stačí jak pro osobní život tak pro pracovní. Fotím pro sebe a hry nehraji. Je otázka, kdy začne zlobit baterie. Nicméně zatím drží (ťuk, ťuk, ťuk) a čím déle ho budu moc používat, tak tím lépe. Je tady vůbec někde autorizovaný servis pro případnou výměnu baterie? Kolik to tak stojí?

Bohužel nové OP už jsou cenově úplně mimo mísu a nemám bohužel sílu teď zkoumat celý market s mobily.... Je dnes nějaký takový "zabiják vlajkových lodí" za lidovku jako byl tehdy 6T?
petrogar
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků