OnePlus 7 / 7 Pro – obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod IMI5 21. 1. 2021 21:49

A na model OP 7T Pro kdy by mohla přijít stabilní verze přes OTA koncem února ?
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 23. 4. 2021 13:43

OP 7 a android 11. Už jste aktualizovali. Já jsem to tam dal a připadne mi, že baterie vydrží kratší dobu. Po aktualizaci jsem provedl faktory reset.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 5. 2021 09:58

Zpackaná aktualizace! Uživatelé telefonů OnePlus 7 a 7T si stěžují na Android 11

Android 11 nedávno zamířil i na modelové řady 7 a 7T
Něco se ale nepovedlo, uživatelé hlásí své rozčarování

Android 11 je noční můrou
V podstatě od konce loňského roku až do letošního března jsem vás pravidelně informovali o stavu aktualizací na nejnovější Android 11 v souvislosti s výše zmíněnými smartphony. Zdálo se, že po prvních porodních bolestech se nakonec podařilo vývojářům čínské značky veškeré problémy odstranit, jenže opak je pravdou.

Uznávaný web Android Authority tlumočí reakce obrovské skupiny uživatelů, kteří na fórech OnePlus i Reddit dávají najevo své naprosté zoufalství kvůli posledního updatu. Poukazují na to, že: a) výdrž baterie si absolutně dělá, co chce, b) zařízení se přehřívá, c) při hraní brutálně kolísá FPS nebo hry samovolně padají atd. Na oficiální stanovisko OnePlus si však musíme počkat, výrobce zatím mlčí.

[Zdroj: Mobilizujeme.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod haens 12. 5. 2021 14:38

já jsem se odhodlal updatovat teď o víkendu (7T), update proběhl bez problémů, všechno funguje, takže factory reset v tuto chvíli dělat nehodlám. baterka zatím drží stejně, žádná změna. přehřívání jsem si nevšiml, ale na mobilu nic náročného nedělám. hry nehraju, takže s FPS taky nemám problém...
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 5. 2021 18:22

OnePlus 7 & 7 Pro obdrželi novou aktualizaci: OxygenOS 11.0.1.1 + Květnové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků