Realme X2 Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 1. 2020 09:59

Realme nabídne ve svých telefonech reklamy. Víme, jak je vypnout

Realme nabídne reklamy v ColorOS

Klepněte na Nastavení -> Další Nastavení -> Doporučení.
Zakažte Doporučení.

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 1. 2020 10:14

Pro všechny zvědavce telefon má v krabičce ochranný kryt na telefon ^^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xploded 10. 1. 2020 00:23

Tak já mám Realme X2 pro od pondělí doma. Přecházel jsem z Galaxy S8+ a naprostá spokojenost. Fotky to dělá dobré. V telefonu jsem se nesetkal s žádným problémem.
xploded
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 10. 1. 2020 09:36

No fotky podle recenzí nejsou žádná estráda,počeštění také a nějaká aktualizace na android 10 v nedohlednu,takže tohle asi není to pravé ořechové v téhle ceně budou lepši varianty za chvíli až klesnou ceny modelů 2019.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 10. 1. 2020 10:13

Asi tak, po čase samý spam, upgrade nula. Další čínské smečko po kterém za pár měsíců nestekne ani pes.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod xploded 10. 1. 2020 22:55

Miluji tyhle vaše komentáře.
Nikdo z vás telefon neměl ani v ruce.
Ale děláte tady chytráky.
Každý výrobce musel nějak začít.
Nějak se dostat nahoru.
Nejdřív si ten telefon vyzkoušejte a pak něco pište.
Telefon mám a jsem naprosto spokojen.
xploded
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 1. 2020 23:39

Realme patří do skupiny BBK Electronics stejně jako Oppo, Vivo a OnePlus takže nevidím důvod, proč by značka Realme neměla být podporována a aktualizována stejně jako OnePlus, které před x lety bylo na našem trhu nové
Mimochodem Oppo a Vivo patří na čínském trhu mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značky
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 11. 1. 2020 00:36

Krásné komentáře občas je potřeba sledovat i videa,tam bylo řečeno že se čeká na android 10,neví se kdy.A telefon sem v ruce měl ničím mne nezaujal.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 11. 1. 2020 09:07

Verze pro má dostat A10 v březnu.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 15. 1. 2020 12:16

Jestli půjdou touto cestou s Androidem 10 a vylepšeními....
https://smartmania.cz/smartphony-realme-se-dockaji-noveho-uzivatelskeho-prostredi-jake-prinese-novinky/
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Spaidy96 27. 1. 2020 15:15

Mám tento telefon. A je 100% počeštěný , žádný spam se neobjevil . Dostal jsem už dvě aktualizace . Android 10 bude v březnu. Jen ten foťák je slabší o proti jiným telefonům. Ale špatný vyloženě není . Aktualizace by jej mohla vylepšit (o dost když se povede )
Spaidy96
Junior

Odeslat příspěvekod Spaidy96 30. 1. 2020 06:10

Tak už mám třetí aktualizaci za dva měsíce. Super podpora !!!
Naposledy upravil opasino dne 30. 1. 2020 19:54, celkově upraveno 1
Důvod: Předchozí příspěvek se necituje.
Spaidy96
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 3. 2020 19:10

Cenově lákavé Realme X2 Pro získalo Android 10. Jaké přináší novinky?

Mezi novinkami najdeme novou aplikaci fotoaparátu
Nechybí ani optimalizace ovládání gesty

Vizuální prvky

Aktualizované uživatelské rozhraní
Nový, atraktivnější design s pohodlnějším ovládáním
Inteligentní postranní panel (Smart Sidebar)

Optimalizované uživatelské rozhraní a vylepšené ovládání jednou rukou
Přetáhnutím aplikace z inteligentního postranního panelu ji otevřete v režimu rozdělené obrazovky
Optimalizována funkce plovoucího okna pro více aplikací
Přidané bubliny: při otevření aplikace v plovoucím okně z inteligentního postranního panelu se zobrazí bublina. Klepnutím na bublinu sbalíte/otevřete aplikaci
Pořizování screenshotů

Optimalizované gesto tříprstového snímání obrazovky: pomocí 3 prstů se dotkněte a podržte obrazovku a přejeďte prstem pro pořízení snímku obrazovky vybrané části obrazovky (částečné snímání obrazovky). Dotykem a podržením obrazovky pomocí 3 prstů a posunutím prstů směrem ven zachyťte dlouhý snímek obrazovky
Plovoucí okno optimalizovaného náhledu obrazovky: po pořízení snímku jej přetáhněte nahoru a uvolněte, chcete-li jej sdílet, nebo jej přetáhněte dolů a uvolněte, chcete-li pořídit dlouhý snímek
Navigační gesta 3.0

Optimalizovaná gesta: všechna gesta jsou nově podporována v režimu na šířku
Systém

Přidaný režim soustředění: minimalizuje vnější rozptylování, když se učíte nebo pracujete
Přidána nová animace nabíjení
Optimalizováno uživatelské rozhraní Quick Settings pro snadnější ovládání jednou rukou
Přidána funkce pauzy pro nahrávání obrazovky
Přidáno plovoucí okno a nastavení pro nahrávání obrazovky
Byly přidány nové zvuky pro mazání souborů, stisknutí klávesy kalkulačky a ukazatel kompasu
Optimalizovaný systém vestavěných vyzváněcích tónů
Nová funkce správy posledních úkolů: můžete si prohlédnout paměť posledních úkolů a uzamčených aplikací
Hry

Optimalizovaná vizuální interakce u Game Space
Optimalizované načítání animace Game Space
Domovská obrazovka

Přidány nové živé tapety
Přidány umělecké tapety
Přidána možnost přizpůsobit velikost, tvar a styl ikon aplikací na úvodní obrazovce
Optimalizovaný grafický návrh odemknutí hesla z důvodu usnadnění ovládání jednou rukou
Podpora animovaných tapet na obrazovce zámku
Přidán jednoduchý režim pro úvodní obrazovku s většími písmeny, ikonami a jasnějším rozvržením
Zabezpečení

Generátor náhodných MAC adres: když je váš telefon připojen k síti Wi-Fi, vygeneruje náhodnou MAC adresu, aby zabránil cíleným reklamám a chránil vaše soukromí
Nástroje

V Rychlém nastavení nebo Inteligentním postranním panelu můžete otevřít kalkulačku v plovoucím okně
Přidána funkce oříznutí v Nahrávkách
Přidán speciální vyzváněcí tón, který se automaticky přizpůsobí aktuálnímu počasí
Počasí nově nabízí automaticky přizpůsobené animace
Fotoaparát

Optimalizováno uživatelské rozhraní fotoaparátu
Optimalizováno uživatelské rozhraní časovače a zvuk časovače
Fotky

Optimalizováno uživatelské rozhraní alba pro přehlednější strukturu a hezčí miniatury fotografií
Komunikace

Realme Share nyní podporuje sdílení souborů se zařízeními OPPO, Vivo a Xiaomi
Optimalizováno uživatelské rozhraní Kontakty
Nastavení

Nastavení vyhledávání nyní podporuje funkci „fuzzy shody“ a obsahuje historii vyhledávání
Aplikace

Přidána aplikace YouTube Music
Baterie

Během nabíjení se nově zobrazují aktualizovaná desetinná čísla
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iapple 6. 4. 2020 03:01

Mozte mi povedat ako sa tento telefon v ruke drzi? Recenzenti pisu ze sklo displeja je zapustene do ramu telefonu a vytvara to zevraj dost ostru hranu. Spozorovali ste stym nejaky problem?
iapple
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 4. 2020 07:27

Viz jedna recenze:
I s hmotností 199 gramů se smartphone dobře drží v ruce.
Tak nevím.. :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků