OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 27. 10. 2021 09:25

No to jsem si právě nebyl jistý, jestli ta karta je plně uložena v hodinkách a dá se platit bez telefonu. Tak dík za potvrzení.

Jinak s tou aktualizací je to fáma, mám 11.0.9.9 a teď jsem v pohodě přes Google Pay zaplatil v obchodě...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 10. 2021 12:09

zumzumzum píše:Obrázek


Hoax. Děje se to jen u OnePlus 8

#Sorry

UPDATE: už je to opraveno a vše funguje jak má! 8-)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EXIMINDS 29. 10. 2021 18:17

A ako ste to opravil? Alebo ako sa to vyriešilo?
EXIMINDS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepe999 12. 11. 2021 22:16

Ahojte neviete prosím Vás, či sa da v Androide nastaviť niečo také na OnePlus že keď mám zamknutý display na telefóne aby som nemohol zapnúť wifi alebo mobilne data. V tom rýchlom prístupe myslím, keď stiahnem z hora na dol tu lištu. Alebo v opačnom prípade, keby boli napríklad data zapnuté a ja zamknem telefón aby sa nedali vypnúť. No viete čo myslím. Neviem kde to nastaviť ak je to možné. Ďakujem :-)
pepe999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 12. 11. 2021 23:48

Taky se někomu u Oneplus 8 Pro stal z dvoudenního telefonu jednodenní? Po koupi mi baterka třeba dva tři měsíce vydržela v průměru den a půl, což jsem ještě přežil, přestože jsem předtím měl Huawei s minimálně dvoudenní výdrží. Ale teď mi vydrží maximálně 18 hodin, během kterých napíšu tak deset Whatsapp zpráv, párkrát přečtu maily a chvíli jsem na iDnes či Facebooku. Netelefonuju, nehraju hry, neposlouchám hudbu. Je to čím dál tím horší. To, co jsem přisuzoval telefonům s nadstavbami, se mi teď stalo s čistým Androidem. Co s tím? Po každém sebemenším updatu dávám pro jistotu wipe cache. Když se podívám na využití baterky, tak vše je v nízkých jednotkách procent, třeba Oneplus Launcher je asi druhý největší žrout se 4%. Co s tím? To už se můžu rovnou vrátit k Samsungu...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fdsa45 12. 11. 2021 23:58

Zapnout tmavý režim, nejvíc žere baterii displej.
fdsa45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fdsa45 12. 11. 2021 23:59

Odebrat ikonu z rychlého přístupu.
fdsa45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 13. 11. 2021 10:34

Mám temný režim, jen FHD+ a 60 Hz. Ještě vlastně můžu ubrat always on, to by pomohlo dost, ale mobil by se nevybil v deset večer, ale v šest ráno, což už rozdíl není, stejně to na noc píchnu do nabíječky. Spíš mě prostě obecně štve, že je to asi nejvíc vybíjející mobil, co jsem v posledních letech měl a přitom má čistý Android, tak jsem si od toho sliboval fakt víc...

Komplet reinstalace by asi pomohla, ale nějak se mi nechce znova nastavovat všechny banky, cloudy, chytrou domácnost a podobné věci...

Skoro přemýšlím o upgradu, ale devítka asi o moc lepší nebude, Samsung má s výdrží podobné problémy a jinak na androidím trhu nikdo moc nevyčnívá...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 13. 11. 2021 11:19

Na výdrž baterie byly vždy dobré procesory MTK.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 13. 11. 2021 12:07

Já koukám primárně na fotomobily, ale není to lehký. Zkusím po OnePlus zřejmě přejít na Google Pixel 6 Pro, uvidím, jestli Google přijde s něčím v rámci Black Friday.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hudys 13. 11. 2021 13:24

No Pixely nikde moc nejsou, tak bych to s tím BF neviděl moc růžově. Já už tedy přes týden mám a celkem si ho užívám. 1+ 8 pro jsem měl ještě na jaře a Pixel je dle mého lepší. Mezitím iP 12 pro (to jsem tedy šlápl vedle) a od léta vyhlížel Pixel a trpěl na IOS.
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 13. 11. 2021 18:07

V Německu je jich zatím dost, byť teda jen 128 GB, což je na hraně, jak jsem teď koukal na svoje úložiště fotek a videí. Ale i Pixel má svoje mouchy, třeba ta čtečka otisků není moc funkční (a to upřímně nadávám i na tu oneplusovou). Nejlepší mobily, co jsem kdy měl, byly Huawei a ty jsou bez google služeb pro mě mrtvý. Takže vždycky je to otázka kompromisů.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pepe999 13. 11. 2021 23:14

Jo funguje, ze ma to nenapadlo sakra. Dakujem :-)
pepe999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hamon 28. 12. 2021 17:37

Na OnePlus 8T včera přišla aktualizace Oxygen OS 11.0.12.12.KB05BA
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 31. 12. 2021 01:09

Tak jsem nakonec přešel na ten Pixel 6 Pro. Váhal jsem mezi S21 Ultra, Pixel 6 Pro a necháním si OnePlusu a bylo to těsné, všechno mělo svoje pro a proti, ale asi jsem nakonec udělal o chlup dobře. Paradoxně prostředí má lepší Oneplus, stejně tak se Oneplus líp drží v ruce, ale foťák i video má zřetelně lepší Pixel a to pro mě byl rozhodující faktor.

Takže kdyby někdo chtěl Oneplus 8 Pro v krásné aquamarine barvě ve vrcholné specifikaci 12GB RAM / 256 GB a v záruce, tak je na prodej :-D (Bazoš/Sbazar, sleva možná).
Mr.Scully
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků