Realme X3 SuperZoom - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 9. 4. 2021 07:56

A11 dorazil
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 4. 2021 11:15

A já na 7 pro stále čekám. Přitom původně měl být na 7 pro dříve.
anonymni

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 9. 4. 2021 19:18

V Betě nebylo moc chyb tak to pustily do světa, je to verze C4, na 7-ku už je snad beta C7 nebo kolik, tam to skřípe
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 11. 4. 2021 07:53

Tak se dá říct, že mám to jejich UI2.0 teď už dost projity:
- je to posun vpřed, rozhodně se to dá už považovat za slušnou nadstavbu
- možnosti přizpůsobení jsou teď rozsáhlé, nastavit lze vše od rozmístění ikon, tvaru, barev....
- odezva prostředí je lepší
- spotřeba energie o něco vyšší
- vylepšené gamecenter teď umí u některých her zapnout vyhlazování, takže pubg už nevypadá jak starý Wolf 3D
-lepsi práce s Ram - umí teď alokovat až 10GB zbytek je asi vyhrazen pro GPU
- možnosti napájení, vypínání aplikací, chytré noční nabíjení atd
Nadstavba vychází z ColorOS 11
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 9. 2021 07:12

Zaujala mě cena tohoto telefonu na Alze - 6999 Kč.
Má o něm smysl uvažovat i dnes v této cenové hladině, pokud by prioritou bylo focení a videa s využitím zoomu? Samozřejmě i jinak očekávám, že bude použitelný, ale tím je pro mě i třeba starší Nokia 6.1, kterou mám jako druhý telefon. Možná by mohl nahradit i primární Samsung Note 8, když vynechám bezdrátové nabíjení, OLED a S-PEN.
Nečekám kvalitu zrcadlovky nebo telefonů za víc než 2x, 3x vyšší cenu, ale třeba i lepší než zánovní kompaktní foťák s 5x zoomem kolem 5000, který beztak sebou nenosím, by mohl být? :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BukCZ 1. 9. 2021 08:35

sorry, ale tady nečekej ani průměrnou kvalitu fotek, je to jen pozlátko. Jakýkoli kompakt za 5k ti udělá lepší fotku za všech podmínek. 7k jsou za tohle vyhozené peníze.
BukCZ
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 9. 2021 10:57

OK, nesrovnávejme tedy s kompakty, i když mě třeba ze Samsungu Note 8 lezou lepší fotky než z Nikonu P300. Jakýkoliv foťák má jednu zásadní nevýhodu, že ho málokdo nosí pořád a spousty zajímavých skutečností zachytím jen mobilem.

Co další uživatelé, jaký mají dnes názor na tento telefon jako relativně levný fotomobil i jako běžný Android?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 15. 9. 2021 17:20

Pokud budeš používat standartní aplikaci na focení tak lepší fotky udělá i nějaké Redmi za 2500, pokud port Gcam, tak se tam dá bavit o kvalitě cca rovné Galaxy S7. Pochybuju, že ho někdo ještě má (já ho prodal už dávno)
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 9. 2021 17:26

Už je vyprodaný, jak jsem se o něm zmínil ještě v jedné diskuzi tady na Superfóru tak byl najednou vyprodaný. Papírové parametry nejsou vše.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 8. 2022 20:46

Realme UI 3.0 v otevřené Beta verzi pro Realme X3

Právě nyní je přichystaná otevřená beta verze nadstavby pro telefon Realme X3. Tento telefon debutoval v Indii v roce 2020 na konci června/júna. Telefon běžel na operačním systému Android 10, loni v květnu/máji dostal aktualizaci na Android 11 a nyní jej značka Realme chce aktualizovat na Android 12.

[Zdroj: Gizchina.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků