Homtom Zoji z7 - 2x kontakty ve výpisu volání

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pheonixxx 28. 8. 2020 08:34

Zdravim. Rád bych se zeptal.

Mám výše zmíněný mobil a on mi v sekci volání, když chci vytočit číslo zobrazuje i kontakty pochopitelně, bohužel však mi zobrazuje kontakty z google účtu i whatsapp, leč v kontaktech se to neděje. Obecně to mám nastavené pro zobrazování pouze kontaktů z google účtu, leč v onom výpisu volání, kde lze i vytáčet čísla, se to neděje. Nejde na to vytvořit nějaký interní příkaz, nebo tak? V nastavení to nevidim.

Díky, Vítek.
Pheonixxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 8. 2020 09:07

Tak to jsem zvědav kdo ti poradí... Aby jsi nebyl sám jediný v ČR že má takový telefon :D této značky..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 28. 8. 2020 12:22

Ty kraso, uz jen ten název by mě odradil Homotom, nejmenujes se Tomas? :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pheonixxx 7. 11. 2020 14:37

Orgasmic: homtom? se to rýmuje. jinako je to v pohodě foun, relativně, až na pár detailů; rozhodně lepší než většina moderních jiných značek, typu blackview, který *****ěj od lepidla, kterym byla zalepená krabička - což ostatně dneska *****ěj i jiný předměty; tenhle *****í. Velké plus.

No, on mi tam i nějak blbne wifi, a jelikož ten mobil už nemá podporu a lidi na forech jsou nějaký neochotný, asi mi nezbude než měnit. nevim, ještě uvidim.
Pheonixxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pheonixxx 20. 3. 2021 00:01

jinak týpek s nickem orgasmic mi tu bude řikat o sexu..taky dobrý!
Pheonixxx
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků