Realme 7 Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nous 19. 11. 2021 06:31

to Mirus100

ja nabijim jenom do 80%. Pouzivam tuto aplikaci asi 5 let a je bezvadni, na tech 80% ale jen upozorni a zavibruje, vypnout nabijeni samozrejme neumi.
+ budes mit perfektni historii nabijeni vybijeni a opotrebeni baterky.
nous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirus100 19. 11. 2021 07:22

Ta aplikace není vůbec špatná. Už jsem ji používal. Zrovna teď mám verzi 1.5.1.1 build 59 Pro.
Zkoušel jsem i TUTO APLIKACI. Ale ten graf občas vynechával a zdálo se mi, že má velkou spotřebu.
Holt se budu muset smířit s aplikací. Sice jsem o tom zobrazení spotřeby psal na podporu, ale to je asi marný pokus.
Mirus100
Junior

Odeslat příspěvekod Lamas N95 19. 11. 2021 07:38

A k čemu potřebuješ graf spotřeby?
Lamas N95
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirus100 19. 11. 2021 09:24

Prostě se mi to líbí. Je to pro mě přehledné.
A na jiném fóru o jiných telefonech se screenshoty o spotřebě pro představu pro jiné diskutující členy přidávaly do příspěvků. Například při měření SOT a podobně.
Mirus100
Junior

Odeslat příspěvekod Koubie777 19. 11. 2021 17:21

Tak hlásím, že dnes mi konečně přišla aktualizace na Android 11 bez nutnosti použití VPN..

První dojmy jsou pozitivní, zdá se mi že telefon běhá o něco rychleji, více volné RAM, líbí se mi nově graficky upravené notifikace, cením možnosti větší customizace tmavého režimu - uvidíme však po delším používání..
Koubie777
Junior

Odeslat příspěvekod axn 29. 11. 2021 15:26

Zdravím, máte někdo vyzkoušeno po aktualizaci na A11, zda funguje Android Auto bez problému? Bohužel před aktualizaci jsem to nezkoušel. Ale nyní když připojím telefon k Android auto, tak funguje jen do doby, než se ne zhasne displej telefonu. Jakmile zhasne telefon, tak se sekne obraz i na infotainmentu v autě. Samozřejmě jsem zkoušel prodloužit zámek displeje na 30min, ale to bohužel není dlouhodobé řešení... Funguje to někomu bez problémů?
Děkuji
axn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 11. 2021 15:44

proč si nenainstaluješ apku na trvale rozsvícený displej? používám tuto a na Motorole funguje i na A11
https://play.google.com/store/apps/deta ... u8P_6-g4As
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axn 30. 11. 2021 06:40

Nick Cave - vím že jsou app, ale v autě trávím dost času a tak bych rád, kdyby to fungovalo správně, např. i kvůli vypalování displeje. Proto zjišťuji, zda je problém jen u mě a nebo u Realme
axn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek21 2. 12. 2021 10:56

Mám nový dotaz. Koupil jsem pro známou tento mobil Realme 7pro. Používá dvě SIM karty. Když ji přijde SMS, tak v podstatě nelze zjistit na kterou SIM přišla zpráva. A když přijde SMS na kterou nelze odepsat, tak už vůbec. Má pojmenované SIM karty i tel.čísla jsem zadal v nastavení/ SIM karty... Máte podobnou zkušenost, nebo radu kde to lze nastavit? Na fotce je vidět, že přišla reklamní SMS, ale na kterou SIM nedokážu zjistit.
Přílohy
Realme SMS.jpg
reklamní SMS
Marek21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 12. 2021 11:32

Označit (podržet otevřenou zprávu) - tři tečky nahoře - Zobrazit podrobnosti
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 12. 2021 14:39

anebo si nainstaluj Textru, tam nastavíš úplně všechno
https://play.google.com/store/apps/deta ... c8PiNOBqAc
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek21 2. 12. 2021 15:25

nnnokiaE52 píše:Označit (podržet otevřenou zprávu) - tři tečky nahoře - Zobrazit podrobnosti


Super, děkuji. Netušil jsem, že když podržím text SMS zobrazí si jiná nabídka podrobností a tam to je.

Nick Cave píše:anebo si nainstaluj Textru, tam nastavíš úplně všechno
https://play.google.com/store/apps/deta ... c8PiNOBqAc


Díky za tip, mrknu na to
Marek21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melkortheevil 5. 12. 2021 10:53

Po aktualizaci na A11 pozoruji pomalejší nabíjení. Na wattmetru kolem 40 W. Aplikace jako Ampere ukazují napětí něco přes 4 V. Což by tedy odpovídalo nabíjecímu proudu 10A. Napětí by mělo být 6,5V. Jaké jsou vaše zkušenosti? Máme doma dva tyto telefony, ale bohužel oba na A11. Chovají se stejně. Zkoušel jsem prohodit nabíječky. Zkoušeno při téměř vybité baterií. Noční optimalizované nabíjení je vypnuté.
melkortheevil
Junior

Odeslat příspěvekod Mirus100 24. 12. 2021 08:16

Nepamatuji se, jak to bylo na A10, ale teď na A11 mám nějak rozhozenou hodnotu teploty ve widgetu hodin s počasím na úvodní obrazovce a v samotné aplikaci Počasí. Na widgetu mám teď 19 °C a v aplikaci 4 °C. Dost rozdíl. Ne, že by mě to až tak vadilo (jak je, tak je), ale zajímalo by mě, proč ten rozdíl.
Má to někdo taky tak?
Mirus100
Junior

Odeslat příspěvekod Mirus100 8. 1. 2022 19:16

Dnes jsem zkusil přes Turbo VPN - Spojené království - London aktualizaci a je tam.

Android 11
Oficiální verze 260 MB 2021.12.16
RMX2170_11_C.28

PROTOKOL AKTUALIZACÍ

Bezpečnost
Aktualizovaná bezpečnostní záplata pro Android
(2021 # 11 & 2021 # 12)

Systém
Bylo opraveno několik známých problémů a došlo ke zlepšení stability systému.

Ta bezpečnostní záplata je z 5. prosince 2021.
Aktualizace 08.01.2022.jpg
Mirus100
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků