problém s nastavením Realme UI

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xxsonic71xx 16. 1. 2021 11:59

Zdravím, stále se mi nedaří nastavit telefon tak, aby se v seznamu kontaktů a v aplikaci telefon objevovala nabídka oblíbené-poslední-kontakty dole. Teď je nahoře jen nabídka telefon-kontakty. Na youtube se u telefonů Realme objevují obě varianty zobrazení. Jedná se o telefon Realme 6S. Díky
xxsonic71xx
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 1. 2021 12:26

nemají na tom YT jinou aplikaci telefon?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxsonic71xx 16. 1. 2021 14:38

To si nemyslím. https://www.youtube.com/watch?v=4wmyRPYlzdA 1:23 min. Navíc jsem si hrál s telefony u O2 a tam je to taky jinak
xxsonic71xx
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 1. 2021 16:41

A zkoušíš to v aplikaci Telefon, nebo v aplikaci Kontakty ? V Telefon mi to normálně funguje..
(Realme 7 pro)
anonymni

Odeslat příspěvekod xxsonic71xx 17. 1. 2021 15:34

V obou dvou, ale nakonec jsem to pořešil aplikací True, ale i tak mi to hlava nebere. A můžu se zeptat jak jsi spokojený s Realme 7 pro? 6s byla pro manželku, já budu kupovat jeden ze dvojice Realme 7 Pro a Xiaomi 10 lite 5G. Nebudu zakládat nové téma, ale aspoň ty by ses mohl podělit o své poznatky a třeba i sdělit, zda by ses znovu rozhodl stejně. Díky
xxsonic71xx
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 1. 2021 13:44

Sice pozdě ale přece. Mě se líbil vzhledově a velikostí, ale stejně to člověk dá do pouzdra a pak vem tyhle věci čert. A ta značka je mi celkem sympatická. Z některých věcí jsem byl rozmrzelý, třeba sekání a sestřelování u Opera Mini (jsem na ní zvyklej), to jsem teď vyřešil normální Operou, a teď jsem celkem happy, nemám s telefonem problém.

Je to už dva měsíce od koupě, takže se objevily už asi výhodnější mobily. Xiaomi jsem testoval pár měsíců před tím (Redmi 9) a už bych od nich telefon nechtěl. Já si realme 7 pro určitě nechám do té doby, než se rozšíří 5G. Takže ho mám tak na rok 8-)

PS: realme 6s jsem kupoval do rodiny na Vánoce, za ty 4 litry to byla suprová koupě. Koukal jsem na něj, že by mi i tak na půl roku stačil :hm Ale 7 pro je samozřejmě lepší.
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků