OnePlus Nord 2 5G - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dodo677 7. 9. 2022 17:28

...asi vezmu 2T a bude vyřešený :D
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slik 7. 9. 2022 17:40

Ja Motorola Edge 30
Slik
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 8. 9. 2022 05:06

Ja kupoval OnePlus Nord 2 telefon kvuli fotaku ktery je vyborny. A je mi sumak jestli ma android 11 nebo 12. Vsechno fachci jak ma.
I kdyz zena ma Motorola Edge 20 a tam je Android 12 snad uz pul roku a je s nim velice spokojena. Myslim s telefonem a ne androidem. Ma nadherny displey je lehky, tekny a vyborne se drzi jelikoz nema zakulacene kraje
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod Stejnar 16. 9. 2022 18:18

Já jsem uvěřil recenzím jak je NORD 2 skvělej a pořídil ho. Přešel jsem na něj z Huawei P30 a byla to chyba. Také jsem se rozhodoval mezi Motorolou EDGE30 a zvažoval i EDGE 20,raději jsem měl vzít jednu z nich. Na Nordoj je vše jinak nežli u jiných. Především čtečka prstů funguje nic moc. Jednou naběhne ,třikrát nenaběhne. Můžu s telefonem klepat, ťukat na display a nic se neděje. Takže většinou telefon otevírám tlačítkem. Odemikaní obličejem nakonec funguje ale to nepoužívám. Ale funguje asi o chloupek spolehlivěji nežli u P30. Přepínání zvukovejch profilů posuvem na boku mě taky nenadchlo, jde ztuha, co mi ale dost vadí že přepínaná profilů hlasitosti není v přepínačích tak jak to je u ostatních telefonů. Stejně tam není přepínač pro čtení QR nebo čarovejch kodů. Ve vestavěné aplikaci fotoaparát, také není takže opruz. Rozdíl výkonu oproti P30,by měl bejt velikej. Ale při běžnén užívání P30 není nikde znát. Možná ve hrách by byl znát ale hry nehraji. Ale např. při zrcadlení obrazovky při přehrávání videa natočeného NORDEM se to trhá, to samé video u P30 běží krásně plynule. NORD mám dva měsíce ale půjde z domu. Nepřesvědčil mne a vlastnostmi spíše odradil.
Stejnar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Swiftak 3. 10. 2022 13:06

Update na Android 12 v Evropě! Že by konečně? Podle článku zde https://fadvices.com/software-finally-o ... in-europe/ už OnePlus uvolňuje ofiko update na Android 12 pro Nord 2 5G v Evropě. Jsem zvědavý jak rychle (a jestli vůbec) se to stane.
Toyota Corolla Touring Sports 1.8 HSD GR Sport 2021
Swiftak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 4. 10. 2022 08:40

A co si od toho slibujes? Telefon telefonuje foti dobre takze co nam ten update da?
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod Slik 4. 10. 2022 09:07

Novší software. Nové funkcie, vylepšenia... Pre tých čo ich to baví.
Väčšinou horšia výdrž batérie. Pre všetkých
Slik
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 4. 10. 2022 09:45

Jo, já to musím napsat taky, ač používám tlačítkovou Nokii. Taky se občas divím, co spoustu lidí vede k tomu, že chtějí mít ten nejnovější software/firmware, a je úplně jedno,jestli jde o počítače nebo mobily. Ale nebudu machrovat, dřív jsem byl podobný - taky jsem žil v iluzi, že nejnovější znamená automaticky lepší, a párkrát mě to vypeklo. Neříkám drobné aktualizace, které mohou opravit nějaké chyby, bugy, ale myslím, celé systémy (Android 12, Windows 11), kdy nějaké fičurky mohou být fajn, ale taky se mohou objevit nové vlastnosti, které vám vadí, nebo ze kterých zešílíte.

Nepřipadá vám, že se někteří chovají trošku stádně? "Jééé, nový Android do toho hned jdu!" A přitom je vůbec nenapadne, že to některé chyby opraví, přidá některé nové a užitečné funkce, ale taky to může některé nové chyby napáchat, třeba zhoršit výdrž na tu baterii.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 4. 10. 2022 13:33

A spousta fungujících aplikací na Adroid 11 nemusí být pro Android 12 ihned dostupných...
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 6. 10. 2022 06:09

Chtel bych se zeptat ukazuje se vam nahore na displeji, ze je VoLTE funkcni?
Vcera jsem byl u meho operatora tam mne rekli, ze VoLTE mam, v telefonu je taky zaple, ale na displeji to nevidim
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 6. 10. 2022 07:55

Podstatná informace by byla o jakého operátora se jedná...
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 6. 10. 2022 08:44

Jasne. Operator Elisa jsem v Estonsku. Ale jak rikam vcera jem se byl u nich na to zeptat a rekli mne ze z jejich strany je vse v poradku a asi mam typ telefonu ktery to na displeji neukazuje
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 10. 2022 10:45

Třeba funguje, ale ikona se nezobrazuje.
Někde v nastavení (displeje? notifikace?) by to mělo jít povolit, co se má na horním stavovém řádku (Status Bar) vedle ikon baterie, wifi, sítě a pod. zobrazovat..
Nemám Nord2, takže přesně nevím..
anonymni

Odeslat příspěvekod tramin 6. 10. 2022 13:25

Vše záleží na OnePlus, ne na operátorovi. Třeba český Vodafone zatím nepodporují. Slíbili nápravu. Musíš napsat na support dotaz...
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 6. 10. 2022 14:25

Tak jsem napsal na support a uvidim co odpovi. A zobrazuje se ikona VoLTE majiteli OnePlusNord 2na displeji nekomu?
eiben
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků