OnePlus Nord 2 5G - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nikolas.kastovec 29. 7. 2022 08:44

Tak to vypadá, že se asi stabilní aktualizace na Android 12 u Nordu2 nedočkáme, co? Ofiko updater v mobilu (nemám na mysli Oxygen Updater) mi pořád aktualizaci na A12 nenabízí a píše, že je systém s A11 aktuální...to si teda vývojáři ve OnePlus fakt dávají na čas...
nikolas.kastovec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slik 29. 7. 2022 08:50

Naozaj niečo otrasné.
Práve pre aktuálnosť systému som kupoval OnePlus. Ale naposledy...
Teraz radšej zoberiem Motorolu
Slik
Junior

Odeslat příspěvekod aldred 3. 8. 2022 07:02

Je to dost špatné s tou rychlostí velkých updatů, na druhou stranu bezpečnostní aktualizace chodí a asi je lepší mít stále funkční nezalagovaný telefon než kdyby ho měla aktualizace zabít jak u některých Xiaomi nebo i Samsungů
aldred
Junior

Odeslat příspěvekod Slik 3. 8. 2022 08:01

Mám problém urobiť peknú foto za pekného slnečného dňa. Fotky sú také zahmlené / mliečne. Absolútne neostré. AI mám vypnuté.
Vôbec neviem čo s tým.
Viete poradiť?
Slik
Junior

Odeslat příspěvekod aldred 3. 8. 2022 08:20

Slik: zkus někam nahrát ukázku
aldred
Junior

Odeslat příspěvekod Slik 3. 8. 2022 09:07

Slik
Junior

Odeslat příspěvekod aldred 3. 8. 2022 10:28

Na první fotce krajiny je to pěkné vidět. Ale takový opar někdy vyfotí i normální foťák. Zkusil bych fotit bez HDR. Někdy v přemíře snahy vytáhnout stíny fotku nepřirozeně zesvětlí.
aldred
Junior

Odeslat příspěvekod robertrob 7. 8. 2022 11:02

Tuší někdo kdy dojde aktualizace na android 12 , všude píšou že už je vydány a pořád nic.
robertrob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slik 7. 8. 2022 11:51

aldred píše:Na první fotce krajiny je to pěkné vidět. Ale takový opar někdy vyfotí i normální foťák. Zkusil bych fotit bez HDR. Někdy v přemíře snahy vytáhnout stíny fotku nepřirozeně zesvětlí.

Nebolo to HDR. Vypínal som ho. Problém bol keď som pri tých foto zaostril na tmavšie miesto. Vtedy sa to celé rozmazalo. Keď som to nechal na automatiku, bolo to ok. A bol nejaký čudný deň, veľa svetla...
Slik
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 9. 8. 2022 08:24

Kdyz nekomu posilam video treba pres WhatsApp nebi Viber nebo mne nekdo zasle video a ja ho otevru tak to stale kazde 2 vteriny vydava zvuky zvuky jakoby upozorneni. Nevite jak to vypnout?
Dekuji
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod Stejnar 13. 8. 2022 17:01

Dobrý den
Nedaří se mi zprovoznit odemykání obličejem. Při nahrání obličeje to proběhne tak rychle že nestačím ani nastavit hlavu. A napíše to že oblyčej byl uložen. Při zvednutí telefonu odeknutí nefunguje, ani když na něj nejprve poklepu.
Stejnar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 14. 8. 2022 08:30

Odemykání obličejem funguje přes tlačítko zapnout/vypnout. Musíš mít obličej v dosahu předního foťáku.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod Dodo677 6. 9. 2022 17:58

....Nějaký novinky kolem updatu na A12??
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 7. 9. 2022 05:47

stale nic
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod aldred 7. 9. 2022 14:37

možná plánují A12 přeskočit a jít rovnou na A13 :)
ne vážně, před dvěma měsíci dostalo pár zařízení v Indii a tamtím směrem update na A12 a od té doby nic. Žádná tisková zpráva ticho po pěšině. Jestli to za tu dobu nebyli schopni vyladit netuším.
aldred
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků