Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 17. 8. 2022 14:59

IMI5 píše:Mr.Scully : Zdravím 5G mě netrápí. Jde mi o ty problémy se signálem při telefonování černé (vadné) pixely kolem kamerky zelený displej pomalá čtečka atd. Tak snad by to mohl vyřešit Andorid 13 :-)


Pixely ani displej jsem nikdy nezaznamenal (to je očividně problém některých vadných kusů, nikoliv vlastnost telefonu) a pomalost čtečky ve srovnání se Samsungem nebo iPhonem je dána tím, že není ultrazvuková, pokud se nemýlím. To je prostě tak technicky řešeno, není to problém, je to vlastnost. Jasně, štve mě to, ale s tím jsem to přece kupoval, věděl jsem, co je to za typ čtečky a že si telefon neodemknu třeba mokrou rukou. Stejně tak mě mrzí, že Pixel nemá rozpoznávání obličeje, což mají i daleko levnější telefony, ale opět, o tom jsem věděl dopředu a i když to byl faktor v rozhodování, tak výhody převážily.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gerremi 18. 8. 2022 15:48

Tak som Pixel 6 vratil a vzal Pixel 6 Pro. Dufam ze neolutujem, samsungu uz mam dosť :)

Pre majiteľov PRO verzie, objednal som k nemu foliu od Spigenu (tu s mokrou instalaciou), mate s nou niekto skúsenosť? Alebo je nieco lepšie co drží aj na zaoblenom displeji?
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 20. 8. 2022 20:07

Zdravíčko, pořídil sem si Pixel 6 Pro a chci zapnout Reverzní nabíjení, dam tam hodinky ale nenabíjí, dá se někde najít info kde je podpora zařízení které jdou nabíjet, hodinky jsou Galaxy Watch 4.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod IMI5 20. 8. 2022 20:59

Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 21. 8. 2022 06:32

Qi nepodporuje, to sis mel zjistit jeste pred koupi ;) Po vymene S3 frontier (taky bez podpory Qi standardu) uz nabijecky mimo domov resit nemusim...ale dneska mas vic moznosti, co na nabijeni koupit. Na druhou stranu, aby ten reverz nabijel co nejrychleji: musis dat dolu obal z telefonu, trefit co nejlepe stred civky (samozrejme neni oznaceny)...samozrejme telefon nemuzes pouzivat a ze zad telefonu hodinky trochu klouzou nez najdu spravnou polohu - stahuje je reminek. Takze jsem zjistil, ze na bezne pouzivani mi to reverz.nabijeni nevyhovuje a beru to spis jako nouzovku...nastesti hodinky nabijim jen kazde 2 tydny.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod tomik2323 21. 8. 2022 12:13

Jenom ze zajimavosti se zeptám prosím vás,asi někdo náhodou nemá vyzkoušene jestli Pixel 6 umi přes převodnik USB C-HDMI přenašet obraz ?
tomik2323
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panrt 21. 8. 2022 12:53

https://support.google.com/pixelphone/a ... 5484?hl=en snad to bude k něčemu � nemám odzkoušené.

-- 21. 8. 2022 13:56 --

kultus: Rozumím, díky za info..
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod tomik2323 21. 8. 2022 12:56

Jo to jsem viděl,ale tam pišou jen o připojeni přes nějaky dock,který neni zrovna levný,proto se tu i ptám zdali někdo nemá přimo zkušenost či neslyšel.
tomik2323
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panrt 21. 8. 2022 13:04

Co sem dál četl,tak že přes HDMI ne, že Google tlačí do Chromecast.
panrt
MobilManiak


Odeslat příspěvekod vojta66 22. 8. 2022 19:56

Nesmysl. Mám Google stand 1 i 2 a GP6 na A13 nabijí stejně jako předtím
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 23. 8. 2022 09:18

Mám A13 na Pixelech 5 i 6, a oba telefony se nabíjejí naprosto normálně jak kabelem tak i bezdrátově.
Dnes jsem si ale všiml, že po aktualizaci na A13 u Pixelu 6 mi zmizela v nastavení SIM karty volba 2G. Zůstalo tam tedy jen 3G nebo 4G. Operátor Vodafone.
Máte to také tak?
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod tomik2323 23. 8. 2022 10:26

Ano je to tak,ale možnost povolit 2G je vtom nastaveni pro danou sim uplne dole ,aspon mě to ukazuje Povolit 2G(na Pixel 6) a stále funguje volaní přes to,stejnak mi nic ani jineho nezbýva než jen přes 2G volani zatím, když virtual Kaktus od Tmobile zatim nepovolil Volte.
tomik2323
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 27. 8. 2022 20:02

Jaké jsou vlastně první dojmy z Androidu 13? Na netu si všichni stěžují na daleko horší battery life, jak jste na tom vy, co už jste ten update odklikli?

-- 27. 8. 2022 21:11 --

tomik2323 píše:stejnak mi nic ani jineho nezbýva než jen přes 2G volani zatím, když virtual Kaktus od Tmobile zatim nepovolil Volte.


T-mobile VoLTE umí, Kaktus taky (mám ho na náhradní SIMce), jen O2 ho bohužel společně s 5G u Pixelů odmítá.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vlastik-habbib 28. 8. 2022 00:18

Kaktus zcela urcite VoLTE neumi na zadnem telefonu, ani na Pixelu. Uz ho roky slibuji, ale zatim nerekli vic, nez ze "se chysta".

Po update na Android 13 mi prijde, ze se mi na Pixelu 6 zlepsila ctecka otisku. Rozpoznani je rychlejsi a obecne me uz tolik nerozciluje :). Zadne problemy nepozoruji, ani rozdil v battery life.
vlastik-habbib
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků