Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 21. 9. 2022 05:58

Fid0 píše:Hele já nevím, manželka má sklo, nějaké z alzy za cca 200 kč a otisky úplně v pohodě na 10/10. Dost jsem se bál ale je to fakt v pohodě

To sklo je stále v pohodě? Sháním sklo, které nebude mít se čtečkou problém... Zatím jedu bez skla, ale to by za chvíli vypadal displej hrozně...
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fid0 23. 9. 2022 09:07

Ahoj, jojo sklo prý pořád super, zkusím najít jaké přesně to bylo. Má takový ten tenký černý rámeček a v balení bylo i sklo na fotoaparát
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojta66 23. 9. 2022 12:56

Nevím jestli je vlákno o Pixelech 7.
Myslíte, že budou mít také ořezanou 5G u nás? (nefunkční) ?
vojta66
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod JiříTechnik 25. 9. 2022 11:32

Ráno kouknu na displej a je to tady.. 2 vrypy v horním rohu a to sem se k tomu telefonu choval jak v rukavičkách...
Spíš mě trápí jiná věc, používám díky velmi štědrému balíčku dat hotspot a už 2x se mi stalo, že se sám vypnul (což naštve když člověk třeba uploaduje nějaký větší projekt) a telefon byl dost horký...
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 25. 9. 2022 12:22

Hotspot se podle mě vypíná sám při nečinnosti po nějaké čtvrt nebo půlhodině?

Jinak mně telefon upadne minimálně jednou denně a ještě se mi ho nepodařilo nikdy škrábnout, vlastně asi nikdy žádný jiný telefon od té doby, co jsou tam ty gorilla glass... snad jednou kdysi nějakej starej Samsung mi padnul na asfalt z výšky a to už tam vryp byl, ale jinak mi to přijde skoro nemožné, žádné fólie nikdy nepoužívám.

Jinak ten poslední update super, baterka večer kolem 35 procent, jsem spokojen.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fid0 25. 9. 2022 15:45

Já pořád přemýšlím jestli mám vzít 6 pro jako náhradu za 1+7t pro. Manželky šestka je super, ale nevím jestli má cenu připlácet za trošku větší a asi i lepší displej?
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 25. 9. 2022 16:29

Máš tam navíc zoom, lepší výdrž, lepší displej...
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Fid0 25. 9. 2022 16:37

Počkám na představení 7, snad půjdou ceny trošku dolů, 1+ má hroznou výdrž a nefunguje ten periskop, jinak ne to pořád super telefon. Ale už trošku stárne no. Ale foťák v topu
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 25. 9. 2022 20:17

To nebylo při nečinnosti, normálně při plným využití hotspotu se vypnul a telefon byl horký jako že dost.
Bohužel i náš v práci se vyskytují i hodně vzácné a tvrdé kovy, takže je možné, že se mi něco třeba dostane do kapes a tím se displej škrábne. Ale docela to naštve, telefon mám ano ne týden a už dva vrypy o které se zasekne nehet...
Přílohy
IMG-20220925-WA0003.jpg
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TFSi 26. 9. 2022 09:59

JiříTechnik: a přesně proto můj Pixel ležel první týden na stole v krabičce dokud nedorazilo ochranné sklo a silikonový obal. Přemoct to pokušení si s ním začít hrát bylo ale vééééélmi silné :)
Ne že bych byl socka co si nemůže dovolit nový telefon, ale patřím k těm spořivě vychovaným a chci aby mi věci vydržely pokud možno co nejdéle v co nejlepším stavu; obzvlášť když už za ně člověk nějakou tu tisícovku vyplázne. Proto mi původní Moto X Force vydržela od roku 2015 do loňska a pořád vypadá téměř jako nová a kdyby nezdechla baterka tak by telefon sloužil dodnes.
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P3p3k 26. 9. 2022 12:04

Kdyz si kupuju mobil (a urcite ne casto), tak kdyz mi prijde, uz na nej ceka obal a folie. Mobil tak bez nich neni ani minutu. Asi to trochu prehanim, preci jen to jespotrebni zbozi, ale neda mi to.
V praci jsme dostali mobil a za tyden se tam pres pul displeje objevil flek, jako by s tim mobilem nekdo brousil cihlu... Samozrejme se to stalo samo....
Z te fotky to ovsem vypada jako opreni o nejakou sponu. Docela slusna dira.
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte + Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a - Pixel 7a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 27. 9. 2022 23:13

Fid0 píše:Počkám na představení 7, snad půjdou ceny trošku dolů, 1+ má hroznou výdrž a nefunguje ten periskop, jinak ne to pořád super telefon. Ale už trošku stárne no. Ale foťák v topu


Měl jsem předtím Oneplus 8 Pro a Google Pixel 6 Pro je podstatně vyšší level. Minimálně třeba v baterce a foťáku.

OnePlus měl jedinou velkou výhodu a to byl krásný design. A taky mi docela seděl ten jejich systém, vizuálně byl hezký, byť to byl myslím skoro čistý Android. Ale byl jsem zklamaný hlavně tou baterkou. Ze začátku dobrá, ale po pár měsících šla úplně do háje, možná to souviselo s upgradem OS, ale to je jejich problém, že nejsou schopni to vyladit, ta fóra byla plná stížností, když jsem to řešil.

Mně nikdy nevydrží telefon víc jako rok, rok a půl z jediného důvodu a to je pokrok ve foťáku. Je neuvěřitelný, jak se to za rok a půl vždycky technologicky posune. Když prostě vidím telefon, který fotí o třídu výš než vlajková loď z loňska, tak ho musím mít (úchylka mé profese fotografa).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fid0 28. 9. 2022 05:55

Děkuju za postřeh, ta baterka je teď fakt tragédie, jsem rád že dám jeden den. A je to přesně jak říkáš, vzhled, zpracování a systém je paráda. I ty fotky za dobrého světla jsou fajn ale ten pixel už je prostě zase o kus dál. A 1+ už šlo do kopru od té doby co se změnilo vedení a spojilo s Oppo. Takže je asi rozhodnuto, uvidíme co s tím udělají pixel 7 a jestli to trošku nespadne. Hlídám i bazary, občas se něco ukáže
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 28. 9. 2022 08:19

OnePlus se hlavně z levného zabijáka vlajkových lodí stala drahou vlajkovou lodí, takže už je to prostě jedna z několika značek, u kterých člověk zvažuje koupi a díky relativně vysoké ceně už ta počáteční výhoda je pryč a není proč je kupovat. A jak jsem psal, mě nejvíc odradilo, že si tisíce lidí stěžovaly na baterku (mám pocit, že to bylo po updatu na Android... nevím, asi 11 nebo 12) a ticho po pěšině. Stejně tak tam po updatu zmizela tuším 5G/LTE, která u předchozí verze OS fungovala. Tady u Pixelu po updatu na třináctku šla baterka taky do háje, ale po týdnu se objevila bezpečnostní záplata, která to řešila. Nevím, jestli to byla náhoda nebo ne, ale udělalo to na mě dojem. Třeba se Google o zákazníky fakt stará :-)

Trošku se jen obávám, že Pixel 7 bude už jen evoluce a nebude mít smysl ze šestky přecházet.
Mr.Scully
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků