Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 29. 9. 2022 09:43

S 30W nabíječkou. Třeba nabíječky od Motoroly, QC3.0 to nebere vůbec... Bere to jen PowerDelivery. Nicméně posledních 20% zabere pomale 40 minut.
Přílohy
Screenshot_20220929-103019.png
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 29. 9. 2022 18:29

Čus jak je na tom GPS na 6 Pro v pořádku nebo má výpadky jaká je přesnost ?
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Jay44 1. 10. 2022 21:16

Dobrý den všem.

Prosím pěkně koupil jsem si po víc jak 10 letech jiný telefon než Sony... To víte mám rád zvláštní telefony a z úvodního nadšení telefonu Google pixel 6pro nevím co teď dělat, protože esim od O2 je nefunkční. Tedy chvilku fungovala, ale hovor trvá třeba 5 vteřin, nebo nejde vůbec volat a nebo se mi dovolat a jen mi přijde SMS, že se mi někdo pokoušel dovolat. Bohužel potřebují dual SIM, protože druhá SMS je pracovní.

Myslíte si že mi pomůže vyměnit kus telefonu za jiný kus, nebo je to prostě problém softwaru a nic s tím neudělám? �

Díky moc všem za radu a pomoc.

Hezký den všem.
S-Jay44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 1. 10. 2022 21:48

Normální to není.
Zkusil bych přidat jinou eSim, operátoři v síti T-Mobile,Vodafone mají eSim zdarma.
Jinak vyměnit.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 2. 10. 2022 06:02

U O2 nepochodiš s žádným Pixelem. Nefunguje VoLTE a 3G sítě už jsou vypnuté, takže se telefon musí pracně přepínat do historického 2G (musíš ho kit v nastavení SIM navíc povolené, jinak se ti nikdo nedovolá...). Jestli provozovat O2 na hovory, tak jedině s jiným telefonem.
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 2. 10. 2022 08:06

Že O2 neumí VOLTE ani 5G by nemělo souviset s tím, že eSIM fungovat musí...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S-Jay44 2. 10. 2022 08:39

No právě taky to nechápu. Mě esim běží a tvrdí že má signál, ale jak začnu volat, nebo tedy jestli vůbec začnu, tak to hodí vykřičník na oba signály a hovor se ukončí � na googlu jsem se dočetl jsem že s tím někde v jiných zemí mají problém a tak tě nevím jestli je to chyba telefonu a pomůže mi výměna a nebo jestli operátorem, ale stejně jsem pochopil že žádný z operátorů nemá rád pixel, takže nevím jestli si pomůžu přechodem z O2 jinam...
S-Jay44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S-Jay44 2. 10. 2022 13:51

Ještě jsem zjistil že mi zlobí i fyzická SIM od T-Mobile. Ach jo to je mobil...�
S-Jay44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 2. 10. 2022 17:28

To, že mu nabíhá vykřičník je přepínání na 2G (vykřičník je bez dát)
Mám v Tel fyzickou SIM 02 a e-sim T-Mobile. Volání přes T-Mobile je v pohodě pokud mám 4G, pokud někde tel padne na 2G tak se mi nikdo taky moc nedovolá. O2 mám na data, ale pokud z něj chci hovor, dělá to úplně stejný psí kusy, protože se telefon hlásí do 2G sítě.
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 2. 10. 2022 18:37

Možná by si tam měl přehodit,něco v nastavení SIM , obě na internetu apodobne
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mi.strnadel 2. 10. 2022 23:27

2 roky jsem používal O2 esim v kombinaci s klasickou SIM na telefonu pixel5 naprosto bez problémů.
mi.strnadel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 3. 10. 2022 01:14

Jo ale v době před vypnutím 3G :-) v tom je ten průšvih, k ukončení 3G vysílání došlo v 11/21... Po vypnutí 3G se to dost komplikuje bez oficiální podpory českých operátorů
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janekjankovatej 3. 10. 2022 07:30

V Pixelu 6 mám půl roku simku Vodafone + e-sim T-mobile(kaktus na data) a naprosto bez problémů
janekjankovatej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kruhll 4. 10. 2022 08:27

Zdravim, tohle je docela neprijemne. Take planuji nakup a provozovat v nem dve TM sim.
Mate nekdo zkusenost, zda to funguje ok?

Diky!
kruhll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 4. 10. 2022 09:19

T-Mobile + T-Mobile, T-Mobile + Vodafone není problém, tito 2 operátoři podporují na Pixelu VoLTE.
T-mobile + O2, Vodafone + O2 se dá provozovat taky, ale jedině pokud je 02 pouze na data a nevolá se z něj. Pokud chce někdo provozovat v O2 hovory tak od Pixelů pryč.
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků