Google Pixel 7 / 7 Pro

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod panrt 23. 11. 2022 09:39

Hey, this tuto is working for several user to activate 5G on unsupported 5G country by Google.

You need : Rooted phone, 5G Plan, 5G Coverage.

STEP 1 : Install the module on magisk to activate VOLTE and reboot.
STEP 2 : Install Network Signal Guru on the Play Store.
STEP 3 : Click on the 3 dots, Forcing control, select your sim card.
STEP 4 : Click on NR SETTING, and select on Opt2(0x10) and Opt3(0x01) on the ENDC menu.
STEP 5 : Restart the phone, if you are on 5G coverage, it should be working for you.

If your carrier doesn't allow you to select 5G preferred network on settings, you might have to select "NR/LTE/GSM/WCDMA" under Preferred network on the hidden *#*#4636#*#*

Of course, you do it on your own risk.

Thanks to Evan for finding it.

Actually worked on Hungary, Romania, UAE, Philippines, China, Thailand, Hong Kong...
Worked on A12 and A13 Beta.

Zkoušel někdo tento návod? Z xda?

https://forum.xda-developers.com/t/acti ... y.4457071/
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 23. 11. 2022 22:57

Pan Kája píše:Dá se normálně u P7 (Pro) fotit kombinace JPEG+RAW a to tak, že JPEGy vypadají stále stejně jako při focení jen do JPEG? Abyste pochopili, třeba moje P30P při focení do RAW neumí skládat snímky, takže pak vznikne obyčejný RAW a obyčejný snímek v JPEG (s většími přepaly, tmavšími stíny...). Pixel by měl umět skládané RAWy.


Zkusil jsem úplně cvičně cvaknout JPEG a JPEG+RAW (fotka skříně, kde jsem předpokládal kontrast stínů a světel). Oba JPEGy jsou podle mě totožné, tedy JPEG focený souběžně s RAWem je zpracovaný/složený stejně jako samotný JPEG.

RAW je RAW (btw. když ho otevřu, tak už má defaultně nastavené nějaké drobné úpravy, to jsem ještě neviděl)... prostě jedna fotka, ze který logicky dokážu některý věci vytáhnout, ale skoro mi přijde, že ta skládaná fotka v JPEGu to udělá celkově líp. Něco ne, něco bych udělal líp já, ale jako celek je ten JPEG lepší než ten RAW, zřejmě díky tomu skládání víc expozic.

A když už jsme u toho focení, tak musím konstatovat, že foťák je pomalý v ukládání. Zřejmě právě skládání expozic ho dost zdržuje. 6 Pro byla schopna udělat klidně deset fotek v řadě. Tady udělám tři fotky a čekám sekundu, než tu třetí uloží, během té doby spoušť nefunguje (čudlík zašedlý).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kapr99 24. 11. 2022 19:45

Tak diky zvuku sem 7 Pro vratil ale stejne mi to nedalo a rikal jsem si jestli jsem nenarazil jen na blbej kus(zase tak moc lidi si nestezuje.

Alzak se pochlapil a vcera psal ze telefon opravdu bude takze bych mel i 256Gb verzi.
Dnes jsem vyzvedl aktualizoval atd a musim rict ze zvuk je uplne jinde.

Takze za mne zatim spokojenost :-)
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Redswift 25. 11. 2022 09:54

Ahoj, měl bych dotaz ohledně nabíjení. Mám Pixel 7 a chci pořídit nabíječku. V článcích na webech je vždy napsáno, že nabíjí max 20 W, ale doporučené jsou vždy 30 W, jelikož to jakoby podporuje. Jsem z toho tedy zmaten. Bude mi stačit k maximálnímu využití 20 W nabíječka nebo musím pořídit 30 W, ale bude se to stejně dobíjet max těch 20 W. Díky za info
Alcatel OT Easy, Nokia 3310, Siemens MT50, Siemens M65, SE K750i, SE K800i, Samsung Galaxy S, LG G2, LG G6, Xiaomi Mi Note 10 Pro, Pixel 7
Redswift
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomvalla 25. 11. 2022 10:28

Tak už jsem u Vodafonu a zatím vše šlape dobře. Opět jsem si musel aktivovat ve službách LTE (v základu je vyplé) a spokojenost.

Jen se chci znova zeptat, dá se nějak aktivovat zavibrování telefonu při zvednutí hovoru / ukončení hovoru ? jsem na to byl zvyklý u předchozího telefonu.
Jen jestli to je někde schované a já jsem slepý, díky :)
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod Redswift 7. 12. 2022 22:12

Nemá někdo problém s poslední aktualizací s gestem poklepání na záda? Měl jsem nastaveno rozsvícení svítilny a teď mi to už nefunguje.
Alcatel OT Easy, Nokia 3310, Siemens MT50, Siemens M65, SE K750i, SE K800i, Samsung Galaxy S, LG G2, LG G6, Xiaomi Mi Note 10 Pro, Pixel 7
Redswift
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 8. 12. 2022 05:18

Mě to občas blbne na pixelu 5. I před poslední aktualizací. Teď je vše v pořádku.
Vždy mi pomohlo funkci vypnout a znovu nastavit gesto. Restart telefonu.
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 9. 12. 2022 09:16

Tak co, jak vám funguje na sedmičce baterka? Já jsem tak nadšen, až je mi to podezřelé. Po mnoha letech mám zase dvoudenní mobil. Jednou jsem šel večer spát a mobil měl pořád 65% :-D Alway On displej zapnut, WiFi a bluetooth taky... (V tomto ohledu suverénně nejhorší mobil byl tuším Asus Zenfone, kde si jen samotný Always On bral 4-5 procent za hodinu a mobil se tak stal nepoužitelným).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hurec 9. 12. 2022 13:34

Jo 7 pro baterie super. Druhý nejlepší mobil co jsem měl. Ale na i13 PM pořád nemá. Tam je optimalizace pořád jinde.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rytíř77 19. 12. 2022 09:12

Nerozjelo se nikomu 5G?
Rytíř77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vojta66 19. 12. 2022 09:28

Jako jen tak, samo od sebe v pondělí ráno, jo :-)
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rytíř77 19. 12. 2022 09:30

Přesně tak. Jako kolegovi u O2
Rytíř77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 19. 12. 2022 12:31

5G se mi v menu nabízí (dřív nevím, jestli tam bylo?), ale připojený jsem pořád přes 4G a přitom bych měl být pokryt podle mapky O2...

Já bych každopádně spíš potřeboval VoLTE a tam to asi nehrozí...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lada t5 19. 12. 2022 14:39

Mám P6 a Vodafone a v menu bohužel žádná změna, jen 3G a 4G.
Ale je zajímavé, že když jsem si kupoval P5 v květnu 2021, tak tam v menu byla dlouho možnost připojení 5G. Až po nějakém čase, asi po nějaké aktualizaci, 5G zmizelo.
A u P6 jsem ho v menu neviděl nikdy.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Alpenflair 19. 12. 2022 14:52

Viditelnost 5g v menu zalezi na nastaveni site - po vytoceni *#*#4636#*#* je moznost nastavit preferovany typ site. Pokud zvolite cokoliv, kde je NR, tak moznost 5g uvidite ale stejne se na ni neni mozne pripojit.

Kolegovi z O2 se 5g pravdepodobne rozjelo rootem telefonu a nasledne manualnim povolenim.

V breznovem security updatu by mel Google pridat podporu pri dalsi zeme, nicmene dle prozatimnich informaci od uzivatelu, kteri testuji beta verzi, by se zatim melo jednat pouze o Finsko, Portugalsko, Estonsko a Litvu.
Alpenflair
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků