Google Pixel 7 / 7 Pro

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 28. 1. 2023 09:55

To už tady v tématu všechno bylo řečeno mnohokrát. VoLTE u Pixelu 7 Pro údajně funguje u Vodafone/TMobile a nefunguje u O2. (Nemám jak vyzkoušet, mám O2).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lada t5 28. 1. 2023 16:27

Teď jsem s Pixel 5 a 6 v Thajsku. Pixel 5 má v sobě Thajskou SIM, používám ho jako hotspot pro další mobily a ntb.
5G je v nabídce v menu, zatím jsem na displeji sice neviděl, ale asi to tu bude chodit. Budu to sledovat, až se dostanu někam do města.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Alpenflair 28. 1. 2023 17:20

Ano potvrzuji, p7pro na t-mobile - VoLTE funguje
Alpenflair
Junior

Odeslat příspěvekod tomvalla 5. 2. 2023 08:01

Zdravím se 2 poznatky

1. neregistrujete fakt, že při hovoru s druhou osobou na uchu slyší právě tuto osobu Vaše okolí ? Celkem dost to narušuje soukromí, protože to skoro zní, jakobych to měl na hlasitý odposlech. Volume hovoru mám cca na půlce.

2. Od jisté doby (nevím přesně kdy) mi začal haprovat Gmail app v mobilu, kdy mi chodí pravidelně oznámení o nových emailech kolem 7 hodiny ranní. Dřív mi Gmail upozorňoval na nově příchozí emaily takřka ihned .. a nevím, jak to opravit, prošel jsem všechny možné nastavení, které mě napadly.
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 6. 2. 2023 16:24

Možná ho smazat a nainstalovat znovu?
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod joeslovak 7. 2. 2023 21:37

Na xda je postup ako spojazdnit volte a vowifi. Vyskúšal som na pixel 7 aj pixel 6 a funguje.

-- 7. 2. 2023 21:38 --

Samozrejme bez root �
joeslovak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 8. 2. 2023 10:20

5G?
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod joeslovak 8. 2. 2023 10:52

s 5G neviem povedat info. 4ka nema pokrytie 5G na vychode slovenska ale v moznostiach preferovana siet mam moznost 5G. ci funguje to zistim az po vylete kde 4ka ma pokrytie touto sietou :) pre mna 5G nema vyznam kedze 4G je postacujuca siet.
joeslovak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 8. 2. 2023 15:10

Pokud to je v nabídce, tak by to mělo fungovat. To vypadá dost dobře.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 8. 2. 2023 15:22

Já si to vlákno na xda četl (https://forum.xda-developers.com/t/volt ... 165/page-5) a lidi se mám ten dojem ptali na to jestli funguje 5G a odpověď byla, že ne. Tj. dle reportů pouze VoLTE.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpenflair 8. 2. 2023 15:59

5g nejede. Ale krome volte by melo fungovat i vowifi... Kazdopadne pokud Vam volte funguje jako me uz od operatora, tak se vowifi neda zapnout .. Prikaz se nevrati jako false ale true a tim padem se neda nic zmenit.. Melo by byt opraveno v pristi aktualizaci
Alpenflair
Junior

Odeslat příspěvekod joeslovak 8. 2. 2023 17:13

Pixel 7 mám Global verziu kúpenú zo Španielska cez Amazon. 5G mi v menu ukazovalo aj pred patchom. Reálne sa ale na 5g v mojej lokalite neviem pripojiť pretože 5G tu nie je
joeslovak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 9. 2. 2023 00:43

Zkusil jsem podle návodu (7 Pro na O2), ale nevím, jak vyzkoušet. Žádná ikonka v horním řádku není, nezávisle na tom, jestli mám zapnutou nebo vypnutou WiFi. 5G určitě není.

edit: tak ikonka nahoře není, ale evidentně to funguje - internet během volání funguje, kvalita hovoru se zlepšila, po skončení vidím u historie hovoru ikonku WiFi/HD (zkusil jsem VoLTE i VoWiFi, byť teda nevím v praxi rozdíl). Boží. Díky za link. Snad to bude fungovat (aspoň ten postup) i po systémovém updatu. Tohle je hodně důležitý smazání prakticky klíčového nedostatku.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod joeslovak 9. 2. 2023 08:08

som rad ze postup niekomu pomohol. ja som na to natrafil len nahodou. na xda forum som chodieval pravidelne kvoli poco f1 a teraz som len tak skusil pozriet tam pixel 6 kvoli tomu ze uz dlhsie je na svete ako 7cka. a zrazu to tam bolo :) je to pravda ze vdaka tomu je hlavny nedostatok odstraneny. 5G pri beznom pouzivatelovi nie je nedostatok ktory je viditelny. ten kto ale vytazuje telefon na maximom tak pre neho to 5g je podstatne.
joeslovak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZdendaRykr 13. 2. 2023 11:07

Zdravím, také jsem zkusil postup z XDA výše. A na Pixel 7 jede VoLTE i VoWiFi. Jen jsem musel povolit fyzickou SIM, při ESIM se mi nedařilo aktivovat. Zlepšila se kvalita hovorů a díky VoWifi jsem doma bez komplikací dostupný. Stávalo se mi, že mi přišla sms o zmeškaném volání, ale hned jsem byl dostupný. Takto bez komplikací. Rychlost 5g zatím nevyužiji, mám tarif s omezenou rychlostí.
ZdendaRykr
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků