Google Pixel 7 / 7 Pro

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod noremorse 23. 3. 2023 19:23

Chlapi nemáte doporučení na držák do auta na palubku s qi nabíjením co nabíjí? Koupil jsem iOttie Easy One Touch 4 ten je super, ale bohužel telefon nezvládne nabíjet, respektive nabíjení se zapíná vypíná, až po zahřátí telefonu chcípne úplně.
noremorse
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 23. 3. 2023 21:31

Také jsem měl do auta dva držáky s bezdrátovým nabíjením a oba nabíjely pomalu. Pravda je, že mám telefon v pouzdru. Takže nakonec do auta normální držák a nabíjení přes kabel, protože díky své práci častokrát potřebuji, aby se mi telefon za jízdy dobil co nejdříve a ještě k tomu kolikrát i navigoval. Pixel 6.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Paul523 24. 3. 2023 12:39

https://www.f-mobil.cz/p/drzak-do-auta- ... -nabijenim, s touhle bezdrátovou nabíječku jsem hodně spokojený
Paul523
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod noremorse 24. 3. 2023 13:11

Problém je, že je do ventilátoru
noremorse
Junior

Odeslat příspěvekod Paul523 24. 3. 2023 14:03

Mám to na přiloženou lepenku vedle ventilátoru asi dva roky a drží to perfektně
Paul523
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lada t5 24. 3. 2023 16:29

noremorse píše:Problém je, že je do ventilátoru


V popisu je toto: Xiaomi Mi s 20W bezdrátovým nabíjením
Nabízí ochranu proti přehřátí, přepětí i zkratu a také možnost polohování a přichycení na čelní sklo, nebo do mřížky ventilace.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Paul523 24. 3. 2023 16:43

Xiaomi Mi 20W Wireless Charger není pouhým držákem mobilu ve voze, ale také praktickou bezdrátovou nabíječkou. Pokud váš smartphone podporuje bezdrátové nabíjení, stačí ho umístit do držáku a stisknou tlačítko na straně. Snímací vzdálenost je až 4 mm a mobil lze nabíjet i přes kryt. Výkon nabíječky je až parádních 20 W, takže většinu mobilních telefonů nabije na 45 % za 30 minut nebo plně za 90 minut. Pochvalu si zaslouží také snadná instalace. Jednoduše stisknete bajonet a vsunete nabíječku do filtrace. Držák Ize upevnit také pomocí připojené ploché polstrované základny.

Posledni veta, lze tedy pripevnit i jinak
Přílohy
Screenshot_20230324-163529.png
Paul523
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubo 2507 26. 3. 2023 20:59

Ako zistím imei telefónu.
Áno viem že *#06# ale tam neukáže imei telefónu, viete nejako poradit?
Kubo 2507
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 26. 3. 2023 23:03

Normálně v nastavení telefonu přece. Sekce Informace o telefonu. Nebo napiš IMEI do search baru.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kubo 2507 27. 3. 2023 09:35

Díky
A ešte sa chcem opýtať volanie cez wi-fi podporuje Google pixel 7 pro?
Kubo 2507
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 27. 3. 2023 21:10

O VoLTE a VoWiFi je tady velká část příspěvků na posledních 10 stránkách :-)
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kubo 2507 28. 3. 2023 15:52

Ahojte, prosím pozrite sa na video ktoré som nahral na YouTube,takto sekavo mi to odomyká.
Ďakujem za každú radu alebo aspoň info či to robí aj vám.
Keď to robí aj vám tak aspoň viem , že to není moja chyha a budem kludnejsi ďakujem vám všetkým.

Telefón je Google pixel 7 pro

https://youtube.com/shorts/CTc7iN1QyZw?feature=share
Kubo 2507
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 28. 3. 2023 18:02

Kubo, launcher je originální? Případně změna Launcheru, například za Nova launcher nepomůže? Nehrabal jsi se v režimu vývojář? Případně v režimu vývojář bych zrušil veškeré animace telefonu, zda to nepomůže. Pokud se přihlásíš pomocí gesta/ pinu seká se animace také? Nemáš na pozadí spušťěnou nějakou "žravou" aplikaci? JEdnou mi dělalo na telefonu neplechu otevřených 150 záložek v prohlížeči. Ještě bych vyzkoušel vynutit obnovovací frekvenci obrazovky napúříklad na 60Hz.
Jestli se nudíš, udělal bych tovární reset a budeš hned vědět na čem jsi.
Mám pixel 5 a odemyk je krásně plynulý, a to telefon běží 3 roky v kuse.
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod Kubo 2507 28. 3. 2023 18:27

Používam vstavaný launcher,ale skúšal som aj novu a robí to aj tam, všetko čo si napísal mám ok, robí to keď to odomykam na hocijaký spôsob,ale nerobí to stále, urobí to raz za 5 odomknuti,niekedy aj 3 krát po sebe,no ten reset,tomu sa chcem vypnúť,ale skúšal som dať ten režim ako sa volá, že sa všetko vypne úplne,ten núdzový režim a robilo to aj tam,

-- 28. 3. 2023 20:20 --

No vypol som 120hz a nerobí to,no a teraz čo
Kubo 2507
Kolemjdoucí


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků