Bugy v fw25 a fw43 (S65)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BMMB 31. 3. 2005 18:22

wizaard píše:Narůstající hlasitost chápej tak, že telefon nezačne hrát bezprostředně naplno, ale asi 2 sekundy zesiluje. Asi tak. :idea:i/quote]


to se mi libi :-)

aspon se zorientuju po ranu, když nekdo otravuje :-), ahned nedostanu infarkt

(Citujte prosím pouze ten příspěvek, na který reagujete. Diskuze se pak zpřehlední. Děkuji, ConPower.)
BMMB
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ObiWanKenobi 31. 3. 2005 20:08

V registri hovorov hlaska DATABASE ERROR-urobim novy hovor,ked ho skoncim a pozrem nasledne na detaily kolko trval/po stlaceni joysticku/a v tomto prehlade sa zacnem posuvat na starsie hovory a nasledne naspat,tak na ten posledny ma uz nepusti,pomoze len stlacit cerveny telefon,vypise sa DATABASE ERROR a hodi ma to na zakladnu obrazovku

pri nastaveni e-mailu ako skratky pod cislicovu klavesu alebo jednu z dvoch funkcnych klaves tam nebude e-mail,ale ? teda otaznik

ak si napisete 2 smsky s rovnakym zaciatkom napr ahoj marek,ako sa mas? a ulozite do draftov,tak po vypnuti a zapnuti fonu budu mat rovnaky datum a cas,toto tam je stale uz od uplneho zaciatku/zacinal som s fw8,tam boli obcas zle aj casy odoslanych sms :shock: :shock: :shock: /

pri nastavenom tichom profile bez vyzvanania ak dam do mms nahrane video so zvukom,tak po ulozeni takejto mms do DRAFTS a nej naslednom nahlade sa fon spyta-Muted,unmute for presentation? dam nie,lebo chcem aby to bolo ticho,ale video v mms sa aj tak PREHRA SO ZVUKOM.

DELETE E-MAIL ON SERVER-v mail INBOX MAM 44 stiahnutych mailov,ak niektory otvorim,dam v ramci neho del on server,tak fon ten mail vymaze na serveri,vyjdem z neho a ak sa pokusim otovrit iny mail,tak pri tomto otvarani na 100% vzdy zmrzne.Ak vsak po del on server vyjdem z inboxu a znova vojdem,tak nezmrzne.

na WAPE mi nejde nastavit homepage,ak tam dam niaku napr.wap.mobilmania.cz,tak na tlacitko homepage nereaguje,ak mam v profile homepage prazdnu a stlacim homepage,tak sa pripaja na wap.siemensmobile.com

trochu problemy s MEMORY ASSISTANT,ked pozeram sms archiv,text modules a tak a vyjdem na prehlad vsetkych zloziek v telefone v memory assistante,tak zamrzne obraz ale pohyboat sa da,len kurzor nevidiet a zobrazene su len tusim tri polozky zo vsetkych.Toto je ale len taka kozmeticka chybicka

ak stiahnem mail a hned ho vymazem,tak zaznam o nom co ostane v inboxe pristupnom joystickom doprava-ked ho chcem vymazat,tak fon len ukaze tie gulicky s please wait a uz sa nic nezmeni,treba vytiahnut baterku.Obcas sa mi tiez stava ze tam v inboxe ziadny zaznam neostane,tiez zahada

obcas pri rolovani joystickom dole zacne kurzor sam od seba ist dole,az kym nepohnem joystickom hore,vtedy sa to zastavi

teraz ma uz viac nenapada,ale s 12 kou tam boli dobre bugy ako napr MODEM ERROR PRI CSD WAPE,v 16ke zase mrli DRAFTS maily,ked tam bol ulozeny co len jeden mail s prilohou hocijakou.TO BOL RIADNY BUG.
ObiWanKenobi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 3. 4. 2005 00:32

Kdyz se nastavi Zoom na "-" , do SMSky se vejde mene znaku. Neni to zomm ale prachsprosty EMS formatovani. :x
Je to ve verzi 43 vyreseno??? Ale asi ne,co? :?
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BMMB 4. 4. 2005 15:37

A konečně(alespon u mě) doakže teelfon zpravně přiradit ikonku k čislo, z ktereho se vola.( mobilní číslo - ikonka mobilu, a ne jako u mě když z 99% ukazal ikonku telefonu "domu", ale jen v připadě, když sem mel vic čisel u jednoho jmena)
BMMB
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 10. 4. 2005 01:02

Dalsi bug v fw.25 je to, ze minutka pri odpocitavani nepipa tak, jak by mela.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 4. 2005 11:51

M. píše:Dalsi bug v fw.25 je to, ze minutka pri odpocitavani nepipa tak, jak by mela.


To mi bohužel nefungovalo nikdy.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M. 10. 4. 2005 13:27

ConPower píše:To mi bohužel nefungovalo nikdy../quote]


Jako ze vubec nepipa???

(Citujte prosím pouze ten příspěvek, na který reagujete. Diskuze se pak zpřehlední. Děkuji, ConPower.)
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 4. 2005 14:54

M. píše:Jako ze vubec nepipa???


Přesně tak :wink: .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M. 16. 5. 2005 14:38

Tak jsem si prines z reklamacky telefon...Mam tam fw 43, novy displej a konektor (coz vubec nevim proc, kdyz se to jen vypinalo a hlasilo chyby).
Kazdy resi, ze s novejsim fw je lepsi fotak, ale kdyby se spis napsaly podstatny veci:
- pri pohledu na udalost se uz konecne ukazuje misto
- telefon driv zhasina displej :(
- zesilovani zvuku je desny :x
- tissi zvuk uzaverky fotaku :wink:
- fotak se spousti dlouym podrzenim bocni klavesy
- kdyz se nastavi jen pipnuti jako oznameni, tak pro prichozi zpravy je jinaci pipnuti jak pro volani
- minutka stale neumi spravne pipat :hm
- obcas mi zustavaji na displeji obalky jiz prectenych zprav
- zmenila se chybova hlaska karty (ktera se neustale zobrazuje pri zapnuti)
A dal zatim nevim...
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 14. 6. 2005 12:45

Ted jsem objevil, ze kdyz mam nejakou celodenni udalost (jako treba konec ucetniho obdobi na stredu 15.6.), tak v zahlavi te poznamky neni napsana streda. A u ostatnich poznamek taky neni den, na ktery to ma byt.
Kouknete se, prosim, nekdo, kdo mate x65, jestli to mate stejne.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků