Problém s ikonou aplikace na pamě?ové kartě u SX1

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xsmajlikx 19. 5. 2005 15:09

Stáva se taky někomu že když instaluje ňáke aplikace do SX1 na paměťovou kartu a pak vypne a zapne mobil, že se mu smaže ikona na spouštění té aplikace?

//ConPower: nevyhovující titulek upraven. Pro příště si přečtěte Tipy, jak ho napsat správně.
xsmajlikx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 19. 5. 2005 15:49

Tak to se mi fakt nestává. Říkáš aplikace? Sis nebo jad?
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 19. 5. 2005 15:53

Tak to se mi teda taky nestává a naštěstí nikdy nestalo! A objeví se Ti ta ikona třeba po chvíli, nebo vůbec? Není to třeba paměťovkou? Ukáže se Ti potom v nějakým průzkumníkovi nějaká složka a podobný věci??? Jestli ne, je to kartou!
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plysatko 19. 5. 2005 16:27

SX1 blbne takovým způsobem, že se prakticky nedá používat. Kdoví jestli tam ten novej firmware vůbec půjde nahrát.
HTC Universal, Pentax Optio 750 Z, Canon i9950 spdi
plysatko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cake 19. 5. 2005 16:56

Jakou používáte paměťovou kartu? Tohle dělá A-DATA MMC 512 MB.
Cake
Junior

Odeslat příspěvekod Luba 19. 5. 2005 17:03

Kámoš si taky koupil 512Mb a má s ní problémy, ale můj fón jí zvládá! A jinak moje SX1 je úplně skvělá! Nemám s ní žádný problémy :lol:
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nortonek 19. 5. 2005 17:22

plysatko píše:SX1 blbne takovým způsobem, že se prakticky nedá používat. Kdoví jestli tam ten novej firmware vůbec půjde nahrát.e/quote]

No mě teda neblbne vůbec a klidně ho používám. 8) Nehledě na to,že tohle je opravdu problém MMC,nikoliv telefonu.Právě A-DATA jsou hodně problémové...taky to jsou nejlevnější karty na trhu.A FW15cz nahrát jde,mám ho tam i s patchema a absolutní spokojenost.

2xsmajlikx:
Kdyžtak zkus jinou MMC a pokud ta to dělat nebude,tak to chce tu MMC reklamovat.
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MASH 19. 5. 2005 17:57

Absolutni souhlas s Nortonkem...
To si clovek zapatla telefon nejakejma pochybnejma (treba crackjlejma) apps, koupi si tu nejlevnejsi (problemovou) OEM kartu a pak nadava, jak je SX1 hroznej... To jsou mi veci :D .
MASH
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fidis 19. 5. 2005 18:14

Kamošovi se to stávalo, měl kartu A-Data 1GB, zanesl ji na reklamaci, vyměnili mu ji a teď už je to v pohodě. Zkus si tu kartu vložit do čtečky a zapráskat ji datama. potom udělej scandisk a podívej se jestli máš v root directory nějaký filexxxxx.chk nebo jak to ten scandisk pojmenovava.
fidis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xsmajlikx 19. 5. 2005 18:39

Tak to mám bohužel A-DATA 512 MB!!!! Ještě že ju mám jen pujčenou od kámoše!
xsmajlikx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xsmajlikx 19. 5. 2005 18:44

A jakou značku karty byste mně doporučily?
xsmajlikx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xsmajlikx 19. 5. 2005 18:46

A jakou značku karty byste mně doporučily?
xsmajlikx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luba 19. 5. 2005 18:56

Já mám kartu SanData a paráda, žádnej problém!
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nortonek 19. 5. 2005 19:04

No pokud vím,tak tyhle problémy se vyskytujou hlavně u A-DATA...u ostatních jen skutečně ojediněle.Takže hlavně ne zase A-DATA.Osobně mám PQI a taky NO PROBLEM. :)
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 19. 5. 2005 20:52

Nejlepší co můžeš udělat, až půjdeš do obchodu pro novou, zkus jí hned v obchodě, pak není problém s tím, aby ti jí vyměnily!!!
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků