Benq-Siemens S68

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Wolfov 15. 2. 2006 02:36

Obrázek
Myslim,ze to bude opravdu prodejny kousek.Dost jsem se bal,co BenQ se Siemensem provede,ale zatim je to jen +...zatim.
Jinak co vy na nej?Skoda jen,ze nedali 2x vetsi pamet(ma jen 8MB) a podporu mp3 - vyzvaneni.
S68 v ruce zde.
Naposledy upravil Wolfov dne 15. 2. 2006 02:41, celkově upraveno 1
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 15. 2. 2006 02:37

Ta pevná konstrukce...kdyby ji tak mělo víc mobilů!
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 15. 2. 2006 04:54

No, zatím to má ješte tvar jako Siemens. Doufám, že až Siemens úplně "zbenquatí", že nebude dělat typicky asijské telefony a nezmění menu. Uvidíme, za co za nějaký ten rok vyměním svoji novou S75ku. Doufám, že Benq jen Siemensům pomůže..
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wolfov 15. 2. 2006 10:11

Evropane maji jine naroky na design a BenQ koupil Siemens proto,aby ziskal cast trhu prave v Evrope,takze z klasickeho asiastyle bych strach nemel.Otazkou je,co udelaji s prostredim.
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bonfire 15. 2. 2006 16:28

neni to spatnej telefon, urceny je spise k praci. kdo chce, mam na nej manual v jave (bude predinstalovany) v cestine ;-)
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 15. 2. 2006 17:01

Podle me je to idealni firemni mobil: levny, s BT, bez fotaku, reprezentativni, s dobrou organizaci casu. Mozna chybi jen IR.
Kvalita zpracovani a primerena tloustka jsou pak dalsi plus.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 15. 2. 2006 18:09

2 M.: Skvěle řečeno :tleskani .

Mně se hodně líbí. Taky je podle mě dobře, že to je ještě pořád Siemens, prostředí je z S75. Design pěkný, klávesnice taky dobrá, repráky prý super (na Siemens teda celkem WOW, škoda chybějící podpory MP3). Hliník, BT... Supa! :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod simp 15. 2. 2006 18:20

Je to nádherný telefon. Nevadil by mi chybějící foťák, ani MP3, ale vadí mi ta malá paměť. Opravdu škoda.

Všimli jste si, jak je málo "dokonalých" telefonů? Pro mě by byl dokonalý S68, kdyby měl ještě slot na paměťové karty. To by mi stačilo.

EDIT: Beru zpět. Paměť 26 MB je docela akorát. Ani nevím, kde jsem to vzal, ale mám za to, že se všude psalo stále o 8 BM...
Naposledy upravil simp dne 23. 5. 2006 15:17, celkově upraveno 1
simp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 15. 2. 2006 18:47

Jenze k cemu karta, kdyz nema MP3 a fotak?

U firemnich telefonu je podpora MP3 k nicemu. Co tak slysim, tak vsichni tam maji beztak nastaveny defaultni vyzvaneni.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pogik 15. 2. 2006 19:08

sakra tenhle telefon me pekne nalamal v presvedceni koupit si S75 ... vsechno bych ozelel, jen ne rychlost. Nevite nekdo jak je na tom v tomto smeru? pomaly M55 me z mavnuti nad "vykonem" mobilu pred jeho koupi vylecil
pogik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bonfire 15. 2. 2006 20:19

S68 je celkem rychla, ale ovsem zalezi na softwaru
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bonfire 15. 2. 2006 20:21

M. píše:Jenze k cemu karta, kdyz nema MP3 a fotak?


kdyz ma malou pamet tak se to urcite hodi (jeje, kdyz byla moje S65 nova, to bylo ze 10MB je moooc mista :mrgreen: )
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 15. 2. 2006 20:24

S 68 je IMHO designove hodne povedena vecicka, celkove se mi Siemens zacina designove o moc vice libit nez nokia(viz 6233)
a cenove se snad musi libit kazdemu ;-), tam je bez konkurence
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simp 15. 2. 2006 20:32

M. píše:Jenze k cemu karta, kdyz nema MP3 a fotak?


No, na data, ne? Potřebné aplikace mi v telefonu zabírají skoro 2 MB. Kdybych si chtěl koupit český a německý slovník, to jsou skoro další 3 MB, nějaké ty texty, e-maily fotografie, i nějaký ten zvuk, i když není MP3... To už je sakra malá rezerva u nového telefonu. Ani by nemusel mít paměťovku. Kdyby měl vnitřní paměť alespoň 32 MB, byl bych klidný a určitě bych si ho koupil.

Je to po S65 podle mě druhý nejhezčí mobil (společně s SL45)
simp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan (novy) 23. 3. 2006 08:41

Tak konecne se zacina objevovat v nabidce obchodu. Mate uz nejake prakticke zkusenosti?
zivan (novy)
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků