CX 75

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kindzo 12. 3. 2006 20:11

Je to pomaly mt a fakt mrzne???Oplati sa ho kupit?
Naposledy upravil kindzo dne 17. 3. 2006 08:25, celkově upraveno 1
kindzo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MK 12. 3. 2006 20:19

Hlavně záleží na tom jakej v tom máš fw. Já mam M75 s fw13 a mobil mi zamrzne jenom mojí vinou (patche). A k tý pomalosti - slimákem bych ho rozhodně nenazval (ale je možný, že je to tim, že mam patch na zrychlení odezvy klávesnice). S rychlostí na tom bude asi tak jako tvoje CXT70.
MK
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 13. 3. 2006 18:15

Odezvy a tak jsou v pohodě, ale bohužel běh Javy není zrovna plynulý (znatelné zejména u her).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Siemens75 16. 3. 2006 02:41

V tvojom prispevku ma trosku zarazil ten vyraz kvader. Videl som uz vela tehiel ale 75 s tym nema nic spolocne. Aj ked vyzera zvlastne. Ja som s nim nadmieru spokojny. Mam panoramu tak som stale online pripojeny na Wap. Podla mna je aj dost rychly a hlavne za tu cenu poskytuje vela moznosti. Ak mas Pc /co ja bohuzial nemam/ tak si s nim mozes robit co chces. Ja si myslim ze v porovnani cena moznosti je to vyborny fon. A to som bol pred tym zaryty nokiak ale Nokiu uz nechcem ani vidiet. To je fon pre blbeckou.
Siemens75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod korenisko 16. 3. 2006 06:19

Ked ti mozem poradit, tak ho vobec neber. Ja ho mam. Stale vypinanie, pomala java, nekvalitne materialy, pomaly bt, stale padanie netu na pc. Bral som ho aj ja koli funkciam, fotaku, ale som uprimne sklamany. Uz S55 bola lepsia.
XPERIA L
korenisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MK 16. 3. 2006 11:30

Nemáš tam náhodou fw5? Já mam na M75 fw13 a mobil se mi vůbec nevypíná.
MK
Junior

Odeslat příspěvekod strider 25. 3. 2006 15:49

CX75 je spickovy foun. Praca s nim je hodne podobna smartphonom najme co sa tyka moznosti prace so subormi a zlozkami. Praca s nim je podobna ako s klasickym operacnym systemom. Ma spickove funkcie a moznosti a existuje nan mnozstvo skutocne vyspelych aplikacii,ktore z neho robia takmer pristroj porovnatelny so smartphonom. Treba len vediet ako ho pouzivat a mozte usetrit kopec penazi od kupy omnoho drahsich masin,ktore v podstate nedokazu takmer o nic viac len su zbytocne predrazene. A ak niekomu blbne tak ma asi vadny kus a nech teda ide do servisu a neposudzuje podla jedneho vadneho kusu vsetky telefony. Tot vsjo:-)
strider
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 26. 3. 2006 12:02

CX75 je hodne dobra, kdyby jsi sel treba do napr. A65 tak to je hroznej foun, ale u tohodle kousku je vsechno v poho, nezamrza, prace s nim je rychla ma kvalitni displej muzes s nim delat vsechno, cist knizky, fotit, koukat na video, jinak kdyz si pichnes do founu fw 12 ci 13 tak telefon je bez problemu
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Jirk4 26. 3. 2006 15:44

A65 totiz neni Siemens ;)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 26. 3. 2006 16:24

Ale přeci je :wink: , A65 je prakticky překrytovaná C60.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod karf 26. 3. 2006 16:51

ještě k té odezvě. dneska jsem se hrabal ve svém starém telefonu (nokia 6210) a s hrůzou jsem zjistil, že je naprosto šíleně pomalej. u cx jsou reakce prakticky bleskové
karf
Junior

Odeslat příspěvekod Bonfire 26. 3. 2006 21:05

6210 nebyl moc velky rychlik, jeden z poslednich mobilu series30, proste toho uz bylo na tu platformu moc :) stejne jako 6230i, ta je taky pomala
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod korenisko 26. 3. 2006 21:15

chlapi vy ste asi nafetovani alebo co! Mam fw23 aby bolo jasno, a porovnavat hlupy fon so Symbianom/WinMobile je tupe.
XPERIA L
korenisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 27. 3. 2006 05:54

2 korenisko: Co se týče správce souborů, tak proč ne? :wink:
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod se.milan 27. 3. 2006 20:39

CX75 je spickovy MT a tomu komu nefunguje by sa ho mal naucit pouzivat, ja ho mam 4 mesiace a nezamrzol ani raz, som s nim nadmieru spokojny a nevymenil by som ho za iny v ziadnom pripade. Nech sa nikto nehneva ale podla mna Nokie su na tom ovela horsie, ved len ich displeje vyzeraju ako z miniluho storocia a ziadna Nokia nemoze vybavou a cenou konkurovat SIE
se.milan
Junior

Další stránka