C75 - kde najít, co je nového ve firmware 24?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Howard 13. 4. 2006 10:36

Stáhnul jsem si z této stránky novou verzi firmware 24 pro můj Siemens C75, mám variantu A415. Update byl bezproblémový a úspěšný.
Ale kromě toho krásného pocitu, že mam nejnovější verzi, bych chtěl znát i co je nového, nějaký changelog.
Nemůžu to tam nikde najít. Můžete mě prosím nasměrovat?
Howard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 13. 4. 2006 12:41

Ono se taky může stát, že nebude obsahovat nic nového. Spíš je to jen stabilnější a rychlejší verze té starší verze.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Howard 13. 4. 2006 13:31

Pak by tedy v changelogu mely byt uvedene opravene bugy a i ty by me zajimaly. Nebo alespon najit nakou stranku, kde by bylo napsano alespon to, ze tam byly opraveny bugy.
Howard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 13. 4. 2006 22:50

Nebo to najdeš na SiemensManii. :wink:
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bonfire 15. 4. 2006 21:24

zadne changelogy verejne pristupne nejsou..
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilemike 25. 5. 2006 09:11

tak dnes sem taky uprgadnul na FW24 a uvidime esi se vyresily stare chyby...ci pribyly nove...
dam vedet neni problem pri me caste praci s founem na ne narazit i za dnesni den... :lol:

MMike 8)
Nokia 6131 fw. 6.10 + microSD Transcend 1GB + Kredit 450 + Surf+ (rezervni VDF Odepiš)
mobilemike
Junior

Odeslat příspěvekod mobilemike 28. 5. 2006 09:57

takze fw24 stale ma chybu kdyz chcu vejit do slozky melodie ci obrazky fakne me : Chyba v Profilu !

Pomuze jen vyp/zap mobil...

mrzute :roll:

na nejaka vylepseni/zrychleni jsem doted nenarazil...

MMike 8)
Nokia 6131 fw. 6.10 + microSD Transcend 1GB + Kredit 450 + Surf+ (rezervni VDF Odepiš)
mobilemike
Junior

Odeslat příspěvekod mobilemike 8. 6. 2006 16:11

dalsi chybka ktera se me dnes stala...pisu pisu sms,najednou koukam,znaky ani pocet sms se neodpocitavaji...ale psat slo v pohode dal...horsi to bylo ze po dopsani sms o cca. 500 znacich ji neslo ani poslat ani ulozit nic...zadna reakce na dane volbe...co hur ani vypnout červenym sluchatkem mobil neslo...baterka musela ven...o sms sem samozrejme prisel :hm

Nevim vocogo...tydle chybky a chybicky zjistuji kdyz - jako dnes - zhruba 1x za 2-3 hodiny kontroluji emaily ve 3 schrankach a misty nejaky ten kouk na WAP či Pres Operu Mini na http://www... :x

Uz ani nevnimam chybu v profilu...kdyz chcu vlezt do obrazku/melodii automaticky hned pred tim vyp/zap mobil...

Siemens asi pude brzo z domu jak me nasere dalsim nedoreskem :roll:

MMike 8)
Nokia 6131 fw. 6.10 + microSD Transcend 1GB + Kredit 450 + Surf+ (rezervni VDF Odepiš)
mobilemike
Junior

Odeslat příspěvekod Bonfire 10. 6. 2006 12:45

reseni je nahrat starsi fw, nejlepe fw19
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků