Siemens v USA (x65,70)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod grep 30. 5. 2005 09:47

Ahoj,
koupil jsem si nový CX70 hlavně proto, že jsem potřeboval mobil, který bude fungovat i v USA. Co mě ale zarazilo je, že k němu byla nabíječka, která je jen na 220-230V a tudíž pravděpodobně bude v USA na 110V nefunkční. Docela mě to zklamalo, protože jak foťák tak holicí strojek mám duální, ale na mobilech se zřejmě víc šetří. Dělají to i jiní výrobci nebo jen Siemens?

Takže, co teď s tím? Máte někdo zkušenosti? Jsou asi 3 možná řešení -
1) koupit si US nabíječku - ale kde ji sehnat? Předpokládám, že Siemens se v USA prakticky vůbec neprodává, takže ji bude třeba sehnat někde tady nebo pořádně prolézt americký obchody a asi nebude levná.
2) Koupit si v USA před nabíječku adaptér - taky asi nebude moc levný
3) Koupit si USB kabel a nabíjet přes počítač - jenže to zas chce mít občas přístup na několik hod. k počítači, nabíjení asi trvá dýl...

Tak co s tím :?: :?: :?: :hm
:hm :hm
grep
Junior

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 30. 5. 2005 13:33

Dělají to snad všichni výrobci... Zkusil bych být tebou koupit USA nabijecku primo u Siemensu, nebo "trafo" ze 110V na 220V...
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod grep 30. 5. 2005 14:53

Siemens americkou nabijecku nenabizi, ma na strankach ale s evropskou koncovkou, ktera bezi i na 110, stoji okolo 500... Ted mi nekdo tady trvrdil, ze by klidne tu na 220 strcil do americky zasuvky, ale to se mi nechce verit, ze je spravne...
grep
Junior