Do M65 se mi otvorem kolem joisticku dostává prach pod sklíč

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod scuderie 2. 6. 2005 19:48

Do M65 se mi otvorem kolem joisticku dostává prach pod sklíčo!! Chtěl bych se zeptat jestli s tím máte někdo zkušenost. Telefon jsem třikrát reklamoval. 1. reklamace výměna obou kritů
2. reklamace - závada neshledána
3. reklamace závada neshledána
U jiných M65 které jsem mel v ruce se závada neprojevila.
Zkuste si sami fouknout do joisticku jestli se neorosí sklíčko.
Díky za odpověd.
scuderie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hondaq 3. 6. 2005 18:26

Já prach pod sklíčkem nemám, zkoušel sem fouknout do joistiku a sklíčko se neorosilo...takže se tam prach nedostane. tzn. máš tam netěsnost a vzhledem k tomu že je to outdoor a má zvýšenou odolnost proti vnikání prachu by ti měli reklamaci uznat.
To že řeknou Závada neshledána jim přece mužeš vyvrátit tím že máš prach pod sklíčkem a ten jim ukázat. pak už snad couvnout nemůžou...
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Junior

Odeslat příspěvekod adamek.jan 3. 6. 2005 18:48

Ja bych to dal reklamovat ne na prodejdu, ale doporucene primo na adresu Siemens CR (adresa) a prilozil bych malinko priostreny dopis s tim ze chci vratit penize a koupil bych si po techto zkusenostech neco jineho. Tuto zkusenost s firmou Siemens jiz mam take za sebou; tenkrat jsem se nastval pri treti reklamaci MC60, zazadal o vraceni penez a koupil si SE T630.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod scuderie 3. 6. 2005 19:05

Hondaq píše:Já prach pod sklíčkem nemám, zkoušel sem fouknout do joistiku a sklíčko se neorosilo...takže se tam prach nedostane. tzn. máš tam netěsnost a vzhledem k tomu že je to outdoor a má zvýšenou odolnost proti vnikání prachu by ti měli reklamaci uznat.
To že řeknou Závada neshledána jim přece mužeš vyvrátit tím že máš prach pod sklíčkem a ten jim ukázat. pak už snad couvnout nemůžou..../quote]

Ten prach jsem jim ukázal(v Brně prodejna AGORA Plus) a technik v Praze napsal že mám používat všechny těsnící krytky (což samozdřejmě používám,ale těžko kolem joysticku)Psl jsem znovu do prahy, tak uvidím. :(
scuderie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheper 15. 6. 2005 18:23

Ja mam taky M65 a stava se mi to same! Ja uz sem se na to radsi vykaslal a zvyk sem si na to! Hodne uspechu pri reseni ohoto problemu :-)
Život je pes!!
A proto si ho vychutnejte do poslední kapky :)

Cogito ergo sum
Cheper
Kolemjdoucí