S68 - chybný čas u SMS

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Wolfov 17. 6. 2006 16:53

Podle toho co tu pisete to vypada na problem VF.Jak je znam,bude se delat,ze o nicem nevi a zahadnym tichym zpusobem se vse nahle vyresi.
Naposledy upravil Wolfov dne 17. 6. 2006 17:28, celkově upraveno 1
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nighthawk 17. 6. 2006 17:10

Wolfov píše:Podle toho co tu pisete to vypada na problem VF.Jak se znam,bude se delat,ze o nicem nevi a zahadnym tichym zpusobem se vse nahle vyresi.

už aby to bylo, je zajímavé, že s mým siemensem s55 jsem tenhle problém neměl (z provozu jsem ho vyřadil minulé úterý a nahradil právě 6234)
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod slupeto 24. 6. 2006 11:16

Podle mne to není chyba operátora, ale firmware telefonu. Já jsem to zkoušel takto: Mám T-Mobile a zkoušel jsem z telefonu Nokia 6131 posílat SMS a vždy mi přišla doručenka odesláno v 10:00 přijato 9:00 tedy -1 hodina (časové pásmo jsem měl nastaveno +1GMT). Pokud jsem ale vyndal kartu a přendal ji do mého druhého telefonu SEJ300i a poslal SMS tak čas odeslání i doručení byl OK. Podotýkám že jsem zkusil poslat SMS do všech sítí. Kdyby to byla chyba operátora, tak se do projeví u doručenek na jakémkoli telefonu. Tudíž já si myslím že to je chybou daných telefonů.
slupeto
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krivacek 29. 6. 2006 17:37

slupeto píše:Podle mne to není chyba operátora, ale firmware telefonu. Já jsem to zkoušel takto: Mám T-Mobile a zkoušel jsem z telefonu Nokia 6131 posílat SMS a vždy mi přišla doručenka odesláno v 10:00 přijato 9:00 tedy -1 hodina (časové pásmo jsem měl nastaveno +1GMT). Pokud jsem ale vyndal kartu a přendal ji do mého druhého telefonu SEJ300i a poslal SMS tak čas odeslání i doručení byl OK. Podotýkám že jsem zkusil poslat SMS do všech sítí. Kdyby to byla chyba operátora, tak se do projeví u doručenek na jakémkoli telefonu. Tudíž já si myslím že to je chybou daných telefonů.y/quote]


tak sem si dal v 6131 GMT +2 ale zase mi to posunulo všechny události o hodinu dopředu (nevím tady na stránkách taky uvádějí +2)
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chalmi 4. 7. 2006 20:11

Zcela náhodou jsem si zkontroloval doručenky a ejhle:- Vodafone se chytil za nos a v tichosti upravil časy.Časy u doručenek jsou v pořádku.
chalmi
chalmi
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfov 5. 7. 2006 10:40

Wolfov píše:Podle toho co tu pisete to vypada na problem VF.Jak je znam,bude se delat,ze o nicem nevi a zahadnym tichym zpusobem se vse nahle vyresi.


Snad poprve cituju sam sebe :mrgreen:
Naprosto bezny postup reseni problemu u operatoru...
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan (novy) 26. 9. 2006 12:00

S68 s FW 47 a konecne mam cas u dorucenem v poradku.
zivan (novy)
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků