E71 - kdy bude?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod saus 12. 10. 2006 09:07

Kde a jak mám v tomto telefonu nastavit internet aby fungoval? Už se s tím trápím druhý den a nic. :(
saus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wir-jin 12. 10. 2006 11:05

Tak snad by ti měl pomoct konfigurátor ze stránek výrobce, ale mám pocit, že v poslední době jim nějak nefrčel, tak ani nevím jestli už zase jede...
One of Djs Affair project
Siemens C35i->ME45->M55->S75->SE W880i->HTC HD2->HTC 8S->Lumia 925
HTC HD2 (Leo) Segal - Těžko ho zabít
Wir-jin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 10. 2006 12:26

saus píše:Kde a jak mám v tomto telefonu nastavit internet aby fungoval? Už se s tím trápím druhý den a nic. :(:/quote]

Zkus tohle, E71 a S75 by měly běžet na stejné platformě, jen E71 má mnohem lepší displej.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 10. 2006 12:37

Jinak E71 jsem si vyzkoušel na Invexu, fakt moc hezký telefon. Bohužel tam ale byl nahraný TMO soft (proc?! :oboze ) a byla to ta černá verze, co se patlá. Patlance vidět šly, ale jak tu už padlo, nejsou tak hrozné jako u jiných mobilů. Displej je úžasný, jenom mě fakt mrzí, že tam byla ta TMO verze, jelikož bych rád viděl na živo ty nádherné ikonky (WMV video, 5,8 MB, od Franty Svobody ze SM), ne žádné bílo-růžové malůvky. Každopádně video v poho na celý displej, na klávesnici se fakt dobře píše. :tleskani

Jdu do něj, a to co nejrychleji. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod neveceral 12. 10. 2006 12:59

Dá se propojit e71 s počítačem s DSL internetem tak, aby si telefeon bral internet přímo z počítače a nesnažil se sám připojit? Dík.
neveceral
Junior

Odeslat příspěvekod booroo 12. 10. 2006 21:14

zdravim,mam jen takovy dotazek na cerstve majitele,jestli se upozorneni na vybitou baterii ozve 5 minut pred zkolabovanim telefonu jako u starych siemensu,treba nokie hlasi vybiti i 4 hodiny a stale funguje diky
booroo
Junior

Odeslat příspěvekod CrazyFish89 13. 10. 2006 11:38

Ja jsem žádné upozornění nezaznamenal, ale třeba jsem byl mimo slyšitelnou oblast. Ale pokud se neozývá, tak si myslím že to je zanedbatelný detail ;-)
Sie MT50 -> BQS E71
CrazyFish89
Junior

Odeslat příspěvekod Bibendum 13. 10. 2006 14:10

Takže dnes mi došel,tak jsem aspoň napíšu první dojmy:

klady:
-kvalita displeje
-slušná kvalita mp3 přehrávače
-design (jak už ude psal CrazyFish89,tak mi taky přijde mnohem hezčí na vlastní oči,než na těch fotkách)
-možná o něco lepší kvalita signálu,měl jsem před tím SE T610 a měl jsem většinou o jednu či dvě čárky míň

zápory:
-prostřední navigační tlačítko se při pohybu směrem nahoru má větší stisk než na ostatní strany,občas se mi stalo že jsem zároveň s ním stiskl to prostřední potvrzovací,asi jediná chyba co mi na tom telefonu zatím vadí
Bibendum
Junior

Odeslat příspěvekod Wir-jin 13. 10. 2006 18:25

booroo píše:zdravim,mam jen takovy dotazek na cerstve majitele,jestli se upozorneni na vybitou baterii ozve 5 minut pred zkolabovanim telefonu jako u starych siemensu,treba nokie hlasi vybiti i 4 hodiny a stale funguje diky

U tohodle modelu teda nevím, ale moje S75 upozorní na vybitou baterii, a vydrží v pohotovosti asi ještě dvě hodiny. Taky mě to překvapilo, páč jsem zvyklí na starší Siemensy. Ale Mám dojem že takhle by to měly mít všechny novější modely včetně E71 ;)
One of Djs Affair project
Siemens C35i->ME45->M55->S75->SE W880i->HTC HD2->HTC 8S->Lumia 925
HTC HD2 (Leo) Segal - Těžko ho zabít
Wir-jin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod booroo 13. 10. 2006 22:55

wir-jin:Doufam ze to tak bude,je to prkotina,ale pro mne,co nehlida stale baterii, docela dulezita
booroo
Junior

Odeslat příspěvekod qmira 13. 10. 2006 23:09

Bych rad stoho fotecku :lol:
Samsung s7
qmira
Junior

Odeslat příspěvekod CrazyFish89 15. 10. 2006 19:55

tak už to mám ověřený ... upozorňuje to na slabou baterku ;-)

qmira: jednu fotku jsem daval do fora: "Jak fotí vaše Siemensy" nebo tak nějak :-)
Sie MT50 -> BQS E71
CrazyFish89
Junior

Odeslat příspěvekod saus 16. 10. 2006 11:55

Někde jsem četl že má E71 nějakou funkci pro podcasting. Nevíte někdo co to je?
saus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 10. 2006 19:26

http://cs.wikipedia.org/wiki/Podcasting

Zkopírovaná troška:
Podcasting je metoda šíření informací vynalezená v roce 2004 Adamem Currym a do jisté míry konkurující rádiu. Pro jednotlivé navazující sady záznamů se používá slovo podcast či český volný překlad audio RSS.

Jde o zvukové nebo video záznamy, které autor podcastu umísťuje na Internet v podobě souborů (často ve formátu MP3), na které odkazuje na webových stránkách, ale především v uzpůsobeném RSS feedu. Ten pak specializovaný program (zvaný podcatcher nebo podcast receiver) průběžně monitoruje a nové soubory sám stahuje a nahrává do uživatelova osobního přehrávače.

Jestli je v E71, Ti zatím potvrdit nemůžu.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pc99096 17. 10. 2006 09:53

tak mam ho par dni a tu je par dojmov:
+velkost, hmotnost
+displej
+cena
+celkom dobry zvuk v sluchatkach
+prehrava mp4 video 320x240

-firmware - nedoladeny
-nema ekvalizer
-ak ma zablokovane tlacitka, nejde ovladat ani hlasitost ani prepinanie skladieb medzi mp3, ani stanice na radiu
-nema profil lietadlo
-pri dlhsich mp3 usekne zaciatok mp3 [asi pol sekundy]
-nema standardny siemens konektor
-pri zablokovanej klavesnici sa na displeji nebojavi ikona neprijateho hovoru ako u starych siemensov
-klavesa "sipka hore" sa fakt blbo stlaca, vacsinou stlacim aj potvrdzovacie tlacitko
-micro sd karta je pod baterkou
pc99096
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka