E71 - kdy bude?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jarri 17. 10. 2006 09:19

Ja jsem s nim zatim spokojen, ale nejaky nedodelavky ma, ale sehnal jsem si novy firmware ze stranek B-S: E71_399100.xbz_update, ale nevim, jestli ho mohu pouzit. Potreboval bych sehnat nekde seznam zmen.

Mam otazky:
Jak dlouho vam vydrzi baterka? Dost volam a hraju si s nim a naposled mi vydrzel cca 40 hodin, coz je na me dost uspech
:lol:

Potrebuji, ale urgent sehnat navod co konfiguracni sms, ktera mi nastavi GPRS, MMS a email. o2 ani ti tupouni na BenQ-Siemens na HelpDesku nemaji na tento telefon vubec neic .... nechapu! :?:

Diky vsem za zpetnou vazbu, Jarri.
Jarri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bibendum 17. 10. 2006 13:49

To nastavení MMS a emailu by se mi taky hodilo,zatím se mi to nějak nepodařilo.Jinak prý funguje nastavení z jiných Siemensů,ale nezkoušel jsem to.A ta konfigurační sms od operátora se odesílá jak? :hm
Bibendum
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 17. 10. 2006 17:49

Pánové, datové profily si nastavte podle tohoto ! :wink:

Je to sice pro S75, ale jelikož E71 běží na stejné platformě, není problém (vím o jednom, který si to na E71 podle toho úspěšně nastavil).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jarri 17. 10. 2006 22:10

diky, vyzkousim, ale stejne me stve, ze jim nefunguje stale ten konfigurator na B-S webu.

Co novy FW 39, uz ho nekdo zkousel?
Jarri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bibendum 17. 10. 2006 22:20

Díky moc ConPower,zatím jsem vyzkoušel ty aplikace co jsou v telefonu co se připojují a fungují.Akorát když kliknu v hlavním menu na ikonku "internet" tak se mi napíše internal error 13,nevíte někdo co s tím?
Bibendum
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarri 18. 10. 2006 12:09

mam stejny problem s tim prohlizecem, ale vyresil jsem to operou mini :-), ale mam dalsi dotaz:

-jak se zmensuje na pozadi jimm?
-jak se nastavuje, aby mi po 29 vterinach nespadl? kdyz to nastavim na vic, hlasi mi to chybu.

diky.
Jarri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 10. 2006 17:25

Já už ho mám objednaný, zítra snad přijde, tak se na to taky mrknu. :)

Jinak nevím o tom, že by E71 zvládala minimalizovat aplikace.. Možná zkusit Jimma ze SE (K700i taky neumí multitasking, ale položkou v menu Jimm jel na pozadí), ale nepředpokládám úspěch.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Carismatico 18. 10. 2006 17:26

Cetl jsem, ze ma 3D javu takze by snad nemela byt pomala jako u CX75 co myslite? na takovych skvelym displeji by bylo pareni her jedna radost. Asi nebude mit chip od Radeonu co ? :(
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 10. 2006 17:36

Podle vlastníků je Java srovnatelná s K700i, papírově vychází jBenchmark výsledky 1.0 a 2.0 líp Sony Ericssonu, ale aspoň 3D má lepší E71. Zítra nebo pozítří porovnám. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 19. 10. 2006 12:20

btw. Jak to vubec vypada s recenzi na Mobilmania.cz?
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flemo 19. 10. 2006 12:32

ConPower píše:Jinak nevím o tom, že by E71 zvládala minimalizovat aplikace.. Možná zkusit Jimma ze SE (K700i taky neumí multitasking, ale položkou v menu Jimm jel na pozadí), ale nepředpokládám úspěch.
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod Jarri 19. 10. 2006 12:41

Panove, potrebuji poradit s tim Jimmem na E71. Stale mi pada cca po 40 vterinach - chyba I/0 .... :cry:

dalsi vec jsou java hry - vyzkousel jsem asi 70 her a rozchodil jsem jen 3 - mate nekdo tip, nebo jen nazvy her, ktere jdou?
Jarri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 19. 10. 2006 16:31

flemo píše:Podla toho co viem, E71 ma multitasking na urovni S75 - na pozadi moze bezat mp3 prehravac, ale ostatne aplikacie nevie dat na pozadie.

Jo, o možnosti MP3 přehrávače na pozadí vím, mluvil jsem o aplikacích. :wink:

2 Jarri: http://java.unas.cz/sxg75.php - Zkus to, je tam pár freewarových her z jiných Siemensů s QVGA displejem, jinak zatím prakticky žádnou stránku neznám.. Ale to se rozchodí. :) Možná zkusit hry z K800i, Siemensy a SE byly v Javě více-méně kompatibilní. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bibendum 19. 10. 2006 17:46

Chtěl jsem se zeptat zda už máte někdo k tomuto telefonu kabel.Chci si objednat ten DCA-140 tedy USB,tak by mě zajímalo jak dlouho trvá třeba překopírování mp3 skladeb na třeba 1GB kartu? Bohužel ho namaj skladem tam kde ho chci,jen seriovej a na něm by to bylo asi pomalejší :?
Bibendum
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CrazyFish89 19. 10. 2006 17:48

Jarri píše:Panove, potrebuji poradit s tim Jimmem na E71. Stale mi pada cca po 40 vterinach - chyba I/0 .... :cry:

dalsi vec jsou java hry - vyzkousel jsem asi 70 her a rozchodil jsem jen 3 - mate nekdo tip, nebo jen nazvy her, ktere jdou?


Taky jsem postahoval hafo her a taky jsem nic nerozjel ... jake jsi rozjel? (samozřejmě kromě těch co v něm už jsou :lol: )
Sie MT50 -> BQS E71
CrazyFish89
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků