E71 - kdy bude?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Vassilij 26. 10. 2006 16:47

Dragonnx píše:For ConPower:

Dop*dele, to je nádhernej mobajl :) . Závist je hloupá vlastnost, ale normálně Ti ho závidím :) . Co si měl v balení?? Jak to vypadá s recenzí?? Bude?? A kdy?? Zatím stačí ta uživatelská, ale ta oficiální mobilmániovská??

Dragonnxn/quote]

Ty mas taky s75 ze? taky zavidim. kdybych o mesic pockal. a este bych usetril.
Vassilij
Junior

Odeslat příspěvekod CrazyFish89 26. 10. 2006 20:44

chlup píše:Tak to ti uz gratuluji :-) doporucuji ti ten malicky papirovy 3uhelnicek na displeji odlepit a nechat si tam tu folii. Jelikoz nebudes to pak mit tak "upatlale". sak pochopis az to pozdeji sundas..... Jinak s tim videem a pretacenim mas pravdu. Je to ale fajn telefon a sem rad, ze ho mam :mrgreen:

Taky jsem to poznal až jsem to odlepil :-D ale tyden mi to tam vydrželo, pak jsem se nudil a ja vul to odlepil :lol:
Sie MT50 -> BQS E71
CrazyFish89
Junior

Odeslat příspěvekod chlup 27. 10. 2006 02:24

Prave se mi zda, ze ten displej dokaze nekdy byt vice upatlany nez cely telefon :-) jojo, snad i priste bude to sklicko potazene teflonem :-D
Paegas => Oskar => Oskar Vodafone => Vodafone CZ => ?????
chlup
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 27. 10. 2006 14:40

chlup píše:doporucuji ti ten malicky papirovy 3uhelnicek na displeji odlepit a nechat si tam tu folii. Jelikoz nebudes to pak mit tak "upatlale".

A nestrhne se s tím trojúhelníčkem i fólie? Než si seženu někaou jinou, tak si ji určitě nechám, nechci mít tenhle skvost poškrábaný. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Caddy 27. 10. 2006 16:09

on asi myslel prave jen ustrihnout ten trjuhelnicek a zbytek nechat :))
Caddy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bibendum 27. 10. 2006 17:21

Ten trojúhelníček v rohu je jen kousek papíru co se dá lehce od té fólie odlepit a pak zpět ten kousek fólii přitisknout.Nemusí se nic odstříhávat :wink:

Já ji musel stejně ale odlepit celou,protože ta fólie byla u toho telefonu jak mi přišel mírně poškrábaná :? Nevíte kde by se případně dala sehnat nějaká nová fólie na tento phone?
EDIT:chtěl jsem se ještě zeptat jestli nevíte o nějakém prográmku na převod videí třeba z avi nebo wmv do formátů co podporuje telefon (MPEG4, 3GPP)? Díky
Naposledy upravil Bibendum dne 27. 10. 2006 17:49, celkově upraveno 1
Bibendum
Junior

Odeslat příspěvekod Skijumper 27. 10. 2006 17:28

A co tam je u toho trojůhelníčku? :)
Apple iPhone 7 128GB Mate Black + iPad Mini 4 Cellular 128GB Silver
Skijumper
Junior

Odeslat příspěvekod Baxtter 27. 10. 2006 18:15

Na převod do 3gp je asi nejlepší "3GP Video Converter" umí např. převést celé DVD, podporuje *.mpeg, *.mpg, *.avi, *.wmv atd. nebo porgram "Super".
Baxtter
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 27. 10. 2006 18:48

Já jsem spokojený s ImTOO 3GP Converter. Simpsony do QVGA rozlišení se super zvukem má za 27 MB.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lu.kas 27. 10. 2006 19:20

Btw. Jak dlouho to trva? Musim treba celej film poustet pres noc?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior

Odeslat příspěvekod Baxtter 27. 10. 2006 19:27

Nikdy jsem to přesně neměřil, protože to moc dlouho netrvá. Na dual core procesoru jeden *.vob z DVD asi 15 minut. Převod jednoho díli Simpsonů asi 5 minut.
Baxtter
Junior

Odeslat příspěvekod chlup 27. 10. 2006 21:16

Ano, staci tu folii jen "nahnout" a 3uhelnicek vypadne a pak spatky pritisknout folii. Nekde v mobilnich obchodech jsme videl i specialni folie proti poskrabani sklicka ale za 100Kc, coz uz si myslim je pekna volovina to kupovat. Jinak na 3gp filmecky pouzivam Plato Video To 3GP Converter. Konverze je rychla a nemam ani dual proc 8)
Paegas => Oskar => Oskar Vodafone => Vodafone CZ => ?????
chlup
Junior

Odeslat příspěvekod Bibendum 27. 10. 2006 22:08

Už jsem ten 3GP converter vyzkoušel a v pohodě.Jinak k té fólii za 100Kč:kamoš si ji kupoval na k750i za nějaký 200Kč a moc dlouho mu nevydržela,tak si koupil nějakou lepší asi za 500Kč a s tou už je prý spokojený,tak jsem přemýšlel co na takovém kousku plastu může stát tolik peněz :mrgreen:
Bibendum
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 10. 2006 22:24

ConPower píše:Já jsem spokojený s ImTOO 3GP Converter. Simpsony do QVGA rozlišení se super zvukem má za 27 MB.7/quote]

Pouzivam ten stejny a jsem taky max. spokojen.. :tleskani :tleskani
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bonfire 29. 10. 2006 19:39

ja osobne pouzivam SUPER pro kodovani na SXG75 - video MPEG4 64kbps 12fps, audio AAC 16kbps, konverze rychla, video kvalitni, nemuzu si stezovat :-)
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka