E71 - kdy bude?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Carismatico 30. 10. 2006 12:10

Kdyz mate to video v QVGA rozliseni a je ve fullscreen neseka se ?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 10. 2006 20:42

Ne, jede plynule, jenom ještě musím přijít na vhodný bitrate obrazu, abych tam při rychlejších pohybech neměl moc kostičky. :) Vyzkouším tip od Bonfire-a.

Jinak dřív jsem psal, že při fullsreenu nejde přetáčet... Neměl jsem pravdu, zkoušel jsem podržet směr vpravo (při držení naležato nahoru) a ejhle - ono se to přetočilo. :) Jen nevidím časomíru, ale furt lepší jak drátem do oka.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dragonnx 30. 10. 2006 21:14

A jak je to teda s tou redukcí?? Jde tam nějaká (popř. jaká)??

ConPowere nebo jiný majiteli BQS E71 - mohl byste mi někdo poslat fotky se zasouváním karty (kam jí zasouváte atd.)?! Plís.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Satanek 31. 10. 2006 12:37

Mám E71 a zdá se mi, že tam mám vadný pixel. Normálně si toho ani nevšimnu, jenom když je displej černý tak tam svítí bílý bod... je to reklamovatelné?
Satanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bibendum 31. 10. 2006 13:34

No pokud platí to stejné jako u lcd monitorů,tedy že je povolena nějaká tolerance vadných bodů (podle značky),tak asi ne.Ale třeba je to u mobilů jinak.
Bibendum
Junior

Odeslat příspěvekod Satanek 31. 10. 2006 13:36

Bibendum píše:No pokud platí to stejné jako u lcd monitorů,tedy že je povolena nějaká tolerance vadných bodů (podle značky),tak asi ne.Ale třeba je to u mobilů jinak.i/quote]

A nevíš kde by se to dalo zjistit?
Satanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saus 31. 10. 2006 15:27

ConPower: Kde jsi prosímtě sehnal tu paměťovku za čtyři stovky?
saus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bibendum 31. 10. 2006 16:14

Satanek píše:
Bibendum píše:No pokud platí to stejné jako u lcd monitorů,tedy že je povolena nějaká tolerance vadných bodů (podle značky),tak asi ne.Ale třeba je to u mobilů jinak.i/quote]
A nevíš kde by se to dalo zjistit?t/quote]

Zde je na toto téma diskuze http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtop ... %E9+pixely
Bibendum
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 31. 10. 2006 19:52

Dragonnx píše:ConPowere nebo jiný majiteli BQS E71 - mohl byste mi někdo poslat fotky se zasouváním karty (kam jí zasouváte atd.)?! Plís. /quote]

Není to moje fotka, ale to snad nevadí. :) - Mrkni sem. Jak vidíš, je tam takový plíšek, na kterém je vyryto Unlock se šipkou nahoru (normálně posuneš, on se zvedne, abys mohl kartu vyjmout) a Lock se špikou dolů (zasuneš, aby karta držela :D ).

Jinak kartu mám z computershop.cz, konkrétně tuhle, ale jak vidím, už podražila. :) Na stránce je ale i levnější kousek, nicméně pořád to nejsou moje 4 stovky. 8)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dragonnx 31. 10. 2006 21:28

ConPower píše:Není to moje fotka, ale to snad nevadí. :) - Mrkni iurl=http://f3-net.net/pictures/fotky/e71/image16.jpg]sem[/url]. Jak vidíš, je tam takový plíšek, na kterém je vyryto Unlock se šipkou nahoru (normálně posuneš, on se zvedne, abys mohl kartu vyjmout) a Lock se špikou dolů (zasuneš, aby karta držela :D ).
-/quote]

Díky za foto a návod. Takže jsem z něj pochopil, že je paměťovka uložená pod baterkou?!
Dragonnx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chlup 31. 10. 2006 21:41

Jo je, je to spatne pri jeji manipulaci, kdyy s ni clovek casto manipuluje ale jinak z opacneho hlediska je lepsi, kdyz je "zamaskovana".
Paegas => Oskar => Oskar Vodafone => Vodafone CZ => ?????
chlup
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 1. 11. 2006 17:33

To jo, viz. případ Dragona.. :) I když je pravda, že S75 to nemá nejšťastnější, třeba takovému Samsungu D600 by jen tak nevypadla. :hm
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dragonnx 1. 11. 2006 21:36

ConPower píše:To jo, viz. případ Dragona.. :) I když je pravda, že S75 to nemá nejšťastnější, třeba takovému Samsungu D600 by jen tak nevypadla. :hm!/quote]

Já jsem myslel, že když se ta paměťovka se zasouvátkem do S75 pořádně zasune, tak to tam bude na fest :| . Tak asi ne, no :cry: ?! A nesměj se mi :cry: . Dobře to má vymyšlený např. SE K750i.
Dragonnx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod R32 1. 11. 2006 23:28

Neviete my poradiť ako nastaviť MMS aby mi chodili u T-Mobile SK :cry:
Motorola T180 -> Nokia 3330 -> Siemens C60 -> CXT65 (fw 43) -> Benq-Siemens E71
R32
Junior

Odeslat příspěvekod Baxtter 2. 11. 2006 09:42

Pro všechny, kteří si koupili nejlepší Zímenz E71 u O2 (Eurotelu). Nastavení pro datové služby nikde není, ale stačí jít do jejich značkové prodejny a zde vám vše nastaví pomocí jediné SMS, kterou vám na místě odešlou a během 1 minuty je vše eremi.
Baxtter
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka