E71 - kdy bude?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod saus 24. 11. 2006 17:12

Kde najdu funkci odpočítávání? A ještě nechápu na co je funkce Nastavení-Nast. telefonu-System souboru-Vyjmout kartu. Stejně když chci kartu vyjmout tak tel. musím vypnout.
saus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 24. 11. 2006 17:23

Odpočítávání jsem nikde v menu nenašel, můžeš ho jedině navolit jako zkratku na spuštění z pohotovosti. Třeba zmáčkni číslicové tlačítko, na kterém bys chtěl odpočítávání mít, možnosti, změnit zkratku a už ji jen najít v seznamu. Je to řazeno abecedně, můžeš použít vyhledávání postupným psaním. :wink: Teda ale nechápu, proč tu minutku nedali do organizace času; podobně přístupný (jen zkratkou) je třeba i kalkulátor data.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod saus 25. 11. 2006 12:20

ConPower: Ani sem nevěděl že má nějaký kalkulátor data. :) Používáš operu mini? Mě dělá hrozný problémy. Vždycky když načítá větší množstvý dat, například obrázky tak se hrozně spomalý až zatuhne. S ruskou verzí je to ještě horší. Připadá mě jako by jí došla paměť. Nevíš co s tím?
saus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 25. 11. 2006 20:20

Používám, ale v nastavení jsem si vypl obrázky, k fungování je nepotřebuju. :) Chvilku jsem je zkoušel mít zapnuté a u mě bez problémů.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod *tomXass* 25. 11. 2006 23:41

Ten mobil by som nezobral ani zadarmo
Nokia 6230 Black+5,24 soft+MMC 512MB
< - Onedlho: - >
Sony Ericsso K750i + MMC 2GB
*tomXass*
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bibendum 25. 11. 2006 23:53

*tomXass* píše:Ten mobil by som nezobral ani zadarmo

Fakt dobrý,co třeba zkusit napsat co se ti na něm nelíbí,tohle dokáže napsat každý.Mimochodem já bych nechtěl ani zadarmo k750i kvůli tomu joysticku po zkušenostech s T610. :?
Bibendum
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 12. 2006 19:58

*tomXass* píše:Ten mobil by som nezobral ani zadarmo

Ani zadarmo protoze o nem nic nevis co? ja bych rekl ze se pomalu klido vyrovna K750i ted mam E71 perfektni displej, rychlejsi nez K750i , obrovsky pismo a nemluve o videu ktery prehrava 240 x 320 a kvalita perfektni bez sekani ..........atd atd
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 12. 2006 20:04

K750i kromě foťáku podle mě E71 nesahá ani po kotníky. :) No, to jsem asi trochu přehnal, nicméně stojím si za tím, že E71 je lepší (pro mě).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Carismatico 17. 12. 2006 20:16

Jinak E71 ma opravdu 3D javu co ? cekal jsem treba ze Asphalt 3 nepujde treba na CX75 by to byl haluz a na E71 je to lahudka :))

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 18. 12. 2006 00:56

Hodte prosim nekdo do galerie vyfoceny text. Zajimalo by me, jestli jde precist. Uvazuji o K750i, ktera by mi ve foceni makra bodla, ale zase to video 240x320 versus 176x144 je sakra rozdil. Btw. jak je na tom Benq? Bal bych se to koupit kvuli pripadne reklamaci..
LovecDuchu
Junior

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 18. 12. 2006 01:03

Popr. jak je vyresena organizace casu? Je mozno umistit poznamky na displej? Jake jsou parametry JBenchmark? Preferuje T9 casteji pouzivana slova. Zajimaly by me nejake klady a zapory. Diky
2 ConPower: Jak bys to srovnal s K700i?
LovecDuchu
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 12. 2006 14:19

LovecDuchu píše:Hodte prosim nekdo do galerie vyfoceny text. Zajimalo by me, jestli jde precist. Uvazuji o K750i, ktera by mi ve foceni makra bodla, ale zase to video 240x320 versus 176x144 je sakra rozdil.

První věc - foťák u E71 není moc dobře použitelný, dost šumí, nemá věrné barvy, prostě se nepovedl. Text Ti sem hodím, u okna jsem fotil Bylo nás pět od Poláčka, tak uvidíme.

Druhá věc - natáčené video je u obou mobilů QCIF (tedy 176×144 pix.), ale E71 má QVGA displej, který umožňuje plnohodnotné přehrávání QVGA videa.

Organizace času je super, prostě Siemens. Kalendář máměsíční, týdenní a denní náhled, můžeš vkládat upomínky s opakováním, úkoly s různými prioritami, je toho hodně. Snad netřeba popisovat.

Poznámky bohužel na displej umístit nejdou.

Výsledky jBenchmark nemám, zatím jsem natestoval, ale co jsem hrál, tak musím říct, že Java jede hezky plynule. Třeba ten arkanoid, co tam je od základu, je dost dobře hratelný, Gravity Defied taky jede jedna báseň. Nevím, jak je tomu u náročnějších her, ale je to znatelný pokorok oproti řadě x65.

Podle mojeho používání bych řekl, že T9 bohužel nepreferuje nejčastěji používaná slova, ale aspoň se dá podle libosti pohodlně upravit přímo v PC.

Klady (nebudu vypistovat všechny :) ):
- super displej
- slot na karty
- podpora MP3
- videopřehrávač s FS a přetáčením
- hodně dobrá klávesnice a čtyřsměrný kříž
- pěkně hrající reprák
- dobře využitelné tlačítka na ovládání hlasitosti na boku
- klávesové zkratky

Zápory:
- občas je pomalejší
- můj kousek má občas problémy s BT, ale jiní vlastníci je nemají
- slabý foťák
- MP3 přehrávač nemá ekvalizér
- při spuštěné Javě stisknutí červeného telefonku (byť překlepem) znamená okamžitý návrat na hlavní obrazovku
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 12. 2006 14:54

Tak ten text je tady. Možná by pomohla nějaká úprava v grafickém editoru, ale takhle se to skoro vůbec nedá přečíst.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Carismatico 18. 12. 2006 15:04

Vysledky JBenchmark 2.0

Score - 160
Image manipulation - 130
Text - 199
Sprites - 241
3D - 143
User interface - 115

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod swetr77 18. 12. 2006 18:16

Mužu použit do B-S E71 tuto pamětovou kartu?? http://www.homepc.cz/Pameti-a-pametove- ... NGMAX.html kamoš rikal že je možné aby mela jiné piny.. děkuji za odpoved :)
swetr77
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka