E71 - kdy bude?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod flemo 22. 12. 2006 07:31

No, ten kabel vyzera celkom dobre, 160kB/s je prijatelne pre obcasne vymeny mp3. Ale ked budem 1GB kartu naplnat celu, tak jedine cez citacku.

Mimochodom, preco asi umiestnili kartu dovnutra. Napada mi jeden mozny dovod - kym bola pristupna zvonku, nikdy to nebolo poriadne utesnene a mohol tade prenikat prach a vlhkost z okolia.

Praca s kartou je asi jedina oblast, kde povodne povodne Benq telefony (S88...) vedu nad povodnymi Siemensami - nielenze je karta zvonku pristupna, ale navyse maju USB mass storage.
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod paul.mp3 22. 12. 2006 10:12

ConPower píše:To říkáš teď. :lol: Řekl bych, že začneš docela rád vytahovat tu kartu zpoza baterky, jak zjistíš, že ten BT na zaplnění karty prostě nestačí.p/quote]

jak kdo, mně to přes bluetooth stačí, jsem moc línej vytahovat kartu, mám tedy el71, ale jsou to hodně podobný telefony, teď mi přišel kabel, má někdo doporučení na nějaký "transfer" soft?
paul.mp3
Junior

Odeslat příspěvekod flemo 22. 12. 2006 12:22

swetr77 píše:tak pak pls napis jak je to s tou rychlosti... mockrat diky :D

Je to 40-50kB/s

Zatial mi telefom okrem radostnych zazitkov pripravil jedno nemile (a nepochopitelne) prekvapenie - rychlu volbu 6 mam napevno nastavenu na nahravanie videa! Vsetky ostatne sa daju zmenit, preco prave 6 nastavili natvrdo - neviem - zeby pomsta prepusteneho programatora?. Pritom je to funkcia, ktorou sa nemaju prilis dovod chvalit, to video za nic nestoji.

Je to tak aj na telefonoch predavanych v CR? ja ho mam z Nemecka.
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 22. 12. 2006 13:21

paul.mp3 píše:má někdo doporučení na nějaký "transfer" soft? /quote]

Od Siemensu MPM (česky - download). Nebo eventuelně můžeš vyskoušet SiMoCo.

2 flemo: Šestku můžu normálně změnit.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 23. 12. 2006 14:35

Velikost písma se dá měnit v SMS, standardně je to 8 řádků na psaní + 3 stavové (na vrchu řádek se signálem a baterií a informace o slovníku a počtu znaků, dole popisky k tlačítkům), zmenšením se dá docílit 10 řádků + 3 stav. a zvětšením (fakt koní písmo) 4 + 3 stav. Jinak v menu je to 7 řádků + 3 stavové, nepřišel jsem na to, jak ho zvětšit/zmenšit. U WAPu tuším záleží na dané stránce, t-zones mi ale ukázalo 8 řádků.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod swetr77 23. 12. 2006 14:50

Tak zitra ho konecne dostanu, vysneny Benq- Siemens E71 :)... a to stal jen 3999kč :D taky už druhej den zadnej nemeli..:D Mohl by mi neaky jeho uživatel rici jake jsou jeho nejvetsi plusy a minusy, abych vedel na co se mam pripravit:D.. urcite to tady nekde na foru je ale ja me hledani moc nejde :(....
swetr77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 23. 12. 2006 15:05

Nebudu to psát znova, dávám odkaz. :wink:
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod flemo 23. 12. 2006 19:49

swetr77 píše:a to stal jen 3999kč /quote]

Moj stal necelych 140 eur vratane postovneho. A to som este par dni po objednani nasiel ponuku za 120 eur.
No ale budem s nim mat este trochu roboty, naucit ho po slovensky (hlavne t9, tomu musim prist na klb, menu je lepsie v anglictine) a odblokovat tu debilnu sestku.
Ale ved preto som si kupoval Siemensa, aby som sa mal s cim hrat :-))
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod flemo 23. 12. 2006 20:00

ConPower píše:-
můj kousek má občas problémy s BT, ale jiní vlastníci je nemají
- při spuštěné Javě stisknutí červeného telefonku (byť překlepem) znamená okamžitý návrat na hlavní obrazovkut/quote]


No ja mam tiez trosku problemy s BT, nic dramaticke, mozno je chyba aj v notebooku, preinstalujem driver. Ale raz mi uz ohlasil internu chybu BT. ked som BT vypol a zapol tak pokracoval bez problemov. Dufam, ze sa tento problem nebude vyvijat k horsiemu, lebo pre mna to je jedna z najpodstatnejsich funkcii :hm

Cervene tlacidlo by som za chybu nepovazoval, je to len otazka zvyku podla mna. Skor by som uviedol ako pozitivum v porovnani s X65, ze ked ho pouzijem, aplikacia je ukoncena bleskovo a zatial som si nevsimol, ze by po takomto ukonceni bol telefon spomaleny, ako sa mi to casto stavalo na CX75
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 24. 12. 2006 15:38

flemo píše:Skor by som uviedol ako pozitivum v porovnani s X65, ze ked ho pouzijem, aplikacia je ukoncena bleskovo a zatial som si nevsimol, ze by po takomto ukonceni bol telefon spomaleny, ako sa mi to casto stavalo na CX75

To je zas pravda, že po takovém ukončení telefon hned reaguje, ale třeba mi leze na nervy, když hraju Gravity Defied, chci zmáčknout trojku, místo toho se překlepnu na červený a třeba těžký level, který se mi konečně dařil, je v háji. :D
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod chlup 8. 4. 2007 17:11

Zdravim!
Zkousel uz nekdo ten novy FW pro tu E71???
Uz jsem za tu dobu co ho mam zjistil par SW mouch! mam prvni FW 37.
Vady jsou napriklad:
- pri prehravani delsich videii se zvuk ztisuje
- pri otevreni pripravene zpravy ve slozce "K odeslani" se telefon vypne, po zapnuti je ta zprava vymazana.
- nekdy se telefon tak "zamysli" ze je hrozne zpomaleny v praci v menu, telefonnim seznamu... a musi se vypnout/zapnout
- no a HLAVNE co me tam stve nejvice, ze pri psani SMS pri prekliknuti na zelene tlacitko, kdzy odpovidam na SMS zpravu, se rozepsana zprava ihned odesle. Nebo pri prekliknuti na cervene se dotaze, jestli "Uložit nedokončenou..." po kliknuti na "Ne" se rozepsana zprava smaze a vrati vas to na "plochu" . Kdezto u starych simaku se to vratilo zpet ke psani rozepsane SMS!!!! Za toto bych ty BS ukrizoval, jelikoz tim je psani SMS primo peklo!!!!
Paegas => Oskar => Oskar Vodafone => Vodafone CZ => ?????
chlup
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fbi68 12. 4. 2007 07:51

Mam EL71-tku,akciovy od Orange,mam ho od 11/2006,ale jednoznacne ho zatial vnimam ako svoj najvacsi preslap.Mal som ho uz 3x na reklamacii.Menili,resp. prepisali ma novy fw,potom cistili kontakty az nakoniec zistili,ze je vadna nabijacka.Mobil je strasne pomaly,akoby zakazdym rozmyslal,neviem ci je nejaky novy fw a ci to pomoze. A stve ma aj ta bocna lista. Neda sa nejak odstranit?
fbi68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flemo 12. 4. 2007 10:07

Novsie softvery su lepsie a rychle. Lista sa odstranit da, ale potrebujes servisny kabel a musis trochu studovat postupy. Odporucany zdroj informacii - http://www.siemensmania.cz . Oplati sa.
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků