E71 - kdy bude?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CrazyFish89 8. 10. 2006 18:52

Ta černá se myslím k nám ještě ani nedostala, nikde jsem na ni na netu nenarazil ... a stejně jsem měl tu stříbrnou už vybranou dávno :-)prostě jsem se do toho mobilku už zamiloval, a nic jinýho nepřichází v uvahu ... celá slavná nokia se může jít zahrabat :lol:
Sie MT50 -> BQS E71
CrazyFish89
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 8. 10. 2006 19:47

Jo jo, jsem na tom podobně. :) Na narozky jsem dostal nějaký ten ca$h, tak v blízké době ho už snad budu mít. :) To budou lidi valit oči, jak se dozví, kolik stál. :D
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod neveceral 9. 10. 2006 09:57

Chtěl jsem se zeptat vlastníků, jak je citlivý povrch na poškrábání? Jsou na něm škrábance hodně vidět? Obecně je u laků pravidlo, že čím větší lesk, tím víc je na nich jakákoli nedokonalost vidět.
A ještě jeden dotaz, neodřely se vám rohy? Četl jsem totiž stížnosti nových majitelů jiných BQS (nějaký EFXX) , že se jim strašně rychle odřely rohy a kouká na ně nevzhledný nažloutlý plast, neboť rohy nejsou kovové. Osobně bych těžce nesl lesklý telefon se zažloutlými plastovými rohy a hnusnými škrábanci :-)) Dík.
neveceral
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 9. 10. 2006 12:10

tak tady je ten bezotiskovy povrch (ne, sadlo jsem nejedl ani nic podobneho) :)

Obrázek
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 9. 10. 2006 12:11

tak v tom pripade jsou ale dva odstiny chromu, protoze jsem videl jak tenhle tmavy, co mam na fotkach, tak i normlani svetly klasicky chrom
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neveceral 9. 10. 2006 12:31

Zajímavé, ale mám dotaz, když to nebude zvětšené makro a pohled do lesku, uvidím ty otisky z běžné vzdálenosti používání telefonu tj. nějakých 50-60 cm?
Prosím a co ty škrábance? Vidím správně na té fotce 3 škrábance? Dva za nápisem Siemens a jeden zhruba uprostřed plochy ve stínu? Pokud to jsou opravdu škrábance, je na ně telefon citlivý a jsou snadno vidět?
Velmi děkuji.
neveceral
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 10. 2006 19:46

Mně to spíš než na škrábance přijde na něco jako řasy nebo tak. :) Každopádně co jsem četl, černá verze je dost náchylná na otisky, stříbrná je na tom líp. :hm
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod neveceral 9. 10. 2006 19:55

no já teda nemám kudrnaté řasy :-) podle mne, to jsou jednoznačné škrábance
neveceral
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 9. 10. 2006 20:00

ConPower píše:Jo jo, jsem na tom podobně. :) Na narozky jsem dostal nějaký ten ca$h, tak v blízké době ho už snad budu mít. :) To budou lidi valit oči, jak se dozví, kolik stál. :D!/quote]


Být úplnej laik na mobily, tak bych víc nevěřil ceně EL71 :) - E71 docela jo :) .
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 10. 10. 2006 15:54

ne, to jsou chloupky ze hadru, kterym jsem to uz jednou predtim lestil :)

Jako tak napadne to samozrejme na prvni pohled neni, ale videt to je i pri normlanim drzeni v ruce, proste ten telefon se tak neleskne a vypada upatlane...

na druhou stranu se mozna lepe lesti, nez jine :)

stejne, jediny telefon, kde zatim proklamovana odolnost vuci otiskum na lesklem povrchu fungovala, byl Sony CMD-Z5 :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 10. 2006 16:49

Hm, boží, ve článku na MM psali, že E71 bude k odzkoušení na Invexu, tak uvidím sám. :) Napíšu nějaké dojmy a později do ní nespíš sám půjdu.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jarno 10. 10. 2006 18:02

Zdravim, chtel jsem se zeptat jak je na tom E71 s vydrzi baterky? Mam uz 4 roky ME45 a zatim jsem za nej nenasel nahradu, ted se mi dost zalibila E71. Dulezita je pro me vydrz baterky, jestli na tom buce dobre, tak jdu do nej :tleskani
jarno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 10. 2006 18:23

http://www.siemensmania.cz/forum/viewto ... 528#296528

Posuď sám, jestli to je dostačující info. :wink:
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jarno 11. 10. 2006 14:46

ConPower píše:http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=296528#296528

Posuď sám, jestli to je dostačující info. :wink::/quote]


Moc diky za odkaz na to forum, precetl jsem to cele. Fakt zajimavy telefon. Myslim ze je o nastupci mojeho ME45 rozhodnuto :lol:
jarno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CrazyFish89 11. 10. 2006 18:25

mam ho od včerejška a fakt suprovej, krásnej (BTW: mnohem hezčí než na fotkách) ... prostě E71 :lol:
Sie MT50 -> BQS E71
CrazyFish89
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků